<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 24 515 +0.9 m/s 493  +2.3490  +3.1515  +0.9515494  +1.4x482  +0.0
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 23 505 +0.8 m/s 468  +1.8485  +3.3486  +2.5486466  +0.0493  +2.4505  +0.8
3 Néma JozefNéma Jozef
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
060124 6 505 +2.0 m/s 471  +1.8482  +1.6483  +2.4483475  +0.2505  +2.0489  +1.7
4 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 21 492 +2.4 m/s 455 +1.0 m/s x492  +2.4411  +1.4492417  +0.1460  +3.0455  +1.0
5 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 20 477 +2.2 m/s 472 +0.0 m/s 462  +1.9457  +2.4462  +1.7462472  +0.0460  +1.6477  +2.2
6 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060505 19 460 +2.7 m/s 449 +1.8 m/s 445  +1.9460  +2.7447  +2.1460x437  +2.6449  +1.8
7 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 16 457 +2.6 m/s 452 +1.5 m/s 421  +1.9452  +1.5452  +2.6452457  +2.6442  +1.6432  +3.0
8 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060419 15 456 +2.2 m/s 445 +1.8 m/s 420  +2.3456  +2.2445  +1.8456441  +0.4x456  +3.0
9 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060403 22 443 +1.8 m/s 443  +1.8340  +2.3371  +2.3443
10 111 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 14 429 +2.5 m/s 419 +1.6 m/s 429  +2.5419  +1.6417  +2.1429
11 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070814 9 408 +3.5 m/s 399 +1.1 m/s 398  +0.4399  +1.1408  +3.5408
12 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 17 405 +2.4 m/s 393 +1.6 m/s x393  +1.6405  +2.4405
13 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
070514 13 403 +2.7 m/s 290 +0.0 m/s 403  +2.7397  +2.5290  +0.0403
14 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060724 2 400 +1.1 m/s 373  +1.6391  +1.9400  +1.1400
15 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 10 389 +2.1 m/s 370 +0.1 m/s 354  +0.9370  +0.1389  +2.1389
16 109 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070905 1 382 +2.5 m/s 355 +1.9 m/s 355  +1.9382  +2.5346  +2.1382
17 Kminiak AdamKminiak Adam
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
060611 4 374 +1.4 m/s 374  +1.4367  +1.4341  +1.5374
18 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
060924 12 366 +1.8 m/s 355  +1.3366  +1.8366  +2.0366
19 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 18 366 +2.1 m/s 366  +2.1r366
20 110 Janota EduardJanota Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070924 7 362 +2.5 m/s 359 +1.6 m/s 362  +2.5359  +1.6355  +1.4362
21 36 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070114 8 355 +3.2 m/s 346 +1.6 m/s 346  +1.8346  +1.6355  +3.2355
22 80 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070816 3 350 +2.2 m/s 343 +1.8 m/s 320  +1.7343  +1.8350  +2.2350
23 77 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060328 5 298 +3.2 m/s 298  +3.2276  +2.1296  +2.8298
Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070709 11 NM r0.0
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 28 466 +2.8 m/s 460 +0.9 m/s x450  +1.6460  +0.9460x460  +1.7466  +2.8
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 24 457 +0.9 m/s 428  +1.5457  +0.9421  +1.1457xx371  +2.4
3 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 23 454 +0.4 m/s 418  +0.0445  +2.2454  +0.4454450  +3.1442  +3.6439  +0.0
4 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 27 447 +1.3 m/s xx418  +2.3418447  +1.3446  +2.0428  +1.4
5 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 26 434 +0.9 m/s 405  +2.5410  +2.0420  +1.1420429  +1.9434  +1.9434  +0.9
6 6 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060109 22 431 +1.0 m/s 416  +0.6429  +2.8423  +1.3429431  +1.0x415  +1.8
7 90 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 21 427 +2.2 m/s 424 +1.1 m/s 424  +1.1x389  +0.0424415  +1.9427  +2.2405  +0.7
8 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060424 25 416 +0.8 m/s 403  +1.6411  +2.6416  +0.8416410  +1.2xx
9 Kučerová EmmaKučerová Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060828 20 413 +2.3 m/s 406 +1.7 m/s 396  +0.8413  +2.3406  +1.7413
10 16 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
060808 19 402 +2.9 m/s 399 +1.3 m/s 392  +1.1402  +2.9399  +1.3402
11 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070304 16 391 +1.5 m/s 371  +2.4x391  +1.5391
12 Černá MelániaČerná Melánia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070630 1 390 +1.0 m/s 390  +1.0364  +4.3330  +1.8390
13 43 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070414 13 382 +3.4 m/s 366 +0.0 m/s 382  +3.4345  +1.8366  +0.0382
14 3 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 15 378 +1.4 m/s x378  +1.4367  +0.2378
