<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kminiak JakubKminiak Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 7 08.99 08.99x08.0508.9907.9307.9208.22
2 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 8 08.79 08.01xx08.0107.54x08.79
3 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 6 08.49 06.4708.4908.3308.4906.4007.4006.74
4 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 1 08.32 07.8207.8408.3208.3208.0807.3307.76
5 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 9 07.91 07.71xx07.7106.8607.7207.91
6 52 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 5 07.11 07.1105.5107.0107.11x06.7606.84
7 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 4 06.75 06.0506.3106.3506.3506.7506.3306.21
8 Pelech MichalPelech Michal
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 3 06.68 06.5906.6806.0706.6804.5906.47x
9 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 2 05.09 x03.2305.0905.09
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 06.57 x04.9406.5706.57x05.1005.26
2 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 8 06.34 06.3405.8606.1206.3405.6406.29x
3 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 6 06.29 05.5404.6105.7705.7705.0505.4806.29
4 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 7 05.93 05.5205.9305.5505.9305.5605.0405.24
5 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 05.78 05.4305.3804.7805.4305.5505.7105.78
6 12 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 05.54 05.1304.6605.0205.1305.1905.2505.54
7 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 9 05.36 05.3205.1604.8805.3205.2704.8305.36
8 Kászová KarolínaKászová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 5 05.20 04.7904.91x04.9105.2004.6104.61
9 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 2 03.99 xx03.9903.99
Celkom 9 pretekárov