<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 15.9.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 14 PB 09.73 09.07 08.73 08.89 9.07 09.40 09.73 09.45 11.00
2 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 PB 09.23 08.23 09.23 09.05 9.23 08.44 08.20 08.57 9.00
3 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 12 PB 09.09 08.08 09.09 08.23 9.09 x 07.46 08.40 8.00
4 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 13 PB 07.64 x 07.24 06.81 7.24 x 07.64 07.62 7.00
5 Ferencz DávidFerencz Dávid
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 4 PB 07.61 05.69 06.21 05.81 6.21 05.44 06.74 07.61 6.00
6 Baláž ŠimonBaláž Šimon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 1 PB 06.67 x x 06.37 6.37 05.64 05.95 06.67 5.00
7 191 Bobrík MatejBobrík Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 2 PB 06.30 05.92 06.15 05.74 6.15 05.85 05.48 06.30 4.00
8 95 Prílepok JakubPrílepok Jakub
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 11 06.07 05.85 06.07 05.79 6.07 05.82 05.22 05.41 3.00
9 179 Ďuroška PeterĎuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 3 PB 05.49 05.49 04.14 - 5.49 2.00
10 Tomek TomášTomek Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 PB 05.32 x 05.32 05.23 5.32 1.00
11 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 10 PB 05.32 x x 05.32 5.32
12 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 5 PB 04.97 x 04.97 - 4.97
13 Škerda MatúšŠkerda Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 7 PB 04.09 x 03.46 04.09 4.09
Maceík JánMaceík Ján
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 DNS
Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 15.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 8 PB 11.27 09.75 09.88 10.43 10.43 10.11 11.27 09.49 11.00
2 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 7 SB 09.40 08.47 08.65 08.67 8.67 09.40 08.84 08.61 9.00
3 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 08.90 08.90 08.27 08.01 8.90 08.60 08.06 x 8.00
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 5 08.48 08.48 08.17 08.27 8.48 x 08.09 08.16 7.00
5 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 4 PB 08.31 07.76 08.31 07.80 8.31 07.91 08.00 08.21 6.00
6 Dobrocká BibianaDobrocká Bibiana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 08.16 07.79 07.52 07.82 7.82 07.69 08.16 x 5.00
7 Gálová KristínaGálová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 2 PB 07.70 07.33 07.70 07.35 7.70 07.65 07.69 07.01 4.00
8 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 PB 05.62 05.43 05.62 05.00 5.62 04.57 04.66 x 3.00
Celkom 8 pretekárov