<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid, Bojda, Král, Kovársky Dávid, Bojda, Král, Kovársky ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 32.33
2 Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 32.71
3 Hrdlička, Sidor, Hulka, Šándor Hrdlička, Sidor, Hulka, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 34.39
4 73 Broďáni, Kňaško, Gaj, Stranovský Broďáni, Kňaško, Gaj, Stranovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 34.97
5 33 Hartl, Halász, Bičan, Repa Hartl, Halász, Bičan, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 35.01
6 78 Hlaváček, Pribula, Libich, Forro Hlaváček, Pribula, Libich, Forro AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.78
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mlíchová, Gašpárková, Kotasová, Zápražná Mlíchová, Gašpárková, Kotasová, Zápražná AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 33.94
2 Halásová, Karabová, Horváthová, Zacharová Halásová, Karabová, Horváthová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.95
3 Šimová, Czaková, Orelová, Hrnčárová Šimová, Czaková, Orelová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 34.09
4 86 Šimurková, Černá, Bojdová, Rakusová Šimurková, Černá, Bojdová, Rakusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 36.74
5 Chovancová, Macháčková, Oremusová, Petrovičová Chovancová, Macháčková, Oremusová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 36.84
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Bieliková, Mehager, Sýkorová, Valachová Bieliková, Mehager, Sýkorová, Valachová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.01
2 Dohnálková, Raymonds, Brišková, Šeniglová Dohnálková, Raymonds, Brišková, Šeniglová AK Junior Holič AAK Junior Holič A 5 36.18
3 8 Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 36.61
4 84 Šebestová, Turčeková, Horniaková, Vážanová Šebestová, Turčeková, Horniaková, Vážanová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 37.52
5 Mónosiová, Benkovicsová, Kováčová, Maršalová Mónosiová, Benkovicsová, Kováčová, Maršalová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 37.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prvá, Antalová, Šiková, Šiková Prvá, Antalová, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 35.34
2 Repaská, Čačková, Holková, Miháliková Repaská, Čačková, Holková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 38.63
3 Brezovská, Bučková, Fúsková, Sárazová Brezovská, Bučková, Fúsková, Sárazová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.67
4 Vaculková, Kojšová, Komínková, Michálková Vaculková, Kojšová, Komínková, Michálková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 39.52
5 Gorbatenková, Kohoutová, Gorbatenková, Ayiba Gorbatenková, Kohoutová, Gorbatenková, Ayiba AK Junior HoličAK Junior Holič 1 39.89
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mlíchová, Gašpárková, Kotasová, Zápražná Mlíchová, Gašpárková, Kotasová, Zápražná AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 33.94
2 Halásová, Karabová, Horváthová, Zacharová Halásová, Karabová, Horváthová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.95
3 Šimová, Czaková, Orelová, Hrnčárová Šimová, Czaková, Orelová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 34.09
4 85 Bieliková, Mehager, Sýkorová, Valachová Bieliková, Mehager, Sýkorová, Valachová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.01
5 Prvá, Antalová, Šiková, Šiková Prvá, Antalová, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 35.34
6 Dohnálková, Raymonds, Brišková, Šeniglová Dohnálková, Raymonds, Brišková, Šeniglová AK Junior Holič AAK Junior Holič A 5 36.18
7 8 Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová, Mikušincová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 36.61
8 86 Šimurková, Černá, Bojdová, Rakusová Šimurková, Černá, Bojdová, Rakusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 36.74
9 Chovancová, Macháčková, Oremusová, Petrovičová Chovancová, Macháčková, Oremusová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 36.84
10 84 Šebestová, Turčeková, Horniaková, Vážanová Šebestová, Turčeková, Horniaková, Vážanová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 37.52
11 Mónosiová, Benkovicsová, Kováčová, Maršalová Mónosiová, Benkovicsová, Kováčová, Maršalová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 37.78
12 Repaská, Čačková, Holková, Miháliková Repaská, Čačková, Holková, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 38.63
13 Brezovská, Bučková, Fúsková, Sárazová Brezovská, Bučková, Fúsková, Sárazová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.67
14 Vaculková, Kojšová, Komínková, Michálková Vaculková, Kojšová, Komínková, Michálková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 39.52
15 Gorbatenková, Kohoutová, Gorbatenková, Ayiba Gorbatenková, Kohoutová, Gorbatenková, Ayiba AK Junior HoličAK Junior Holič 1 39.89

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Józsa, Šinkovič, Róka, Rapand Józsa, Šinkovič, Róka, Rapand TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 36.27
2 7 Ďuriš, Hvozdík, Bošanský, Tkačivský Ďuriš, Hvozdík, Bošanský, Tkačivský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 38.04
3 3 Drábik, Lackovič, Andráš, Németh Drábik, Lackovič, Andráš, Németh Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 38.12
4 Hlavatovič, Sipina, Pecko, Prokop Hlavatovič, Sipina, Pecko, Prokop AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 39.80
