<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 15.9.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.16 QA
2 180 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.08 qB
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 09.12 qB
4 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.56 qB
5 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.64 qB
6 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.58
7 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.77
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 15.9.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 08.10 QA
2 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 08.79 qA
3 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.08 qA
4 179 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.57 qB
5 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 09.70
6 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.84
7 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.96
8 82 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.32
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 15.9.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.46 QA
2 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.91 qA
3 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.55 qB
4 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.10
5 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.10
6 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.38
7 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.50
8 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.65
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 15.9.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.80 QA
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.93 qA
3 Dorka MartinDorka Martin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 09.63 qB
4 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.67 qB
5 Varga MartinVarga Martin 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.99
6 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.25
7 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.15
8 Maceík JánMaceík Ján 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 13.72
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 08.10 QA
2 90 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.16 QA
3 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.46 QA
4 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 08.79 qA
5 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.80 QA
6 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.91 qA
7 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.93 qA
8 180 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.08 qB
8 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.08 qA
10 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 09.12 qB
11 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.55 qB
12 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 09.56 qB
13 179 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.57 qB
14 Dorka MartinDorka Martin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 09.63 qB
15 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.64 qB
16 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.67 qB
17 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 09.70
18 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.84
19 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.96
20 Varga MartinVarga Martin 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.99
21 Hraník MatejHraník Matej 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.10
21 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.10
23 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.25
24 82 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.32
25 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.38
26 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.50
27 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.58
28 Škerda MatúšŠkerda Matúš 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.65
29 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.77
30 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.15
31 Maceík JánMaceík Ján 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 13.72

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 12:25) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 08.09 11.00
2 90 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 08.12 9.00
3 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 08.31 8.00
4 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 SB 08.80 7.00
5 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.85 6.00
6 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 SB 08.91 5.00
7 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.22 4.00
8 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.73 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 15.9.2021 - 12:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 SB 09.11 2.00
2 180 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.21 1.00
3 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 09.51
4 179 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 SB 09.55
5 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 SB 09.60
6 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.75
7 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.80
8 Dorka MartinDorka Martin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.85
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.50 qA
2 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.44
3 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.75
4 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.93
5 124 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.39
6 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.95
7 Jánošová NatáliaJánošová Natália 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.12
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.57 qA
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
3 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.63
4 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.97
5 Azorová AlexandraAzorová Alexandra 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.09
6 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.39
7 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 10.58
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.77 qA
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.31
3 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.50
4 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.55
5 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.93
6 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.21
7 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 10.58
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.85 qA
2 83 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.43
3 189 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
4 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 09.73
5 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.28
6 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.90
Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.69 qA
2 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.21 qB
3 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.51
4 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.10
5 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
6 94 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.23
7 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 11.27
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.73 qA
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.08 qB
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.13 qB
4 97 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13 qB
5 124 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.76
6 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.79
7 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.54
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.76 qA
2 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 08.87 qA
3 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.23 qB
4 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.29 qB
5 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.48
6 Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.80
7 104 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 10.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (st, 15.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.01 qB
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.10 qB
3 152 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.67
4 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.68
5 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.33
6 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.77
7 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 11.41
8 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.98
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.50 qA
2 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.57 qA
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.69 qA
4 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.73 qA
5 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.76 qA
6 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.77 qA
7 149 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.85 qA
8 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 08.87 qA
9 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.01 qB
10 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.08 qB
11 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.10 qB
12 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.13 qB
12 97 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 09.13 qB
14 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.21 qB
15 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.23 qB
16 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.29 qB
17 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.31
18 83 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.43
19 Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.44
20 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 09.48
21 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.50
22 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.51
23 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.55
24 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
25 189 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
26 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.63
27 152 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.67
28 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.68
29 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 09.73
30 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.75
31 124 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.76
32 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.93
32 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.93
34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.97
35 Azorová AlexandraAzorová Alexandra 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.09
36 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.10
37 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.16
38 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.21
39 94 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.23
40 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.28
41 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.33
42 124 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.39
42 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.39
44 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 10.58
44 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 10.58
46 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.77
47 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.79
48 Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.80
49 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 10.90
50 104 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 10.92
51 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 10.95
52 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 11.27
53 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 11.41
54 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.54
55 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.98
56 Jánošová NatáliaJánošová Natália 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.12
Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNF

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 12:28) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 SB 08.39 11.00
2 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.58 9.00
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 08.66 8.00
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 08.68 7.00
5 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.75 6.00
6 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.82 5.00
7 149 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.93 4.00
8 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.93 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 15.9.2021 - 12:28) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 SB 08.88 2.00
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.93 1.00
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 09.08
4 97 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.14
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.18
6 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.22
7 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.30
8 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.36
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori

