<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.73
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 20.05
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 20.07
4 74 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.77
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.81
6 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.18
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.77
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.88
4 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.91
5 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.14
6 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.11
2 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.17
3 Akay OskarAkay Oskar 060924 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.44
4 78 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.51
5 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.72
Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.70
2 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.90
3 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.71
4 Marti ViktorMarti Viktor 061210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.95
5 Ryšavý PavelRyšavý Pavel 070816 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.78
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.73
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 20.05
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 20.07
4 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.70
5 74 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.77
6 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.81
7 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.06
8 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.18
9 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.77
10 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.88
11 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.90
12 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.91
13 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.11
14 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.14
15 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.17
16 Akay OskarAkay Oskar 060924 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.44
17 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.48
18 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.71
19 Marti ViktorMarti Viktor 061210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.95
20 78 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.51
21 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.72
22 Ryšavý PavelRyšavý Pavel 070816 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.78
Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.10
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.47
3 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.61
4 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.81
5 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.30
2 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.51
3 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.85
4 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.12
5 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.47
6 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.13
2 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.18
3 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.48
4 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.59
5 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.07
6 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 24.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.60
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.07
3 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.51
5 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.52
6 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 25.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brišková KláraBrišková Klára 070128 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.03
2 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.09
3 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.23
4 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.31
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.56
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.54
2 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.69
3 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.45
4 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 30.28
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 23.68
2 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.69
3 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.39
4 Švorcová Stella IzabelaŠvorcová Stella Izabela 070419 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 25.05
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.10
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.47
3 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.61
4 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.81
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.30
6 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.51
7 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.71
8 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.85
9 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.12
10 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.13
11 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.18
12 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.47
13 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.48
14 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.59
15 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.60
16 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 23.68
17 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.69
18 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.79
19 Brišková KláraBrišková Klára 070128 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.03
20 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.07
20 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.07
22 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.39
23 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.54
24 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 24.57
25 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.69
26 Švorcová Stella IzabelaŠvorcová Stella Izabela 070419 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 25.05
27 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.09
28 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
29 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.51
30 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.52
31 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 25.60
32 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.23
33 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.31
34 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.56
35 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.45
36 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 30.28
37 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.17

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.09
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.43
3 3 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.44
4 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.99
5 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.19
6 1 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.14
2 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 23.98
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.21
4 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.84
5 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 24.94
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.43
2 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.93
3 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.97
4 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.30
5 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.36
Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.28
2 Laho SamkoLaho Samko 080629 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.44
3 Švec SamuelŠvec Samuel 090916 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.92
4 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.91
5 18 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.26
6 57 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.09
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.43
3 3 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.44
4 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.99
5 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.14
6 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.19
7 1 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.29
8 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 23.98
9 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.21
10 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.28
11 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.84
12 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 24.94
13 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.38
14 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.43
15 Laho SamkoLaho Samko 080629 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.44
16 Švec SamuelŠvec Samuel 090916 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.92
17 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.91
18 18 Filo TobiasFilo Tobias 101117 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.26
19 57 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45
20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.93
21 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.97
22 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.30
23 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.36
Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.02
2 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 23.50
3 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.18
4 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.49
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.84
6 Zigová EmaZigová Ema 090815 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 25.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.21
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
3 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 24.76
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.89
5 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.76
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 24.12
2 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.36
3 Stopová NinaStopová Nina 080424 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.89
4 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.47
5 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30
6 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.50
2 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.86
3 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.31
4 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 26.34
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.75
6 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.33
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.19
3 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.66
4 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.39
5 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 29.46
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.58
2 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.26
3 16 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 29.15
4 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.56
5 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.03
6 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.25
2 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
3 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.05
4 Cablková JanaCablková Jana 091001 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 31.80
5 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 36.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.80
2 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.51
3 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.12
4 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 091223 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.14
5 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.17
2 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 25.77
3 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.73
4 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 100613 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 27.87
5 Libich RomanaLibich Romana 100626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.78
2 Gocníková ChiaraGocníková Chiara 090329 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.86
3 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.56
4 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.23
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.78
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.80
3 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.02
4 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 23.50
5 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 24.12
6 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.18
7 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.21
8 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
9 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.36
10 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.49
11 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.51
12 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 24.76
13 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.84
14 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.89
14 Stopová NinaStopová Nina 080424 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.89
16 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.17
17 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.47
18 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.50
19 Zigová EmaZigová Ema 090815 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 25.69
20 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.76
21 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 25.77
22 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.86
22 Gocníková ChiaraGocníková Chiara 090329 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.86
24 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30
25 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.31
25 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.31
27 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.33
28 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 26.34
29 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.73
30 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.75
31 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.12
32 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 091223 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.14
33 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.19
34 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.58
35 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.66
36 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 100613 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 27.87
37 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.10
38 Libich RomanaLibich Romana 100626 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.14
39 13 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.25
40 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.26
41 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.39
42 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
43 16 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 29.15
44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 29.46
45 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.56
45 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.56
47 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.59
48 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.83
49 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.03
50 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.44
51 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.05
52 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.27
53 Cablková JanaCablková Jana 091001 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 31.80
54 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.23
55 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 36.24