<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

Skok do výšky - Juniori

(st, 15.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175 180 Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 175 xo xxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 15.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 Body
1 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 170 o xo o xo xxx 11.00
2 Janík FilipJaník Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 1 PB 155 xo xxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 15.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 139 143 146 150 155 Body
1 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 9 150 - - - o o o xo o xxx 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 PB 143 o o o o xo o xxx 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 6 PB 139 o o o o o xxx 8.00
4 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 7 135 o o o xo xxx 7.00
5 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 130 xo o xo xxx 6.00
6 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 130 o o xxo xxx 5.00
Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 NM xxx
Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 NM xxx
186 Ivanič MatejIvanič Matej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 2 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 15.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 Body
1 92 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 9 155 - - o o o o xxx 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 PB 155 - o o o xo xxo xxx 9.00
3= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 7 150 - - o o o xxx 7.50
3= Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 5 150 o o o o o xxx 7.50
5 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 8 150 o o o o xo xxx 6.00
6= Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 140 o o xxo xxx 4.50
6= Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 PB 140 o o xxo xxx 4.50
8 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 PB 130 o xxx 3.00
Dobrocká BibianaDobrocká Bibiana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 15.9.2021 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 134 138 142 148 155 Body
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 15 148 - - o o o o o xo xxx 11.00
2 134 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 16 142 - - - o o - o xxx 9.00
3 Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 138 o o o o o xo xxx 8.00
4 Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 10 PB 134 o o o o o xxx 7.00
5= Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 14 134 - - o o xo xxx 5.50
5= Tóthova ZinaTóthova Zina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 13 134 o o o o xo xxx 5.50
7 91 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 12 130 xo xo o o xxx 4.00
8 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 PB 130 o o o xxo xxx 3.00
9 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 125 o o o xxx 2.00
10 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 120 o o xxx 1.00
11= 104 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 120 o xxo xxx
11= Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 5 PB 120 o xxo xxx
13 Lapinová NinaLapinová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 6 115 o xxx
14= Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 4 000 xr
14= 192 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 000 xr
Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 NM xxx
Celkom 16 pretekárov