(st, 15.9.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 12.24 11.00
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.47 9.00
3 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 12.62 8.00
4 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.70 7.00
5 Kaštan VladimírKaštan Vladimír 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.09 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 15.9.2021 - 11:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.66 QA
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.79 QA
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 11.84 QA
4 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 12.09 qA
5 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 12.33 qA
6 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 12.58 qB
7 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.68 qB
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 15.9.2021 - 11:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.47 QA
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.83 QA
3 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.37 QA
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.47 qB
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 12.71 qB
6 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.71 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.47 QA
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.66 QA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.79 QA
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.83 QA
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 11.84 QA
6 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 12.09 qA
7 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 12.33 qA
8 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.37 QA
9 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.47 qB
10 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 12.58 qB
11 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.68 qB
12 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 12.71 qB
13 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.71 qB

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 12:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 11.28 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 11.45 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 11.70 8.00
4 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.82 7.00
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.85 6.00
6 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.15 5.00
7 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 12.34 4.00
8 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 12.70 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 15.9.2021 - 12:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.62 2.00
2 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.70 1.00
3 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.79
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 14.19
5 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.26
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 14.61 11.00
2 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 15.21 9.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.36 QA
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 13.78 QA
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.33 qB
4 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.45 qB
5 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 14.77 qB
6 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 15.77
7 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 15.89
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 13.41 QA
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.50 QA
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.37 qB
4 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 15.38 qB
5 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.38 qB
6 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 16.99
Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.72 QA
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.77 QA
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.08 qA
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.12 qA
5 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.81 qB
6 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.17 qB
7 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 15.49
8 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.70
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.36 QA
2 91 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 13.41 QA
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.50 QA
4 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.72 QA
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.77 QA
6 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 13.78 QA
7 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.08 qA
8 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.12 qA
9 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.33 qB
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.37 qB
11 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.45 qB
12 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 14.77 qB
13 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.81 qB
14 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.17 qB
15 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 15.38 qB
15 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.38 qB
17 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 15.49
18 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.70
19 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 15.77
20 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 15.89
21 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 16.99
Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 12:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 13.18 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 SB 13.32 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 13.41 8.00
4 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 SB 13.62 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 13.65 6.00
6 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 13.81 5.00
7 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 SB 13.94 4.00
8 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.15 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 15.9.2021 - 12:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 SB 14.25 2.00
2 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.54 1.00
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.63
4 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 14.73
5 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 15.06
6 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 15.35
7 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.39
8 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 15.63
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.28 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 20.79 9.00
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 22.62 6.00
4 186 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 22.93 5.00
5 178 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.31 4.00
6 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 23.48 3.00
7 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.69
8 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.47 7.00
2 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 24.28 2.00
3 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 24.36 1.00
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 25.56
5 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 26.13
6 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 26.90
7 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.82
Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 21.50 8.00
2 Herceg RyanHerceg Ryan 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.39
3 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 24.47
4 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.02
5 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.25
6 186 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.99
7 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.18
Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.28 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 20.79 9.00
3 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 21.50 8.00
4 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.47 7.00
5 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 22.62 6.00
6 186 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 22.93 5.00
7 178 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.31 4.00
8 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 23.48 3.00
9 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 24.28 2.00
10 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 24.36 1.00
11 Herceg RyanHerceg Ryan 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.39
12 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 24.47
13 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.69
14 Brezničan MárioBrezničan Mário 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.02
15 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.25
16 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 25.56
17 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.03
18 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 26.13
19 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 26.90
20 186 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.99
21 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.82
22 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 29.18
Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 20.79 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 21.14 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.34 8.00
4 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.41 6.00
5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.23 5.00
6 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 22.59 2.00
7 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.59 2.00
8 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.36 7.00
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 22.59 2.00
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 23.06
4 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.13
5 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 23.30
6 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.68
7 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.56 4.00
2 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.04
3 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.80
4 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.03
5 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.18
6 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.79
7 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 25.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 24.11
2 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.80
3 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.81
4 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 25.95
5 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 26.21
6 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.52
7 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.09
2 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 25.50
3 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.58
4 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 27.42
5 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 28.71
6 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 28.79
7 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 29.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.88
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.35
3 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 24.22
4 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.74
5 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.87
6 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.40
7 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.30
2 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.83
3 Véghová ZuzanaVéghová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 25.27
4 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.50
5 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.68
6 Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.55
7 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.27
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (st, 15.9.2021 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.80
2 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 24.37
3 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.80
4 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.34
5 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 26.40
6 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 27.72
7 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 30.83
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 20.79 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 21.14 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.34 8.00
4 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 21.36 7.00
5 Móricová AlexandraMóricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.41 6.00
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.23 5.00
7 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.56 4.00
8 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 22.59 2.00
8 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.59 2.00
8 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 22.59 2.00
11 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.80
12 82 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 22.88
13 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.04
14 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 23.06
15 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.13
16 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.21
17 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 23.30
18 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.35
19 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.68
20 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.80
21 Štúriková ViktóriaŠtúriková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.03
22 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.09
23 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 24.11
24 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.18
25 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 24.22
26 Némethová DanielaNémethová Daniela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.30
27 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 24.37
28 Slosiarová ZuzanaSlosiarová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.74
29 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 24.79
30 Kunová KatarínaKunová Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.80
30 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.80
32 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 24.83
33 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.87
34 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 25.12
35 Véghová ZuzanaVéghová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 25.27
36 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.40
37 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 25.50
37 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.50
39 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.58
40 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.65
41 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.81
42 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 25.95
43 Bílková AlexandraBílková Alexandra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 26.21
44 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 26.34
45 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 26.40
46 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 26.52
47 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.68
48 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.18
49 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 27.42
50 Tonhajzerová NellyTonhajzerová Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 27.72
51 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.81
52 Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.55
53 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 28.71
54 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 28.79
55 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 29.42
56 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.27
57 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 30.83

