<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.94 Q
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.42 Q
3 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.89
4 Válek DavidVálek David 071008 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.55
5 Ryšavý PavelRyšavý Pavel 070816 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.37 Q
2 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.70
3 Repa SamuelRepa Samuel 070709 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.71
4 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.63
5 Bakai MárioBakai Mário 070523 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.97
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.37
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.52
3 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.98
4 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.37
5 Povoda JakubPovoda Jakub 070913 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.39
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 08.14
2 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.81
3 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.95
4 Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
5 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.93
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 29.9.2019 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.49
2 Záležák MatejZáležák Matej 070709 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.92
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.93
4 Halász AlexHalász Alex 060311 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.06
5 76 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.12
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.94 Q
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 08.14
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.37 Q
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.37
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.42 Q
6 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.49
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.52
8 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.70
9 Repa SamuelRepa Samuel 070709 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.71
10 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.81
11 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.89
12 Záležák MatejZáležák Matej 070709 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.92
13 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.93
14 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.95
15 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.98
15 Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
17 Halász AlexHalász Alex 060311 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.06
18 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.37
19 Válek DavidVálek David 071008 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.55
20 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060809 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.63
21 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.93
22 76 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.12
23 Ryšavý PavelRyšavý Pavel 070816 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.43
24 Povoda JakubPovoda Jakub 070913 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.39
25 Bakai MárioBakai Mário 070523 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.97

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.77
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 08.05
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.20
4 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.36
5 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.38
6 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.39
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.44
2 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.88
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.52
4 Kojšová HelenaKojšová Helena 061001 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.64
5 Némethová EmaNémethová Ema 070317 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 11.04
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.93
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.78
2 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.15
3 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.37
4 47 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.82
5 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.93
6 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.81
2 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.21
3 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.36
4 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.41
5 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.19
6 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.93
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.96
2 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.36
3 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.54
4 Masárová NinaMasárová Nina 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 09.61
5 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.02
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.77
2 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.27
3 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.54
4 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.75
5 Bujková DominikaBujková Dominika 060121 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 10.07
6 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.28
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.14
2 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.37
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.40
4 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.52
5 Bozsek BrigittaBozsek Brigitta 070314 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.59
6 4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.16
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.95
2 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.37
3 Brišková KláraBrišková Klára 070128 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.38
4 5 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.77
5 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.45
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.01
2 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.56
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.64
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.41
5 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.44
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.03
2 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.45
3 85 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.72
4 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.97
5 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.09
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.70
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.83
4 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.20
5 Černá MelániaČerná Melánia 070630 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.23
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.44
2 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.77
3 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.78
4 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.81
5 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.88
6 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.95
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.96
8 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.01
9 2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.03
10 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.09
11 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.14
12 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.15
13 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.21
14 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.27
15 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.36
15 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.36
17 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.37
17 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.37
17 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.37
20 Brišková KláraBrišková Klára 070128 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.38
21 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.40
22 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.41
23 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.45
24 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.52
24 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.52
26 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.54
26 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.54
28 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.56
29 Bozsek BrigittaBozsek Brigitta 070314 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.59
30 Masárová NinaMasárová Nina 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 09.61
31 Kojšová HelenaKojšová Helena 061001 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.64
31 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.64
33 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.70
34 85 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.72
35 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.75
36 5 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.77
37 47 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.82
38 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.83
39 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.93
40 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.94
41 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.97
42 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.02
43 Bujková DominikaBujková Dominika 060121 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 10.07
44 4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 070402 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.16
45 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.19
46 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.20
47 Černá MelániaČerná Melánia 070630 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.23
48 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.24
49 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.28
50 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.41
51 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.45
52 Némethová EmaNémethová Ema 070317 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 11.04
53 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.44
54 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.93
54 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.93

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:48) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.52
2 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.68
3 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.81
4 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.83
5 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.91
6 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.95
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.85 q
2 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.72
3 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 09.88
4 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.33
5 17 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.13
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.68
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:55) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.24 q
2 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.66
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.71
4 Gajda MichalGajda Michal 100127 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.44
