<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

600 m - Mladší žiaci

(st, 15.9.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:38.18 11.00
2 178 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 1:53.09 9.00
3 92 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 1:53.10 8.00
4 186 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 1:53.20 7.00
5 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:55.23 6.00
6 184 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:02.84 5.00
7 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 PB 2:04.50 4.00
8 149 Herceg DáriusHerceg Dárius 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:05.08 3.00
9 94 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 PB 2:05.54 2.00
10 179 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:08.54 1.00
11 180 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:11.76
12 183 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 PB 2:13.18
13 82 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:36.61
Celkom 13 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 134 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 1:50.02 11.00
2 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 1:52.80 9.00
3 189 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:53.70 8.00
4 91 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 1:54.67 7.00
5 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 1:57.85 6.00
6 193 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:00.33 5.00
7 95 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:00.35 4.00
8 104 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:04.13 3.00
9 152 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:04.23 2.00
10 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.31
11 124 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:13.73
12 192 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14 2:17.83
13 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:19.59
14 83 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:26.86
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 149 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:05.41 1.00
2 94 Vojtekova ViktoraVojtekova Viktora 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:06.10
3 96 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:07.00
4 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 2:08.49
5 98 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:09.79
6 100 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:11.77
7 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:12.63
8 97 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:13.88
9 134 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:16.07
10 116 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:20.21
11 92 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:22.23
12 104 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:25.39
13 56 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:26.38
14 124 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:31.94
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 134 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 1:50.02 11.00
2 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 1:52.80 9.00
3 189 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:53.70 8.00
4 91 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 1:54.67 7.00
5 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 1:57.85 6.00
6 193 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:00.33 5.00
7 95 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:00.35 4.00
8 104 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:04.13 3.00
9 152 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:04.23 2.00
10 149 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:05.41 1.00
11 94 Vojtekova ViktoraVojtekova Viktora 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:06.10
12 96 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:07.00
13 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 2:08.49
14 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.31
15 98 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:09.79
16 100 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:11.77
17 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:12.63
18 124 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:13.73
19 97 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:13.88
20 134 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:16.07
21 192 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14 2:17.83
22 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:19.59
23 116 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:20.21
24 92 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:22.23
25 104 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:25.39
26 56 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:26.38
27 83 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:26.86
28 124 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:31.94