<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.26 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.39 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.59 7.00
4 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.75 6.00
5 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.61 5.00
6 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 11.66 4.00
7 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.49 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.56 8.00
2 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 12.46 3.00
3 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 12.62 1.00
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.30
5 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.53
6 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.33
7 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 16.91
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.26 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.39 9.00
3 149 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.56 8.00
4 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.59 7.00
5 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.75 6.00
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.61 5.00
7 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 11.66 4.00
8 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 12.46 3.00
9 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.49 2.00
10 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 12.62 1.00
11 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.30
12 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.53
13 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.33
14 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 16.91

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.30 11.00
2 134 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 10.44 9.00
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.79 8.00
4 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 10.84 7.00
5 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.42 6.00
6 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 11.73 4.00
7 193 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 11.93 3.00
8 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 12.21 2.00
2 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.49
3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12.62
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.71
5 100 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.76
6 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.32
7 98 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 13.50
8 90 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 13.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.9.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.66 5.00
2 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 12.39 1.00
3 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.38
4 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.07
5 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 14.34
6 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.34
7 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.32
8 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.40
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.30 11.00
2 134 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 10.44 9.00
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.79 8.00
4 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 10.84 7.00
5 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.42 6.00
6 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.66 5.00
7 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 11.73 4.00
8 193 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 11.93 3.00
9 96 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 12.21 2.00
10 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 12.39 1.00
11 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.49
12 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12.62
13 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.71
14 100 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.76
15 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.13
16 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.32
17 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.38
18 98 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 13.50
19 90 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 13.89
20 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.07
21 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 14.34
21 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.34
23 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 15.32
24 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 19.40