200 m - Juniori

(st, 15.9.2021 - 15:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 25.93 11.00
2 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 27.17 9.00
3 Kaštan VladimírKaštan Vladimír 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 27.93 8.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 15:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.58 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.32 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.60 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 26.55 4.00
5 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 27.72 2.00
6 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 29.23 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 15:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 25.01 7.00
2 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.08 6.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 25.58 5.00
4 96 Slosiar ViliamSlosiar Viliam 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 27.71 3.00
5 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 30.24
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 23.58 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.32 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.60 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 25.01 7.00
5 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 25.08 6.00
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 25.58 5.00
7 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 26.55 4.00
8 96 Slosiar ViliamSlosiar Viliam 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 27.71 3.00
9 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 27.72 2.00
10 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 29.23 1.00
11 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 30.24

200 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 15:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.97 11.00
2 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 33.00 9.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 15:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 27.32 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.17 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.52 8.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.60 7.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 29.37 6.00
Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 15:55) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 29.71 5.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 31.28 1.00
3 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 31.63
4 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.37
5 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 32.52
6 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 33.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 15.9.2021 - 15:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 29.77 4.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 29.87 3.00
3 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 30.53 2.00
4 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 33.19
5 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 33.99
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 35.06
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 27.32 11.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.17 9.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.52 8.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.60 7.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 29.37 6.00
6 98 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 29.71 5.00
7 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 29.77 4.00
8 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 29.87 3.00
9 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 30.53 2.00
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 31.28 1.00
11 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 31.63
12 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 32.37
13 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 32.52
14 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 33.19
15 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 33.75
16 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 33.99
17 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 35.06
Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS

400 m - Juniori

(st, 15.9.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 0:57.29 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci

(st, 15.9.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:52.99 11.00
2 90 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 0:54.16 9.00
3 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:54.75 8.00
4 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 0:55.36 7.00
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 1:00.15 6.00
6 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:04.16 5.00
7 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:07.16 4.00
Celkom 7 pretekárov

400 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:04.06 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:03.37 10.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.78 8.00
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 1:05.84 7.00
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:07.06 6.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 1:07.70 5.00
6 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:10.34 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.37 10.00
2 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:07.90 4.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:09.29 3.00
4 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:14.90 1.00
5 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 1:27.06
Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:03.37 10.00
1 98 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.37 10.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.78 8.00
4 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 1:05.84 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:07.06 6.00
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 1:07.70 5.00
7 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:07.90 4.00
8 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:09.29 3.00
9 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:10.34 2.00
10 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:14.90 1.00
11 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 1:27.06
Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS

