<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

800 m - Juniori

(st, 15.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:07.89 11.00
2 94 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:10.78 9.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci

(st, 15.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:02.95 11.00
2 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:07.47 9.00
3 84 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:12.25 8.00
4 92 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:22.02 7.00
5 97 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:34.08 6.00
6 90 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:37.48 5.00
98 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNF
Celkom 7 pretekárov

800 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Meszárosová LeaMeszárosová Lea 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:32.52 11.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(st, 15.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:21.85 11.00
2 86 Tóthová RebekaTóthová Rebeka 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:28.07 9.00
3 95 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:33.73 8.00
4 98 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:38.07 7.00
5 191 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:48.78 6.00
6 5 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:59.54 5.00
7 96 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 3:11.68 4.00
Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 8 pretekárov