15 Brezovská SofiaBrezovská Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 14 370 +1.6 m/s 323  +1.0370  +1.6x370
16 15 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070329 17 370 +2.2 m/s x370  +2.2x370
17 1 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070125 18 369 +3.0 m/s 358 +0.6 m/s x369  +3.0358  +0.6369
18 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061001 12 364 +1.3 m/s 352  +2.4355  +2.1364  +1.3364
19 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071229 11 364 +3.0 m/s 340 +1.1 m/s 364  +3.0351  +2.5340  +1.1364
20 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070417 3 353 +1.4 m/s 326  +0.0321  +1.8353  +1.4353
21 102 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070613 9 349 +2.5 m/s 342 +0.8 m/s 349  +2.5334  +1.3342  +0.8349
22 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060722 5 340 +1.4 m/s 340  +1.4x330  +0.4340
23 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070522 4 327 +1.4 m/s 318  +1.3327  +1.4318  +3.4327
24 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070724 6 313 +2.0 m/s 304  +1.7x313  +2.0313
25 Čemanová LeaČemanová Lea
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060906 8 309 +2.1 m/s 278 +0.8 m/s 309  +2.1278  +0.8282  +2.2309
26 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070412 7 303 +1.2 m/s 294  +1.2303  +1.2293  +0.9303
27 Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071130 2 302 +1.8 m/s x294  +1.4302  +1.8302
28 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070928 10 301 +0.1 m/s 250  +1.6223  +0.3301  +0.1301
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080618 27 446 +0.0 m/s 446  +0.0410  +1.4417  +2.3446416  +1.4415  +1.9420  +3.0
2 5 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080822 24 439 +1.6 m/s 430  +0.0430  +1.9417  +2.8430420  +1.2439  +1.6427  +1.9
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090701 9 435 +2.1 m/s 410 +1.5 m/s 435  +2.1407  +1.1393  +1.5435408  +1.3410  +1.5390  +2.2
4 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080409 2 429 +1.0 m/s 429  +1.0--429
5 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080912 26 423 +1.9 m/s 402  +0.0420  +1.6411  +0.9420404  +0.0413  +1.3423  +1.9
6 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090220 21 416 +1.3 m/s x342  +1.1416  +1.3416355  +0.4387  +0.2370  +2.2
7 50 Šarina IvanŠarina Ivan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090107 11 415 +2.3 m/s 410 +0.2 m/s 410  +0.2398  +2.5402  +1.6410355  +0.8403  +1.4415  +2.3
8 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
081024 7 415 +1.1 m/s 415  +1.1401  +0.3402  +1.8415378  +1.9386  +0.0403  +0.9
9 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
091228 14 406 +1.2 m/s 406  +1.2396  +0.3395  +1.2406
10 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
081208 25 385 +1.8 m/s 370  -0.3385  +1.8369  +1.5385
11 11 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100410 22 375 +2.3 m/s 373 +0.6 m/s 363  +0.0373  +0.6375  +2.3375
12 9 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091024 23 364 +0.0 m/s 364  +0.0343  +0.0352  +2.2364
13 7 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100818 19 360 +0.9 m/s 339  +1.8360  +0.9356  +1.2360
14 57 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100325 16 356 +0.0 m/s 340  +1.3356  +0.0347  +2.2356
15 Andráš MartinAndráš Martin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
081002 1 353 +1.4 m/s x353  +1.4339  +2.0353
16 22 Grúber RichardGrúber Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
100703 6 343 +0.0 m/s 343  +0.0326  +0.4306  +2.2343
17 51 Chladoň AdamChladoň Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090829 17 340 +2.2 m/s 316 +0.0 m/s 340  +2.2316  +0.0310  +1.5340
18 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 20 325 +1.1 m/s 325  +1.1300  +1.2302  +1.6325
19 Gajda MichalGajda Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
100127 5 323 +1.5 m/s 285  +0.1323  +1.5306  +1.6323
20 14 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110527 13 322 +0.1 m/s 307  +0.0322  +0.1281  +1.8322
21 6 Čunderlík SamuelČunderlík Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
080815 4 321 +0.0 m/s 313  +0.0321  +0.0312  +1.9321
22 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080908 18 319 +0.0 m/s 319  +0.0xx319
23 49 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100908 3 318 +1.7 m/s 294  +0.0318  +1.7310  +1.9318
24 15 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100612 15 313 +0.0 m/s 313  +0.0305  +0.6276  +0.3313
25 Závodný LeoZávodný Leo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
110812 12 310 +0.9 m/s 310  +0.9293  +0.9225  +0.0310
