<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 13 11.26 x10.1711.2611.2610.3809.6710.85
2 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 9 08.95 08.2108.3208.9508.9508.5908.4008.12
3 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 08.85 08.3108.6008.8508.8508.7508.4107.52
4 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 08.78 07.9208.7808.3308.7808.2708.4808.46
5 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 08.76 08.7608.46x08.7607.9608.0508.72
6 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 10 08.64 06.9108.6408.5208.6408.5608.3608.39
7 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 08.25 07.6108.2508.0908.2507.5308.2008.08
8 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 07.95 07.6407.9507.7107.9506.9507.3507.00
9 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 8 07.60 x07.60x07.60
10 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 06.73 06.73x05.9806.73
11 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 05.92 x05.9205.7705.92
12 Horváth FilipHorváth Filip
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 3 05.40 05.1505.4004.8205.40
13 Halanda FilipHalanda Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 04.99 04.2904.99x04.99
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 14 09.00 08.0609.0008.3009.0008.6007.77x
2 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 13 08.92 08.4008.9207.5608.9208.0907.7408.48
3 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 11 08.47 07.8908.4007.8608.4008.0008.4708.14
4 94 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 10 08.47 07.8808.0407.2208.0408.4707.8408.11
5 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 8 07.35 07.0107.0207.3507.3506.9607.3507.08
6 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 6 07.23 06.7407.2305.9407.2307.0906.8906.80
7 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 9 07.07 05.3007.0706.7707.0706.3105.9706.08
8 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 7 06.68 06.0906.6806.4106.6806.0806.2205.99
9 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 12 06.52 06.1005.8906.5206.52
10 95 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 3 06.30 06.1906.1406.3006.30
11 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 05.91 05.9105.5605.7305.91
12 12 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 05.86 05.8605.8405.6505.86
13 90 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 04.80 04.6704.6804.8004.80
14 Némethová EmaNémethová Ema
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
07 07 1 04.70 04.4804.5004.7004.70
Celkom 14 pretekárov