<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.28 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 20.79 9.00
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 22.62 6.00
4 186 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 22.93 5.00
5 178 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.31 4.00
6 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 23.48 3.00
7 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.69
8 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.47 7.00
2 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 24.28 2.00
3 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 24.36 1.00
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 25.56
5 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 26.13
6 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 26.90
7 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.82
Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 21.50 8.00
2 Herceg RyanHerceg Ryan 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.39
3 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 24.47
4 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.02
5 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.25
6 186 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.99
7 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.18
Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.28 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 20.79 9.00
3 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 21.50 8.00
4 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.47 7.00
5 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 22.62 6.00
6 186 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 22.93 5.00
7 178 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.31 4.00
8 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 23.48 3.00
9 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 24.28 2.00
10 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 24.36 1.00
11 Herceg RyanHerceg Ryan 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.39
12 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 24.47
13 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.69
14 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.02
15 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.25
16 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 25.56
17 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.03
18 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 26.13
19 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 26.90
20 186 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.99
21 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.82
22 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.18
Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 20.79 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 21.14 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.34 8.00
4 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.41 6.00
5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.23 5.00
6 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 22.59 2.00
7 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.59 2.00
8 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.36 7.00
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 22.59 2.00
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 23.06
4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.13
5 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 23.30
6 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.68
7 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.56 4.00
2 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.04
3 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.80
4 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.03
5 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.18
6 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.79
7 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 25.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 24.11
2 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.80
3 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.81
4 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 25.95
5 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 26.21
6 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.52
7 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.09
2 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 25.50
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.58
4 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 27.42
5 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 28.71
6 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 28.79
7 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 29.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.88
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.35
3 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 24.22
4 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.74
5 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.87
6 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.40
7 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.30
2 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.83
3 Véghová ZuzanaVéghová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 25.27
4 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.50
5 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.68
6 Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.55
7 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.27
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.80
2 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 24.37
3 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.80
4 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.34
5 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 26.40
6 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 27.72
7 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 30.83
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 20.79 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 21.14 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.34 8.00
4 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.36 7.00
5 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.41 6.00
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.23 5.00
7 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.56 4.00
8 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 22.59 2.00
8 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.59 2.00
8 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 22.59 2.00
11 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.80
12 82 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.88
13 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.04
14 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 23.06
15 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.13
16 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.21
17 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 23.30
18 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.35
19 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.68
20 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.80
21 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.03
22 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.09
23 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 24.11
24 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.18
25 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 24.22
26 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.30
27 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 24.37
28 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.74
29 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.79
30 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.80
30 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.80
32 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.83
33 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.87
34 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 25.12
35 Véghová ZuzanaVéghová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 25.27
36 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.40
37 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 25.50
37 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.50
39 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.58
40 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.65
41 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.81
42 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 25.95
43 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 26.21
44 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.34
45 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 26.40
46 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.52
47 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.68
48 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.18
49 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 27.42
50 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 27.72
51 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.81
52 Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.55
53 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 28.71
54 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 28.79
55 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 29.42
56 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.27
57 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 30.83