600 m - Mladší žiaci

(st, 15.9.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:38.18 11.00
2 178 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 1:53.09 9.00
3 92 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 1:53.10 8.00
4 186 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 1:53.20 7.00
5 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:55.23 6.00
6 184 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:02.84 5.00
7 116 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 PB 2:04.50 4.00
8 149 Herceg DáriusHerceg Dárius 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:05.08 3.00
9 94 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 PB 2:05.54 2.00
10 179 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:08.54 1.00
11 180 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:11.76
12 183 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 PB 2:13.18
13 82 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:36.61
Celkom 13 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 134 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 1:50.02 11.00
2 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 1:52.80 9.00
3 189 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:53.70 8.00
4 91 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 1:54.67 7.00
5 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 1:57.85 6.00
6 193 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:00.33 5.00
7 95 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:00.35 4.00
8 104 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:04.13 3.00
9 152 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:04.23 2.00
10 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.31
11 124 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:13.73
12 192 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14 2:17.83
13 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:19.59
14 83 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:26.86
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 149 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:05.41 1.00
2 94 Vojtekova ViktoraVojtekova Viktora 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:06.10
3 96 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:07.00
4 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 2:08.49
5 98 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:09.79
6 100 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:11.77
7 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:12.63
8 97 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:13.88
9 134 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:16.07
10 116 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:20.21
11 92 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:22.23
12 104 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:25.39
13 56 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:26.38
14 124 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:31.94
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 134 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 1:50.02 11.00
2 27 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 1:52.80 9.00
3 189 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:53.70 8.00
4 91 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 1:54.67 7.00
5 94 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 1:57.85 6.00
6 193 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:00.33 5.00
7 95 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:00.35 4.00
8 104 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 PB 2:04.13 3.00
9 152 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:04.23 2.00
10 149 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:05.41 1.00
11 94 Vojtekova ViktoraVojtekova Viktora 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:06.10
12 96 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:07.00
13 99 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 2:08.49
14 96 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:09.31
15 98 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:09.79
16 100 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:11.77
17 91 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:12.63
18 124 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:13.73
19 97 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:13.88
20 134 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:16.07
21 192 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14 2:17.83
22 153 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:19.59
23 116 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:20.21
24 92 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:22.23
25 104 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:25.39
26 56 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:26.38
27 83 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:26.86
28 124 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:31.94

800 m - Juniori

(st, 15.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:07.89 11.00
2 94 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:10.78 9.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci

(st, 15.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:02.95 11.00
2 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:07.47 9.00
3 84 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:12.25 8.00
4 92 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:22.02 7.00
5 97 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:34.08 6.00
6 90 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:37.48 5.00
98 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNF
Celkom 7 pretekárov

800 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Meszárosová LeaMeszárosová Lea 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:32.52 11.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(st, 15.9.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:21.85 11.00
2 86 Tóthová RebekaTóthová Rebeka 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:28.07 9.00
3 95 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:33.73 8.00
4 98 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:38.07 7.00
5 191 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:48.78 6.00
6 5 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:59.54 5.00
7 96 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 3:11.68 4.00
Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(st, 15.9.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 4:41.62 11.00
2 96 Slosiar ViliamSlosiar Viliam 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 4:42.11 9.00
3 184 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 5:22.97 8.00
4 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 6:02.16 7.00
5 191 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 6:13.78 6.00
6 87 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 7:10.02 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(st, 15.9.2021 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 5:45.83 11.00
2 186 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 5:52.29 9.00
3 149 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 6:24.48 8.00
4 179 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 6:37.85 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 149 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 5:31.97 11.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(st, 15.9.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 5:30.86 11.00
2 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 5:34.26 9.00
3 83 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 5:36.48 8.00
4 98 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 5:54.19 7.00
5 90 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 5:54.92 6.00
6 82 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 5:55.70 5.00
7 97 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 6:03.37 4.00
8 92 Kupkpvá KarolínaKupkpvá Karolína 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 6:09.46 3.00
9 5 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 6:41.91 2.00
10 84 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 6:51.02 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(st, 15.9.2021 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 5:37.90 11.00
2 116 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 5:54.82 9.00
3 91 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 5:58.33 8.00
4 96 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 6:12.22 7.00
5 134 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 6:17.32 6.00
6 189 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 6:19.80 5.00
7 100 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 6:20.38 4.00
8 104 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 6:32.60 3.00
9 192 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 6:35.39 2.00
10 84 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 6:40.13 1.00
11 83 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 6:40.37
12 94 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 7:06.36
13 90 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 7:16.35
14 124 Benková LauraBenková Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 7:48.07
Celkom 14 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.26 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.39 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.59 7.00
4 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.75 6.00
5 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.61 5.00
6 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 11.66 4.00
7 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.49 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.56 8.00
2 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 12.46 3.00
3 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 12.62 1.00
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.30
5 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.53
6 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.33
7 Rozgonyi KristiánRozgonyi Kristián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 16.91
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.26 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.39 9.00
3 149 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.56 8.00
4 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.59 7.00
5 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.75 6.00
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 11.61 5.00
7 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 PB 11.66 4.00
8 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 12.46 3.00
9 Haninec AndrejHa