5 14 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.00
6 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.84
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 10:55) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.72
2 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.30
3 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.31
4 10 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.38
5 Fúska JakubFúska Jakub 080512 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.23
6 53 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.84
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 10:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.71
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.76
3 Laho SamkoLaho Samko 080629 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.12
4 Závodný LeoZávodný Leo 110812 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.44
5 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.67
6 Voleček PatrikVoleček Patrik 100412 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.02
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 29.9.2019 - 10:55) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.48 q
2 50 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.48 q
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.52 q
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.95
5 49 Brežný MatejBrežný Matej 100908 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.64
6 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.17
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 29.9.2019 - 10:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.72
2 Pelech MichalPelech Michal 091208 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.72
3 23 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.73
4= Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.40
4= Andráš MartinAndráš Martin 081002 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.40
6 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.59
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 29.9.2019 - 10:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.25 q
2 61 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.66
3 16 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.37
4 15 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.68
5 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.69
6 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.94
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.85 q
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.24 q
3 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.25 q
4 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.48 q
4 50 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.48 q
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.52 q
7 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.66
7 61 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.66
9 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.71
9 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.71
11 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.72
11 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.72
11 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.72
11 Pelech MichalPelech Michal 091208 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.72
15 23 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.73
16 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.76
17 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 09.88
18 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.95
19 Laho SamkoLaho Samko 080629 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.12
20 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.30
21 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.31
22 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.33
23 16 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.37
24 10 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.38
25 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.40
25 Andráš MartinAndráš Martin 081002 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.40
27 Gajda MichalGajda Michal 100127 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.44
27 Závodný LeoZávodný Leo 110812 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.44
29 49 Brežný MatejBrežný Matej 100908 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.64
30 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.67
31 15 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.68
32 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.69
33 14 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.00
34 Voleček PatrikVoleček Patrik 100412 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.02
35 17 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.13
36 Kmeťo MatejKmeťo Matej 080609 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.17
37 Fúska JakubFúska Jakub 080512 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.23
38 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.59
39 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.68
40 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.84
41 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.94
42 53 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.84

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:51) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.88
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.35
3 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.40
4= Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.54
4= 50 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.54
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.56
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.57 q
2 27 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.88 q
3 33 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.54
4 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.08
5 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.56
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.60
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.04 q
2 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 100129 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.27
3 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.36
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.37
5 39 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.40
6 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.83
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.41 q
2 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.90
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.60
4 23 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.99
5 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 100613 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.06
6 27 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.81 q
2 Gocníková ChiaraGocníková Chiara 090329 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.19
3 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.29
4 Drgová JanaDrgová Jana 090130 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.44
5 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.57
6 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.20
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.69 q
2 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.95
3 Rýdziová NinaRýdziová Nina 081020 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.98
4 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.37
5 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.38
6 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.57
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.00
2 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.25
3 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.40
4 Blahová NellaBlahová Nella 100201 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.99
5 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.17
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zigová EmaZigová Ema 090815 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.06
2 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.38
3 70 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.59
4 Libich RomanaLibich Romana 100626 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.26
5 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.96
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.18
3 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.03
4 46 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.57
5 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110720 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.02
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.44
3 69 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.25
4 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.36
Dinková NatašaDinková Nataša 080503 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 29.9.2019 - 11:05) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.96
2 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.07
3 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.41
4 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.09
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.56
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.04 q
2 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.41 q
3 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.57 q
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.69 q
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.81 q
6 27 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.88 q
7 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.90
8 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.95
9 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.96
9 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.96
11 Rýdziová NinaRýdziová Nina 081020 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.98
12 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.00
13 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.02
14 Zigová EmaZigová Ema 090815 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.06
15 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.07
16 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.18
17 Gocníková ChiaraGocníková Chiara 090329 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.19
18 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.25
19 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 100129 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.27
20 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.29
21 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.36
22 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.37
22 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.37
24 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.38
24 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.38
26 39 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.40
26 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.40
28 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.41
29 Drgová JanaDrgová Jana 090130 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.44
29 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.44
31 33 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.54
32 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.57
33 70 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.59
34 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.60
35 23 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.99
35 Blahová NellaBlahová Nella 100201 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.99
37 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.03
38 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 100613 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.06
