<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 24 515 +0.9 m/s 493  2,30 490  3,10 515  0,90 515 494  1,40 x 482  0,00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 23 505 +0.8 m/s 468  1,80 485  3,30 486  2,50 486 466  0,00 493  2,40 505  0,80
3 Néma JozefNéma Jozef
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 6 505 +2.0 m/s 471  1,80 482  1,60 483  2,40 483 475  0,20 505  2,00 489  1,70
4 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 21 492 +2.4 m/s 455 +1.0 m/s x 492  2,40 411  1,40 492 417  0,10 460  3,00 455  1,00
5 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 20 477 +2.2 m/s 472 +0.0 m/s 462  1,90 457  2,40 462  1,70 462 472  0,00 460  1,60 477  2,20
6 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 19 460 +2.7 m/s 449 +1.8 m/s 445  1,90 460  2,70 447  2,10 460 x 437  2,60 449  1,80
7 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 16 457 +2.6 m/s 452 +1.5 m/s 421  1,90 452  1,50 452  2,60 452 457  2,60 442  1,60 432  3,00
8 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 15 456 +2.2 m/s 445 +1.8 m/s 420  2,30 456  2,20 445  1,80 456 441  0,40 x 456  3,00
9 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 22 443 +1.8 m/s 443  1,80 340  2,30 371  2,30 443
10 111 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 14 429 +2.5 m/s 419 +1.6 m/s 429  2,50 419  1,60 417  2,10 429
11 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 408 +3.5 m/s 399 +1.1 m/s 398  0,40 399  1,10 408  3,50 408
12 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 17 405 +2.4 m/s 393 +1.6 m/s x 393  1,60 405  2,40 405
13 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 13 403 +2.7 m/s 290 +0.0 m/s 403  2,70 397  2,50 290  0,00 403
14 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 400 +1.1 m/s 373  1,60 391  1,90 400  1,10 400
15 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 10 389 +2.1 m/s 370 +0.1 m/s 354  0,90 370  0,10 389  2,10 389
16 109 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 1 382 +2.5 m/s 355 +1.9 m/s 355  1,90 382  2,50 346  2,10 382
17 Kminiak AdamKminiak Adam
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 4 374 +1.4 m/s 374  1,40 367  1,40 341  1,50 374
18 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 12 366 +1.8 m/s 355  1,30 366  1,80 366  2,00 366
19 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 18 366 +2.1 m/s 366  2,10 r 366
20 110 Janota EduardJanota Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 7 362 +2.5 m/s 359 +1.6 m/s 362  2,50 359  1,60 355  1,40 362
21 36 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 8 355 +3.2 m/s 346 +1.6 m/s 346  1,80 346  1,60 355  3,20 355
22 80 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 350 +2.2 m/s 343 +1.8 m/s 320  1,70 343  1,80 350  2,20 350
23 77 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 298 +3.2 m/s 298  3,20 276  2,10 296  2,80 298
Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 11 NM r -
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 28 466 +2.8 m/s 460 +0.9 m/s x 450  1,60 460  0,90 460 x 460  1,70 466  2,80
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 24 457 +0.9 m/s 428  1,50 457  0,90 421  1,10 457 x x 371  2,40
3 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 23 454 +0.4 m/s 418  0,00 445  2,20 454  0,40 454 450  3,10 442  3,60 439  0,00
4 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 27 447 +1.3 m/s x x 418  2,30 418 447  1,30 446  2,00 428  1,40
5 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 26 434 +0.9 m/s 405  2,50 410  2,00 420  1,10 420 429  1,90 434  1,90 434  0,90
6 6 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 22 431 +1.0 m/s 416  0,60 429  2,80 423  1,30 429 431  1,00 x 415  1,80
7 90 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 21 427 +2.2 m/s 424 +1.1 m/s 424  1,10 x 389  0,00 424 415  1,90 427  2,20 405  0,70
8 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 25 416 +0.8 m/s 403  1,60 411  2,60 416  0,80 416 410  1,20 x x
9 Kučerová EmmaKučerová Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 20 413 +2.3 m/s 406 +1.7 m/s 396  0,80 413  2,30 406  1,70 413
10 16 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 19 402 +2.9 m/s 399 +1.3 m/s 392  1,10 402  2,90 399  1,30 402
11 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 16 391 +1.5 m/s 371  2,40 x 391  1,50 391
12 Černá MelániaČerná Melánia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 390 +1.0 m/s 390  1,00 364  4,30 330  1,80 390
13 43 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 13 382 +3.4 m/s 366 +0.0 m/s 382  3,40 345  1,80 366  0,00 382