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Závodný, Čík, Kubíček, Jankových Závodný, Čík, Kubíček, Jankových CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 37.63
2 58 Dobiaš, Katrušin, Fúska, Drančák Dobiaš, Katrušin, Fúska, Drančák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 41.39
3 19 Grúber, Malík, Buček, Gajda Grúber, Malík, Buček, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 43.14
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Józsa, Šinkovič, Róka, Rapand Józsa, Šinkovič, Róka, Rapand TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 36.27
2 Závodný, Čík, Kubíček, Jankových Závodný, Čík, Kubíček, Jankových CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 37.63
3 7 Ďuriš, Hvozdík, Bošanský, Tkačivský Ďuriš, Hvozdík, Bošanský, Tkačivský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 38.04
4 3 Drábik, Lackovič, Andráš, Németh Drábik, Lackovič, Andráš, Németh Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 38.12
5 Hlavatovič, Sipina, Pecko, Prokop Hlavatovič, Sipina, Pecko, Prokop AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 39.80
6 58 Dobiaš, Katrušin, Fúska, Drančák Dobiaš, Katrušin, Fúska, Drančák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 41.39
7 19 Grúber, Malík, Buček, Gajda Grúber, Malík, Buček, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 43.14

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Titková, Tóthová, Pašková, Giraltošová Titková, Tóthová, Pašková, Giraltošová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.48
2 Králová, Hupková, Harantová, Kajanovičová Králová, Hupková, Harantová, Kajanovičová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 37.57
3 29 Goriláková, Tóthová, Halienková, Klučka Goriláková, Tóthová, Halienková, Klučka Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 38.34
4 Mészárosová, Krásna, Mičániová, Hartlova Mészárosová, Krásna, Mičániová, Hartlova TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 38.66
5 Budaiová, Hutárová, Humlová, Pajtinková Budaiová, Hutárová, Humlová, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 39.22
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Kocianová, Vrablecová, Petranská, Príkazská Kocianová, Vrablecová, Petranská, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 39.14
2 28 Kachlíková, Jančia, Jancová, Dodrvová Kachlíková, Jančia, Jancová, Dodrvová CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 39.23
3 62 Minariková, Pastieriková, Holková, Rýdziová Minariková, Pastieriková, Holková, Rýdziová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.32
4 41 Csemezová, Majerčinová, Hlozáková, Bukovská Csemezová, Majerčinová, Hlozáková, Bukovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 40.23
5 37 Zavadilová, Králiková, Šimlingerová, Martišová Zavadilová, Králiková, Šimlingerová, Martišová ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 40.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gajová, Gereková, Jarošová, Stopová Gajová, Gereková, Jarošová, Stopová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.69
2 45 Doffek, Jakubíková, Tesárova, Mičková, Báčiková Doffek, Jakubíková, Tesárova, Mičková, Báčiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 41.43
3 Hartmanová, Papánková, Blahová, Holienčinová Hartmanová, Papánková, Blahová, Holienčinová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 41.96
4 Jakubcová, Szarvasová, Poláková, Pálešová Jakubcová, Szarvasová, Poláková, Pálešová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 42.06
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Titková, Tóthová, Pašková, Giraltošová Titková, Tóthová, Pašková, Giraltošová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.48
2 Králová, Hupková, Harantová, Kajanovičová Králová, Hupková, Harantová, Kajanovičová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 37.57
3 29 Goriláková, Tóthová, Halienková, Klučka Goriláková, Tóthová, Halienková, Klučka Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 38.34
4 Mészárosová, Krásna, Mičániová, Hartlova Mészárosová, Krásna, Mičániová, Hartlova TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 38.66
5 65 Kocianová, Vrablecová, Petranská, Príkazská Kocianová, Vrablecová, Petranská, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 39.14
6 Budaiová, Hutárová, Humlová, Pajtinková Budaiová, Hutárová, Humlová, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 39.22
7 28 Kachlíková, Jančia, Jancová, Dodrvová Kachlíková, Jančia, Jancová, Dodrvová CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 39.23
8 62 Minariková, Pastieriková, Holková, Rýdziová Minariková, Pastieriková, Holková, Rýdziová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.32
9 Gajová, Gereková, Jarošová, Stopová Gajová, Gereková, Jarošová, Stopová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.69
10 41 Csemezová, Majerčinová, Hlozáková, Bukovská Csemezová, Majerčinová, Hlozáková, Bukovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 40.23
11 37 Zavadilová, Králiková, Šimlingerová, Martišová Zavadilová, Králiková, Šimlingerová, Martišová ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 40.37
12 45 Doffek, Jakubíková, Tesárova, Mičková, Báčiková Doffek, Jakubíková, Tesárova, Mičková, Báčiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 41.43
13 Hartmanová, Papánková, Blahová, Holienčinová Hartmanová, Papánková, Blahová, Holienčinová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 41.96
14 Jakubcová, Szarvasová, Poláková, Pálešová Jakubcová, Szarvasová, Poláková, Pálešová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 42.06