<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

1500 m - Dorastenci

(st, 15.9.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 4:41.62 11.00
2 96 Slosiar ViliamSlosiar Viliam 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 4:42.11 9.00
3 184 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 5:22.97 8.00
4 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 6:02.16 7.00
5 191 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 6:13.78 6.00
6 87 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 7:10.02 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(st, 15.9.2021 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 5:45.83 11.00
2 186 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 5:52.29 9.00
3 149 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 6:24.48 8.00
4 179 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 6:37.85 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 149 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 5:31.97 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(st, 15.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 5:30.86 11.00
2 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 5:34.26 9.00
3 83 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 5:36.48 8.00
4 98 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 5:54.19 7.00
5 90 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 5:54.92 6.00
6 82 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 5:55.70 5.00
7 97 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 6:03.37 4.00
8 92 Kupková KarolínaKupková Karolína 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 6:09.46 3.00
9 5 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 6:41.91 2.00
10 84 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 6:51.02 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(st, 15.9.2021 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 5:37.90 11.00
2 116 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 5:54.82 9.00
3 91 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 5:58.33 8.00
4 96 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 6:12.22 7.00
5 134 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 6:17.32 6.00
6 189 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 6:19.80 5.00
7 100 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 6:20.38 4.00
8 104 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 6:32.60 3.00
9 192 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 6:35.39 2.00
10 84 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 6:40.13 1.00
11 83 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 6:40.37
12 94 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 7:06.36
13 90 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 7:16.35
14 124 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 7:48.07
Celkom 14 pretekárov