<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(st, 15.9.2021 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Konušík, Paulec, Ragula, Haninec Konušík, Paulec, Ragula, Haninec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 38.64 11.00
2 Mikuš, Jurga, Králik, Konušík Mikuš, Jurga, Králik, Konušík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 38.68 9.00
3 Škrobák, Brezničan, Zdurienčík, Hraník Škrobák, Brezničan, Zdurienčík, Hraník AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 38.88 8.00
4 Jaroščiak, Červený, Turčan, Hnát Jaroščiak, Červený, Turčan, Hnát Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 39.22 7.00
5 Rozgonyi, Dorka, Herceg, Herceg Rozgonyi, Dorka, Herceg, Herceg MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 39.32 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Zvarová, Čemanová, Gregušová, Kubinyiová Zvarová, Čemanová, Gregušová, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 34.13 11.00
2 Bačková, Kročková, Tóthova, Beňušková Bačková, Kročková, Tóthova, Beňušková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 34.46 9.00
3 Vyletelová, Piková, Sikelová, Vojtekova Vyletelová, Piková, Sikelová, Vojtekova Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 37.09 6.00
4 Babušová, Zaukolcová, Banásová, Hrenáková Babušová, Zaukolcová, Banásová, Hrenáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 37.65 3.00
5 Targošová, Špilova, Hellebrandt, Jarabová Targošová, Špilova, Hellebrandt, Jarabová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 37.98 1.00
6 83 Tománková, Sojková, Repiská, Ištvánová Tománková, Sojková, Repiská, Ištvánová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 38.51
7 Kľúčiková, Prekopová, Belásová, Turičíková Kľúčiková, Prekopová, Belásová, Turičíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.26
8 Benková, Martincová, Očkayová, Žiačková Benková, Martincová, Očkayová, Žiačková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 41.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Biháriová, Kureková, Štúriková, Moricová Biháriová, Kureková, Štúriková, Moricová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 35.56 8.00
2 Mačuhová, Rosputinská, Čuga, Jasenáková Mačuhová, Rosputinská, Čuga, Jasenáková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 35.77 7.00
3 Dunajská, Luptáková, Schererová, Kováčiková Dunajská, Luptáková, Schererová, Kováčiková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 37.24 5.00
4 98 Revajova, Rakytová, Kurimská, Spišiaková Revajova, Rakytová, Kurimská, Spišiaková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 37.62 4.00
5 Alušíková, Bošelová, Nováková, Švantnerová Alušíková, Bošelová, Nováková, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 37.72 2.00
6 Ištvánová, Englerová, Kuňáková, Paulínyová Ištvánová, Englerová, Kuňáková, Paulínyová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 38.07
7 Štípalová, Spišiaková, Kunová, Bílková Štípalová, Spišiaková, Kunová, Bílková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 38.32
8 Jergelová, Štefančíková, Giertlová, Paulínyová Jergelová, Štefančíková, Giertlová, Paulínyová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 40.41
9 Lapinová, Salaiová, Pittnerová, Darányiová Lapinová, Salaiová, Pittnerová, Darányiová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 43.45
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Zvarová, Čemanová, Gregušová, Kubinyiová Zvarová, Čemanová, Gregušová, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 34.13 11.00
2 Bačková, Kročková, Tóthova, Beňušková Bačková, Kročková, Tóthova, Beňušková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 34.46 9.00
3 Biháriová, Kureková, Štúriková, Moricová Biháriová, Kureková, Štúriková, Moricová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 35.56 8.00
4 Mačuhová, Rosputinská, Čuga, Jasenáková Mačuhová, Rosputinská, Čuga, Jasenáková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 35.77 7.00
5 Vyletelová, Piková, Sikelová, Vojtekova Vyletelová, Piková, Sikelová, Vojtekova Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 37.09 6.00
6 Dunajská, Luptáková, Schererová, Kováčiková Dunajská, Luptáková, Schererová, Kováčiková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 37.24 5.00
7 98 Revajova, Rakytová, Kurimská, Spišiaková Revajova, Rakytová, Kurimská, Spišiaková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 37.62 4.00
8 Babušová, Zaukolcová, Banásová, Hrenáková Babušová, Zaukolcová, Banásová, Hrenáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 37.65 3.00
9 Alušíková, Bošelová, Nováková, Švantnerová Alušíková, Bošelová, Nováková, Švantnerová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 37.72 2.00
10 Targošová, Špilova, Hellebrandt, Jarabová Targošová, Špilova, Hellebrandt, Jarabová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 37.98 1.00
11 Ištvánová, Englerová, Kuňáková, Paulínyová Ištvánová, Englerová, Kuňáková, Paulínyová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 38.07
12 Štípalová, Spišiaková, Kunová, Bílková Štípalová, Spišiaková, Kunová, Bílková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 38.32
13 83 Tománková, Sojková, Repiská, Ištvánová Tománková, Sojková, Repiská, Ištvánová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 38.51
14 Kľúčiková, Prekopová, Belásová, Turičíková Kľúčiková, Prekopová, Belásová, Turičíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.26
15 Jergelová, Štefančíková, Giertlová, Paulínyová Jergelová, Štefančíková, Giertlová, Paulínyová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 40.41
16 Benková, Martincová, Očkayová, Žiačková Benková, Martincová, Očkayová, Žiačková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 41.28
17 Lapinová, Salaiová, Pittnerová, Darányiová Lapinová, Salaiová, Pittnerová, Darányiová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 43.45