<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.9.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 3:27.96
2 50 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 3:27.98
3 61 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14 3:32.00
4 59 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 3:34.88
5 52 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 3:36.32
6 51 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:37.05
7 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 3:45.32
8 57 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:45.93
9 49 Brežný MatejBrežný Matej 100908 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 3:46.81
10 58 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 3:58.19
11 53 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 4:06.81
12 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 4:15.46
13 55 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:18.95
Celkom 13 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:47.35
2 65 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 3:49.51
3 63 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 3:50.81
4 66 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:54.31
5 67 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza 090529 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 3:55.72
6 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 4:18.80
7 70 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 4:31.87
8 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:32.36
9 69 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:37.32
10 71 Marková MarkétaMarková Markéta 090620 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 4:45.12
Celkom 10 pretekárov