14 3 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 15 378 +1.4 m/s x 378  1,40 367  0,20 378
15 Brezovská SofiaBrezovská Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 14 370 +1.6 m/s 323  1,00 370  1,60 x 370
16 15 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 17 370 +2.2 m/s x 370  2,20 x 370
17 1 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 18 369 +3.0 m/s 358 +0.6 m/s x 369  3,00 358  0,60 369
18 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 12 364 +1.3 m/s 352  2,40 355  2,10 364  1,30 364
19 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 11 364 +3.0 m/s 340 +1.1 m/s 364  3,00 351  2,50 340  1,10 364
20 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 353 +1.4 m/s 326  0,00 321  1,80 353  1,40 353
21 102 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 9 349 +2.5 m/s 342 +0.8 m/s 349  2,50 334  1,30 342  0,80 349
22 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 340 +1.4 m/s 340  1,40 x 330  0,40 340
23 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 327 +1.4 m/s 318  1,30 327  1,40 318  3,40 327
24 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 313 +2.0 m/s 304  1,70 x 313  2,00 313
25 Čemanová LeaČemanová Lea
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 8 309 +2.1 m/s 278 +0.8 m/s 309  2,10 278  0,80 282  2,20 309
26 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 7 303 +1.2 m/s 294  1,20 303  1,20 293  0,90 303
27 Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 2 302 +1.8 m/s x 294  1,40 302  1,80 302
28 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 10 301 +0.1 m/s 250  1,60 223  0,30 301  0,10 301
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 27 446 +0.0 m/s 446  0,00 410  1,40 417  2,30 446 416  1,40 415  1,90 420  3,00
2 5 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 24 439 +1.6 m/s 430  0,00 430  1,90 417  2,80 430 420  1,20 439  1,60 427  1,90
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 9 435 +2.1 m/s 410 +1.5 m/s 435  2,10 407  1,10 393  1,50 435 408  1,30 410  1,50 390  2,20
4 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 2 429 +1.0 m/s 429  1,00 - - 429
5 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 26 423 +1.9 m/s 402  0,00 420  1,60 411  0,90 420 404  0,00 413  1,30 423  1,90
6 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 416 +1.3 m/s x 342  1,10 416  1,30 416 355  0,40 387  0,20 370  2,20
7 50 Šarina IvanŠarina Ivan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 11 415 +2.3 m/s 410 +0.2 m/s 410  0,20 398  2,50 402  1,60 410 355  0,80 403  1,40 415  2,30
8 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
08 08 7 415 +1.1 m/s 415  1,10 401  0,30 402  1,80 415 378  1,90 386  0,00 403  0,90
9 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 14 406 +1.2 m/s 406  1,20 396  0,30 395  1,20 406
10 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 25 385 +1.8 m/s 370  -0,30 385  1,80 369  1,50 385
11 11 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 22 375 +2.3 m/s 373 +0.6 m/s 363  0,00 373  0,60 375  2,30 375
12 9 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 23 364 +0.0 m/s 364  0,00 343  0,00 352  2,20 364
13 7 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 19 360 +0.9 m/s 339  1,80 360  0,90 356  1,20 360
14 57 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 16 356 +0.0 m/s 340  1,30 356  0,00 347  2,20 356
15 Andráš MartinAndráš Martin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 1 353 +1.4 m/s x 353  1,40 339  2,00 353
16 22 Grúber RichardGrúber Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 6 343 +0.0 m/s 343  0,00 326  0,40 306  2,20 343
17 51 Chladoň AdamChladoň Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 17 340 +2.2 m/s 316 +0.0 m/s 340  2,20 316  0,00 310  1,50 340
18 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 20 325 +1.1 m/s 325  1,10 300  1,20 302  1,60 325
19 Gajda MichalGajda Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 323 +1.5 m/s 285  0,10 323  1,50 306  1,60 323
20 14 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 13 322 +0.1 m/s 307  0,00 322  0,10 281  1,80 322
21 6 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 4 321 +0.0 m/s 313  0,00 321  0,00 312  1,90 321
22 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 18 319 +0.0 m/s 319  0,00 x x 319
23 49 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 3 318 +1.7 m/s 294  0,00 318  1,70 310  1,90 318
24 15 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 15 313 +0.0 m/s 313  0,00 305  0,60 276  0,30 313
25 Závodný LeoZávodný Leo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
