<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 107 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 5:14.33
2 108 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:22.33
3 109 Buday PeterBuday Peter 070905 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:39.28
4 115 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 5:39.39
5 112 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 5:41.83
6 110 Janota EduardJanota Eduard 070924 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 5:55.34
7 117 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 070502 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 5:55.68
8 111 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 5:59.02
9 116 Kordoš MatúšKordoš Matúš 071218 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 6:06.82
10 113 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 6:08.23
11 114 Bilanič JánBilanič Ján 070511 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 7:05.03
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 5:21.54
2 5 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:24.94
3 7 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 5:37.00
4 6 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 5:40.74
5 11 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 5:53.11
6 8 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 5:53.57
7 9 Sárazová EvaSárazová Eva 071115 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:54.17
8 10 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 5:59.33
9 14 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 6:18.96
10 15 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 6:20.64
11 12 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 6:27.04
12 16 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 13 6:30.08
13 13 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 061030 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 6:38.73
Celkom 13 pretekárov