26 19 Malík FilipMalík Filip
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
100104 10 299 +1.4 m/s 264  +0.3259  +0.6299  +1.4299
27 Kmeťo MatejKmeťo Matej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080609 8 270 +1.6 m/s 269  -0.1268  +0.6270  +1.6270
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080715 7 425 +1.9 m/s 410  +3.4425  +1.9416  +2.2425--393  +2.7
2 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 36 417 +2.2 m/s 410  +3.2415  +3.1396  +2.7415417  +3.1417  +2.2415  +2.4
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100126 32 398 +1.8 m/s 345  +4.4347  +1.8375  +2.7375378  +2.1357  +2.8398  +1.8
4 Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090916 15 397 +2.9 m/s 385 +2.0 m/s 374  +1.8282  +1.4383  +4.2383397  +2.9385  +2.0372  +1.9
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080112 20 396 +2.3 m/s 303  +2.3293  +3.0396  +2.3396
6 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100307 31 379 +3.4 m/s 375 +0.0 m/s 354  +2.7352  +2.8371  +4.1371377  +2.7379  +3.4375  +0.0
7 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080522 21 374 +2.2 m/s 373 +1.6 m/s 358  +3.0325  +3.5374  +2.2374373  +1.6360  +2.2355  +0.0
8 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100601 8 374 +1.6 m/s 344  +2.7374  +1.6279  +2.0374---
9 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
081126 5 373 +3.4 m/s 364 +0.0 m/s 373  +3.4340  +3.1336  +2.2373359  +4.1364  +2.3364  +0.0
10 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091104 30 366 +3.4 m/s 353  +2.5366  +3.4325  +2.2366
11 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 33 361 +2.1 m/s 340  +2.3361  +2.1360  +4.1361
12 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 29 361 +3.2 m/s x361  +3.2349  +2.2361
13 Gajová EllaGajová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
090126 35 360 +2.1 m/s xx360  +2.1360
14 38 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080401 28 356 +3.6 m/s 347 +1.7 m/s 347  +1.7356  +3.6345  +5.4356
15 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080821 25 346 +2.6 m/s 340  +3.0327  +2.6346  +2.6346
16 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090228 4 346 +2.8 m/s 340  +2.1346  +2.8323  +2.9346
17 Zigová EmaZigová Ema
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
090815 16 345 +3.2 m/s 337  +2.8345  +3.2345  +3.7345
18 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
100129 13 343 +2.2 m/s 342  +2.7319  +2.2343  +2.2343
19 29 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090927 26 341 +1.7 m/s 341  +1.7332  +2.5340  +3.2341
20 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara
AK Junior HoličAK Junior Holič
091223 6 340 +3.3 m/s 301  +3.5316  +2.2340  +3.3340
21 Krásna AlexandraKrásna Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080717 24 335 +2.4 m/s 314  +2.1335  +2.4333  +2.3335
22 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
100201 1 334 +3.8 m/s 298  +2.5325  +2.8334  +3.8334
23 Rýdziová NinaRýdziová Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
081020 11 334 +2.2 m/s 306 +1.8 m/s 334  +2.2306  +1.8319  +3.0334
24 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110315 3 332 +3.2 m/s 325 +2.0 m/s 325  +2.0285  +3.0332  +3.2332
25 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
091026 19 328 +3.0 m/s 328  +3.0307  +2.8310  +3.6328
26 37 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100126 22 314 +3.0 m/s 307 +1.6 m/s 307  +1.6300  +3.2314  +3.0314
27 48 Brišková VandaBrišková Vanda
AK Junior HoličAK Junior Holič
100917 2 307 +3.5 m/s 297 +1.8 m/s 297  +1.8x307  +3.5307
28 Šantavá NelaŠantavá Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080523 12 305 +2.5 m/s 283 +1.9 m/s 305  +2.5268  +2.1283  +1.9305
29 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090929 17 300 +1.4 m/s 297  +1.9300  +1.4273  +3.4300
30 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090902 23 293 +2.4 m/s 213  +2.7281  +2.6293  +2.4293
31 Masaryková MartinaMasaryková Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110302 9 292 +2.3 m/s 286  +3.0284  +2.3292  +2.3292
32 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091021 27 290 +1.9 m/s 290  +1.9282  +4.2270  +3.4290
33 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090528 18 290 +1.9 m/s 290  +1.9193  +3.8272  +2.9290
34 43 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
100623 10 273 +2.9 m/s 269  +3.0263  +4.1273  +2.9273
35 106 Tongeľová SofiaTongeľová Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
091215 14 251 +2.0 m/s 250  +2.2200  +2.7251  +2.0251
Dinková NatašaDinková Nataša
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
080503 34 DNS 0.0
Celkom 36 pretekárov