<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

100 m - Juniori

(st, 15.9.2021 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 12.24 11.00
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.47 9.00
3 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 12.62 8.00
4 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.70 7.00
5 Kaštan VladimírKaštan Vladimír 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.09 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 15.9.2021 - 11:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.66 QA
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.79 QA
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 11.84 QA
4 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 12.09 qA
5 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 12.33 qA
6 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 12.58 qB
7 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.68 qB
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 15.9.2021 - 11:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.47 QA
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.83 QA
3 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.37 QA
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.47 qB
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 12.71 qB
6 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.71 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.47 QA
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.66 QA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.79 QA
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.83 QA
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 11.84 QA
6 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 12.09 qA
7 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 12.33 qA
8 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.37 QA
9 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.47 qB
10 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 12.58 qB
11 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.68 qB
12 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 12.71 qB
13 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.71 qB

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 12:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 11.28 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 11.45 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 11.70 8.00
4 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.82 7.00
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.85 6.00
6 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.15 5.00
7 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 12.34 4.00
8 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 12.70 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 15.9.2021 - 12:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.62 2.00
2 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.70 1.00
3 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.79
4 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 14.19
5 95 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.26
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 14.61 11.00
2 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 15.21 9.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (st, 15.9.2021 - 12:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 13.18 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 SB 13.32 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 SB 13.41 8.00
4 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 SB 13.62 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 13.65 6.00
6 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 13.81 5.00
7 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 SB 13.94 4.00
8 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.15 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 15.9.2021 - 12:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 SB 14.25 2.00
2 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.54 1.00
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.63
4 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 14.73
5 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 15.06
6 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 15.35
7 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.39
8 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 15.63
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.36 QA
2 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 13.78 QA
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.33 qB
4 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.45 qB
5 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 14.77 qB
6 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 15.77
7 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 15.89
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 13.41 QA
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.50 QA
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.37 qB
4 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 15.38 qB
5 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.38 qB
6 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 16.99
Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 15.9.2021 - 11:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.72 QA
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.77 QA
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.08 qA
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.12 qA
5 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.81 qB
6 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.17 qB
7 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 15.49
8 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.70
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.36 QA
2 91 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 13.41 QA
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.50 QA
4 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.72 QA
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.77 QA
6 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 13.78 QA
7 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.08 qA
8 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.12 qA
9 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.33 qB
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.37 qB
11 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.45 qB
12 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 14.77 qB
13 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 14.81 qB
14 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.17 qB
15 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 15.38 qB
15 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.38 qB
17 Hovorková VeronikaHovorková Veronika 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 15.49
18 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.70
19 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 15.77
20 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 15.89
21 Klúčiková SandraKlúčiková Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 16.99
Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS