<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

Skok do výšky - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 175

Skok do výšky - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 170
2 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 155

Skok do výšky - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 150
2 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 143
3 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 139

Skok do výšky - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 155
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 155
3= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 150
3= Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 150

Skok do výšky - Mladšie žiačky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 148
2 134 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 142
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 138

Skok o žrdi - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 455
2 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 260

Skok o žrdi - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 220

Skok do diaľky - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 82 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 502
2 Kaštan VladimírKaštan Vladimír 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 494
3 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 487

Skok do diaľky - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 657
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 626
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 559

Skok do diaľky - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 483
2 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 481
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 462

Skok do diaľky - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 381

Skok do diaľky - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 482
2 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 475
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 463

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina PB 500
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 463
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 456

Trojskok - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.11

Trojskok - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.05
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.23

Trojskok - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10.01
2 98 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 09.40
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.32

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 10.35
2 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 10.05
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 09.29

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 09.73
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 09.23
3 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 09.09

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 11.27
2 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca SB 09.40
3 Kulová ViktóriaKulová Viktória 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.90

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.07

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 11.70
2 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.89
3 - -- - 00 00 ---- 10.36

Vrh guľou 6 kg - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 13.92
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 13.90

Hod diskom 1 kg - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.85

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 27.98
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 25.33
3 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 23.55

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 34.89
2 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 31.78
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 29.39

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen PB 34.07

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 40.43
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 31.34
3 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 27.39

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.39
2 - -- - 00 00 ---- 28.07
3 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 24.81

Hod kladivom 6 kg - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 54.19
2 Baláž ŠimonBaláž Šimon 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 48.33
3 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 47.21

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 47.77
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 43.52
3 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 42.62

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 32.07
2 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 25.39
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec SB 25.09

Hod oštepom 600 g - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.94

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 34.92
2 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 32.31
3 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 30.99

Hod oštepom 800 g - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 37.50
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 33.39