<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155160163166169
1 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 10 166 oooooooooooxoxxx
2 Kminiak AdamKminiak Adam
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 6 150 ooooooxxooxxx
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 9 150 ooooooxoxxoxxx
4 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 145 ooooooxoxxx
5 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 135 oooooxxx
6 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 2 130 ooxoxoxxx
7 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 5 130 oxoxoxoxxx
8 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 3 125 -oxoxxx
9 109 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 4 120 ooxxx
10 114 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 115 oxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145
1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 140 --ooooooxxx
2 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 11 140 -xoooooooxxx
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 12 140 oooooooxoxxx
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 10 135 --oooooxxx
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 9 135 ooooooxxoxxx
6 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 14 135 ----xoxoxxoxxx
7 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 130 ooooooxxx
8 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 130 oooooxoxxx
9 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 130 ooooxoxoxxx
10 Bujková DominikaBujková Dominika
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 130 ooooxoxxoxxx
11= Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 125 oooooxxx
11= 45 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 7 125 oooooxxx
13 1 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 125 ooxoooxxx
14 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 4 125 oxooxoxoxxx
15 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 2 125 ooooxxoxxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130
1 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 125 oooxoxxoxxx
2 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 5 125 oooxxoxxoxxx
3= 4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 7 120 ooooxxx
3= 6 Čík TristanČík Tristan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 1 120 ooooxxx
5= Katrušin LeoKatrušin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 2 120 xooxoxxo-
5= 48 Kubíček FilipKubíček Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 4 120 oxoxoxxoxxx
7= Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 6 115 oooxxx
7= 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 9 115 oooxxx
9 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 3 110 ooxxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120125130135
1 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 12 130 oooooxooxxoxxx
2 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 13 125 ooooxoxxoxxoxxx
3 66 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 11 120 ooooooxxx
4= Stopová NinaStopová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 6 110 ooooxxx
4= 65 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 10 110 ooooxxx
6 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 8 110 oooxxoxxx
7 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 105 oooxxx
8 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 7 105 ooxoxxx
9 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 1 105 xooxoxxx
10 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 100 ooxx-
11 Mičková DianaMičková Diana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 100 xooxxx
12 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 095 oxxx
31 Pálešová KarlaPálešová Karla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 5 DNS
Celkom 13 pretekárov