<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 06 17 51.56 0.0
2 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060311 06 14 49.86 0.0
3 Néma JozefNéma Jozef
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
060124 06 48.89 0.0
4 80 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070816 07 1 46.01 0.0
5 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060424 06 15 45.28 0.0
6 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071008 07 13 44.02 0.0
7 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 07 16 43.80 0.0
8 117 Šiatinský DenisŠiatinský Denis
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
070502 07 2 40.08 0.0
9 75 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071007 07 12 37.97 0.0
10 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070328 07 11 36.09 0.0
11 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070708 07 6 34.31 0.0
12 116 Kordoš MatúšKordoš Matúš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
071218 07 7 34.16 0.0
13 73 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060703 06 9 34.15 0.0
14 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060720 06 10 33.52 0.0
15 Hurta SamuelHurta Samuel
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070505 07 8 32.86 0.0
16 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070913 07 5 30.78 0.0
17 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070107 07 4 26.67 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061016 06 24 47.59 0.0
2 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
061210 06 22 41.71 0.0
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070216 07 21 41.56 0.0
4 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
071018 07 20 41.43 0.0
5 14 Bartošíková LolaBartošíková Lola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070529 07 17 40.26 0.0
6 2 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 06 16 40.13 0.0
7 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070227 07 19 40.10 0.0
8 100 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070529 07 4 37.35 0.0
9 99 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070703 07 2 36.71 0.0
10 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061006 06 15 35.14 0.0
11 93 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070222 07 14 34.78 0.0
12 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060930 06 3 33.47 0.0
13 4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070402 07 10 32.27 0.0
14 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060203 06 18 31.77 0.0
15 Luptáková LianaLuptáková Liana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
071022 07 13 30.96 0.0
16 Vážanová EmaVážanová Ema
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
061129 06 14 30.95 0.0
17 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070826 07 12 30.67 0.0
18 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070529 07 7 30.09 0.0
19 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060722 06 11 28.93 0.0
20 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070618 07 6 24.76 0.0
21 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061130 06 8 23.94 0.0
22 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070112 07 9 23.69 0.0
23 Navarová TeaNavarová Tea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070509 07 5 22.93 0.0
24 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060818 06 1 20.01 0.0
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
081024 08 23 41.62 0.0
2 1 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
081107 08 29 40.44 0.0
3 Kminiak JakubKminiak Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
081017 08 3 39.22 0.0
4 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080801 08 31 38.61 0.0
5 3 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080402 08 28 33.62 0.0
6 Švec SamuelŠvec Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
090916 09 4 33.20 0.0
7 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
100602 10 17 32.10 0.0
8 Pelech MichalPelech Michal
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091208 09 20 31.70 0.0
9 Liška OndrejLiška Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080927 08 21 31.03 0.0
10 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091211 09 19 30.66 0.0
11 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080912 08 26 30.34 0.0
12 6 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
080815 08 15 30.15 0.0
13 11 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100410 10 18 29.54 0.0
14 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101107 10 24 27.97 0.0
15 Voleček PatrikVoleček Patrik
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
100412 10 5 27.76 0.0
16 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080826 08 2 27.51 0.0
17 16 Horváth MatúšHorváth Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100105 10 14 26.92 0.0
18 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080512 08 22 25.54 0.0
19 5 Smolka MilanSmolka Milan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
111104 11 9 23.45 0.0
20 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110108 11 12 20.08 0.0
21 13 Buček AlexBuček Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090815 09 1 19.59 0.0
22 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100108 10 16 19.35 0.0
23 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110509 11 10 18.53 0.0
24 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100918 10 6 16.03 0.0
17 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100807 10 11 DNS 0.0
2 Józsa DávidJózsa Dávid
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080602 08 25 NM 0.0
55 Dubovský ZoranDubovský Zoran
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090602 09 8 NM 0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080116 08 23 40.04 0.0
2 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 08 25 38.98 0.0
3 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080715 08 24 38.91 0.0
4 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080428 08 22 36.77 0.0
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080211 08 21 34.33 0.0
6 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090228 09 17 32.53 0.0
7 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080806 08 20 31.95 0.0
8 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080821 08 18 30.63 0.0
9 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080117 08 1 27.00 0.0
10 67 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090529 09 16 25.72 0.0
11 44 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
100401 10 12 23.40 0.0
12 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
101219 10 19 23.13 0.0
13 Huttová NatáliaHuttová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090604 09 13 21.07 0.0
14 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 09 15 19.90 0.0
15 33 Chudá EmaChudá Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 09 5 16.26 0.0
16 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090902 09 9 15.76 0.0
17 21 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091008 09 11 15.36 0.0
18 Cablková JanaCablková Jana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
091001 09 3 14.62 0.0
19 40 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090630 09 6 13.95 0.0
20 18 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080921 08 8 13.17 0.0
21 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090726 09 7 13.08 0.0
22 26 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110427 11 4 12.91 0.0
23 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080401 08 14 10.17 0.0
24 Mičková ViktóriaMičková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110720 11 2 09.46 0.0
Celkom 24 pretekárov