<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)
60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.77
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 08.05
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.20
60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.52
2 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.68
3 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.81
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.88
2 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.35
3 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.40
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.93
2 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.35
3 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.39
Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 06:27.53
2 6 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 06:38.03
3 3 Piši OliverPiši Oliver 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06:38.10
Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 05:32.72
2 11 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 05:34.40
3 10 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:51.78
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 33 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12:32.07
2 34 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12:37.25
3 31 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13:45.78
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 37 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11:57.33
2 40 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12:25.41
3 45 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13:49.63