11 11 12 310 +0.9 m/s 310  0,90 293  0,90 225  0,00 310
26 19 Malík FilipMalík Filip
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 10 299 +1.4 m/s 264  0,30 259  0,60 299  1,40 299
27 Kmeťo MatejKmeťo Matej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 8 270 +1.6 m/s 269  -0,10 268  0,60 270  1,60 270
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 425 +1.9 m/s 410  3,40 425  1,90 416  2,20 425 - - 393  2,70
2 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 36 417 +2.2 m/s 410  3,20 415  3,10 396  2,70 415 417  3,10 417  2,20 415  2,40
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 32 398 +1.8 m/s 345  4,40 347  1,80 375  2,70 375 378  2,10 357  2,80 398  1,80
4 Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 15 397 +2.9 m/s 385 +2.0 m/s 374  1,80 282  1,40 383  4,20 383 397  2,90 385  2,00 372  1,90
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 20 396 +2.3 m/s 303  2,30 293  3,00 396  2,30 396
6 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 31 379 +3.4 m/s 375 +0.0 m/s 354  2,70 352  2,80 371  4,10 371 377  2,70 379  3,40 375  0,00
7 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 21 374 +2.2 m/s 373 +1.6 m/s 358  3,00 325  3,50 374  2,20 374 373  1,60 360  2,20 355  0,00
8 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 8 374 +1.6 m/s 344  2,70 374  1,60 279  2,00 374 - - -
9 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 5 373 +3.4 m/s 364 +0.0 m/s 373  3,40 340  3,10 336  2,20 373 359  4,10 364  2,30 364  0,00
10 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 30 366 +3.4 m/s 353  2,50 366  3,40 325  2,20 366
11 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 33 361 +2.1 m/s 340  2,30 361  2,10 360  4,10 361
12 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 29 361 +3.2 m/s x 361  3,20 349  2,20 361
13 Gajová EllaGajová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 35 360 +2.1 m/s x x 360  2,10 360
14 38 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 28 356 +3.6 m/s 347 +1.7 m/s 347  1,70 356  3,60 345  5,40 356
15 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 25 346 +2.6 m/s 340  3,00 327  2,60 346  2,60 346
16 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 4 346 +2.8 m/s 340  2,10 346  2,80 323  2,90 346
17 Zigová EmaZigová Ema
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 16 345 +3.2 m/s 337  2,80 345  3,20 345  3,70 345
18 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 13 343 +2.2 m/s 342  2,70 319  2,20 343  2,20 343
19 29 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 26 341 +1.7 m/s 341  1,70 332  2,50 340  3,20 341
20 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 6 340 +3.3 m/s 301  3,50 316  2,20 340  3,30 340
21 Krásna AlexandraKrásna Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 24 335 +2.4 m/s 314  2,10 335  2,40 333  2,30 335
22 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 1 334 +3.8 m/s 298  2,50 325  2,80 334  3,80 334
23 Rýdziová NinaRýdziová Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 11 334 +2.2 m/s 306 +1.8 m/s 334  2,20 306  1,80 319  3,00 334
24 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 3 332 +3.2 m/s 325 +2.0 m/s 325  2,00 285  3,00 332  3,20 332
25 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 19 328 +3.0 m/s 328  3,00 307  2,80 310  3,60 328
26 37 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 22 314 +3.0 m/s 307 +1.6 m/s 307  1,60 300  3,20 314  3,00 314
27 48 Brišková VandaBrišková Vanda
AK Junior HoličAK Junior Holič
10 10 2 307 +3.5 m/s 297 +1.8 m/s 297  1,80 x 307  3,50 307
28 Šantavá NelaŠantavá Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 12 305 +2.5 m/s 283 +1.9 m/s 305  2,50 268  2,10 283  1,90 305
29 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 17 300 +1.4 m/s 297  1,90 300  1,40 273  3,40 300
30 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 23 293 +2.4 m/s 213  2,70 281  2,60 293  2,40 293
31 Masaryková MartinaMasaryková Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 9 292 +2.3 m/s 286  3,00 284  2,30 292  2,30 292
32 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 27 290 +1.9 m/s 290  1,90 282  4,20 270  3,40 290
33 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 18 290 +1.9 m/s 290  1,90 193  3,80 272  2,90 290
34 43 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
10 10 10 273 +2.9 m/s 269  3,00 263  4,10 273  2,90 273
35 106 Tongeľová SofiaTongeľová Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 14 251 +2.0 m/s 250  2,20 200  2,70 251  2,00 251
Dinková NatašaDinková Nataša
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 34 DNS
Celkom 36 pretekárov