39 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.08
40 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.09
41 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.20
42 69 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.25
43 Libich RomanaLibich Romana 100626 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.26
44 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.56
44 Hudecová NaďaHudecová Naďa 110315 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.56
46 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.57
46 46 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.57
48 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.60
49 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110720 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71
50 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.83
51 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.12
52 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.17
53 27 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.18
54 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.27
55 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.36
Dinková NatašaDinková Nataša 080503 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:55) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.93
2 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.35
3 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.39
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.56
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.66
6 27 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.69
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.73
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 20.05
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 20.07
4 74 Haberern RichardHaberern Richard 060427 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.77
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.81
6 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.18
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.77
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.88
4 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.91
5 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.14
6 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa SamuelRepa Samuel 070709 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.11
2 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.17
3 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.44
4 78 Pribula JurajPribula Juraj 071202 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.51
5 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.72
Záležák MatejZáležák Matej 070709 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 13:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.70
2 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.90
3 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.71
4 Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.95
5 Ryšavý PavelRyšavý Pavel 070816 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.78
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.73
2 Nguyen Hoan DávidNguyen Hoan Dávid 060505 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 20.05
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 20.07
4 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.70
5 74 Haberern RichardHaberern Richard 060427 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.77
6 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.81
7 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.06
8 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.18
9 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.77
10 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.88
11 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.90
12 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.91
13 Repa SamuelRepa Samuel 070709 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.11
14 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.14
15 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.17
16 Akay OskarAkay Oskar 060924 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.44
17 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.48
18 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.71
19 Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.95
20 78 Pribula JurajPribula Juraj 071202 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.51
21 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.72
22 Ryšavý PavelRyšavý Pavel 070816 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.78
Záležák MatejZáležák Matej 070709 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.10
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.47
3 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.61
4 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.81
5 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.30
2 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.51
3 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.85
4 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.12
5 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.47
6 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.13
2 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.18
3 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.48
4 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.59
5 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.07
6 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 24.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.60
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.07
3 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.51
5 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.52
6 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 25.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brišková KláraBrišková Klára 070128 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.03
2 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.09
3 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.23
4 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.31
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.56
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.54
2 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.69
3 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.45
4 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 30.28
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 29.9.2019 - 13:45) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 23.68
2 Masárová NinaMasárová Nina 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.69
3 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.39
4 Švorcová Stella IzabelaŠvorcová Stella Izabela 070419 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 25.05
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.10
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.47
3 3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.61
4 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.81
5 Kučerová EmmaKučerová Emma 060828 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.30
6 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.51
7 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.71
8 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 22.85
9 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.12
10 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.13
11 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.18
12 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.47
13 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.48
14 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.59
15 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.60
16 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 23.68
17 Masárová NinaMasárová Nina 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.69
18 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.79
19 Brišková KláraBrišková Klára 070128 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.03
20 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.07
20 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.07
22 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.39
23 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.54
24 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 24.57
25 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.69
26 Švorcová Stella IzabelaŠvorcová Stella Izabela 070419 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 25.05
27 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.09
28 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
29 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.51
30 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.52
31 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 25.60
32 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.23
33 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.31
34 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.56
35 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.45
36 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 070131 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 30.28
37 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.17

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.09
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.43
3 3 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.44
4 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.99
5 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.19
6 1 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.14
2 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 23.98
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.21
4 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.84
5 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 24.94
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.43
2 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.93
3 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.97
4 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.30
5 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.36
Adamec GregorAdamec Gregor 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.28
2 Laho SamkoLaho Samko 080629 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.44
3 Švec SamuelŠvec Samuel 090916 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.92
4 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.91
5 18 Filo TobiasFilo Tobias 101117 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.26
6 57 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.09
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.43
3 3 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.44
4 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.99
5 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.14
6 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.19
7 1 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.29
8 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 23.98
9 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.21
10 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.28
11 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.84
12 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 24.94
13 Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.38
14 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.43
15 Laho SamkoLaho Samko 080629 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.44
16 Švec SamuelŠvec Samuel 090916 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.92
17 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.91
18 18 Filo TobiasFilo Tobias 101117 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.26
19 57 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.45
