<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 17 51.56 0.0
2 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 14 49.86 0.0
3 Néma JozefNéma Jozef
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 48.89 0.0
4 80 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 46.01 0.0
5 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 45.28 0.0
6 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 13 44.02 0.0
7 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 16 43.80 0.0
8 117 Šiatinský DenisŠiatinský Denis
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 2 40.08 0.0
9 75 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 12 37.97 0.0
10 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 11 36.09 0.0
11 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 6 34.31 0.0
12 116 Kordoš MatúšKordoš Matúš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 7 34.16 0.0
13 73 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 34.15 0.0
14 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 10 33.52 0.0
15 Hurta SamuelHurta Samuel
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 8 32.86 0.0
16 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 5 30.78 0.0
17 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 26.67 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 24 47.59 0.0
2 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 22 41.71 0.0
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 21 41.56 0.0
4 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 20 41.43 0.0
5 14 Bartošíková LolaBartošíková Lola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 17 40.26 0.0
6 2 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 40.13 0.0
7 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 19 40.10 0.0
8 100 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 4 37.35 0.0
9 99 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 2 36.71 0.0
10 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 15 35.14 0.0
11 93 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 14 34.78 0.0
12 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 3 33.47 0.0
13 4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 10 32.27 0.0
14 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 18 31.77 0.0
15 Luptáková LianaLuptáková Liana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 13 30.96 0.0
16 Vážanová EmaVážanová Ema
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 14 30.95 0.0
17 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 12 30.67 0.0
18 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 7 30.09 0.0
19 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 11 28.93 0.0
20 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 6 24.76 0.0
21 Novotová MartinaNovotová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 8 23.94 0.0
22 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 23.69 0.0
23 Navarová TeaNavarová Tea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 22.93 0.0
24 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 20.01 0.0
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
08 08 23 41.62 0.0
2 1 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 29 40.44 0.0
3 Kminiak JakubKminiak Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 3 39.22 0.0
4 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 31 38.61 0.0
5 3 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 28 33.62 0.0
6 Švec SamuelŠvec Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 4 33.20 0.0
7 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 17 32.10 0.0
8 Pelech MichalPelech Michal
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 20 31.70 0.0
9 Liška OndrejLiška Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 21 31.03 0.0
10 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 19 30.66 0.0
11 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 26 30.34 0.0
12 6 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 15 30.15 0.0
13 11 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 18 29.54 0.0
14 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 24 27.97 0.0
15 Voleček PatrikVoleček Patrik
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 27.76 0.0
16 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 27.51 0.0
17 16 Horváth MatúšHorváth Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 14 26.92 0.0
18 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 22 25.54 0.0
19 5 Smolka MilanSmolka Milan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 9 23.45 0.0
20 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 12 20.08 0.0
21 13 Buček AlexBuček Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 1 19.59 0.0
22 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 16 19.35 0.0
23 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 10 18.53 0.0
24 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 6 16.03 0.0
17 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 11 DNS 0.0
2 Józsa DávidJózsa Dávid
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 25 NM 0.0
55 Dubovský ZoranDubovský Zoran
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 NM 0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 23 40.04 0.0
2 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 25 38.98 0.0
3 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 24 38.91 0.0
4 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 22 36.77 0.0
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 21 34.33 0.0
6 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 17 32.53 0.0
7 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 20 31.95 0.0
8 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 18 30.63 0.0
9 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 1 27.00 0.0
10 67 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 16 25.72 0.0
11 44 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 12 23.40 0.0
12 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 19 23.13 0.0
13 Huttová NatáliaHuttová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 21.07 0.0
14 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 15 19.90 0.0
15 33 Chudá EmaChudá Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 5 16.26 0.0
16 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 9 15.76 0.0
17 21 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 11 15.36 0.0
18 Cablková JanaCablková Jana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 3 14.62 0.0
19 40 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 6 13.95 0.0
20 18 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 13.17 0.0
21 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 13.08 0.0
22 26 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 4 12.91 0.0
23 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 14 10.17 0.0
24 Mičková ViktóriaMičková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 2 09.46 0.0
Celkom 24 pretekárov