<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:46.99
2 73 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:48.24
3 81 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 1:50.64
4 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:00.17
5 76 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:02.01
6 75 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:03.19
7 80 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:08.62
8 78 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.45
9 77 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:14.66
Celkom 9 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.58
2 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:51.74
3 98 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.02
4 87 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:53.77
5 84 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:54.37
6 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:58.00
7 85 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:59.77
8 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 2:00.06
9 86 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:00.76
10 90 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:01.04
11 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:08.39
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:03.33
2 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:05.06
3 99 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 2:05.57
4 93 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:17.10
5 95 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.80
6 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:20.89
7 94 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:21.92
8 101 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:24.28
9 97 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.14
10 102 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:28.02
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.58
2 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:51.74
3 98 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.02
4 87 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:53.77
5 84 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:54.37
6 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:58.00
7 85 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:59.77
8 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 2:00.06
9 86 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:00.76
10 90 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:01.04
11 100 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:03.33
12 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:05.06
13 99 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 2:05.57
14 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:08.39
15 93 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:17.10
16 95 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.80
17 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:20.89
18 94 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:21.92
19 101 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:24.28
20 97 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.14
21 102 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:28.02

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.76
2 3 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:52.47
3 4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.40
4 5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 1:54.96
5 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:55.16
6 7 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 1:59.54
7 6 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:00.48
8 7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.20
9 9 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:04.22
10 10 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10 2:14.85
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:06.63
2 18 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:12.12
3 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:12.13
4 11 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:13.37
5 22 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:18.52
6 16 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:20.42
7 17 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:21.61
8 15 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.61
9 19 Malík FilipMalík Filip 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:23.55
10 14 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:30.63
11 13 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:36.72
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.76
2 3 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:52.47
3 4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.40
4 5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 1:54.96
5 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:55.16
6 7 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 1:59.54
7 6 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:00.48
8 7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.20
9 9 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:04.22
10 23 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:06.63
11 18 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:12.12
12 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:12.13
13 11 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:13.37
14 10 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10 2:14.85
15 22 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:18.52
16 16 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:20.42
17 17 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:21.61
17 15 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.61
19 19 Malík FilipMalík Filip 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:23.55
20 14 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:30.63
21 13 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:36.72

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:01.64
2 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:08.61
3 28 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.58
4 27 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:11.65
5 29 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.98
6 34 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:17.77
7 32 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:18.79
8 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:19.40
9 30 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:19.45
10 31 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:21.15
11 33 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:22.46
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:13.52
2 38 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:18.12
3 37 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:18.58
4 41 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:21.99
5 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:22.41
6 39 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.01
7 44 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:26.07
8 40 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.03
9 43 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 2:27.79
10 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:29.24
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:04.19
2 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:10.20
3 48 Brišková VandaBrišková Vanda 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 2:10.97
4 103 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 2:10.99
5 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:25.55
6 46 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:32.34
7 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:39.68
8 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:45.43
9 106 Tongeľová SofiaTongeľová Sofia 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:55.28
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:01.64
2 50 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:04.19
3 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:08.61
4 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:10.20
5 48 Brišková VandaBrišková Vanda 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 2:10.97
6 103 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 2:10.99
7 28 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.58
8 27 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:11.65
9 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:13.52
10 29 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.98
11 34 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:17.77
12 38 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:18.12
13 37 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:18.58
14 32 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:18.79
15 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:19.40
16 30 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:19.45
17 31 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:21.15
18 41 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:21.99
19 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:22.41
20 33 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:22.46
21 39 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.01
22 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:25.55
23 44 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:26.07
24 40 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.03
25 43 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 2:27.79
26 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:29.24
27 46 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:32.34
28 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:39.68
29 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:45.43
30 106 Tongeľová SofiaTongeľová Sofia 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:55.28