20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.93
21 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.97
22 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.30
23 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.36
Adamec GregorAdamec Gregor 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -4.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.02
2 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 23.50
3 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.18
4 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.49
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.84
6 Zigová EmaZigová Ema 090815 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 25.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.21
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
3 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 24.76
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.89
5 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.76
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 24.12
2 Pašková NinaPašková Nina 080206 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.36
3 Stopová NinaStopová Nina 080424 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.89
4 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.47
5 Gajová EllaGajová Ella 090126 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30
6 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.50
2 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.86
3 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.31
4 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 26.34
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.75
6 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.33
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.19
3 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.66
4 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.39
5 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 29.46
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.58
2 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.26
3 16 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 29.15
4 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.56
5 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.03
6 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.25
2 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
3 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.05
4 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 31.80
5 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 36.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.80
2 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.51
3 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.12
4 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 091223 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.14
5 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.17
2 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 25.77
3 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.73
4 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 100613 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 27.87
5 Libich RomanaLibich Romana 100626 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.78
2 Gocníková ChiaraGocníková Chiara 090329 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.86
3 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.56
4 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.23
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.78
2 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.80
3 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.02
4 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 23.50
5 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 24.12
6 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.18
7 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 080117 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.21
8 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
9 Pašková NinaPašková Nina 080206 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.36
10 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 24.49
11 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.51
12 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 24.76
13 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.84
14 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 24.89
14 Stopová NinaStopová Nina 080424 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.89
16 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.17
17 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.47
18 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.50
19 Zigová EmaZigová Ema 090815 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 25.69
20 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.76
21 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 25.77
22 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.86
22 Gocníková ChiaraGocníková Chiara 090329 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 25.86
24 Gajová EllaGajová Ella 090126 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30
25 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.31
25 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.31
27 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.33
28 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 26.34
29 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.73
30 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.75
31 Masaryková MartinaMasaryková Martina 110302 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.12
32 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 091223 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.14
33 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.19
34 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.58
35 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.66
36 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 100613 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 27.87
37 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.10
38 Libich RomanaLibich Romana 100626 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.14
39 13 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.25
40 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.26
41 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.39
42 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.67
43 16 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 29.15
44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 29.46
45 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.56
45 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 29.56
47 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.59
48 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.83
49 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.03
50 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.44
51 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.05
52 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.27
53 Cablková JanaCablková Jana 091001 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 31.80
54 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.23
55 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 36.24

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Haberern RichardHaberern Richard 060427 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:46.99
2 73 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:48.24
3 81 Laczkó DánielLaczkó Dániel 060309 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 1:50.64
4 79 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:00.17
5 76 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:02.01
6 75 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:03.19
7 80 Hankó RomanHankó Roman 070816 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:08.62
8 78 Pribula JurajPribula Juraj 071202 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.45
9 77 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:14.66
Celkom 9 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.58
2 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:51.74
3 98 Jamrichová RenataJamrichová Renata 070620 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.02
4 87 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:53.77
5 84 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:54.37
6 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:58.00
7 85 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:59.77
8 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 2:00.06
9 86 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:00.76
10 90 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:01.04
11 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:08.39
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 070529 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:03.33
2 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:05.06
3 99 Mészárosová NelaMészárosová Nela 070703 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 2:05.57
4 93 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:17.10
5 95 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.80
6 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:20.89
7 94 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:21.92
8 101 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:24.28
9 97 Michálková NatáliaMichálková Natália 070803 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.14
10 102 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:28.02
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:51.58
2 83 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:51.74
3 98 Jamrichová RenataJamrichová Renata 070620 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:53.02
4 87 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:53.77
5 84 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:54.37
6 88 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:58.00
7 85 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:59.77
8 91 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 2:00.06
9 86 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:00.76
10 90 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:01.04
11 100 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 070529 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:03.33
12 92 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:05.06
13 99 Mészárosová NelaMészárosová Nela 070703 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 2:05.57
14 89 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:08.39
15 93 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:17.10
16 95 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.80
17 96 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:20.89
18 94 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:21.92
19 101 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:24.28
20 97 Michálková NatáliaMichálková Natália 070803 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.14
21 102 Závodská LuciaZávodská Lucia 070613 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:28.02

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.76
2 3 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:52.47
3 4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.40
4 5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 1:54.96
5 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:55.16
6 7 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 1:59.54
7 6 Čík TristanČík Tristan 081006 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:00.48
8 7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.20
9 9 Németh FilipNémeth Filip 091024 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:04.22
10 10 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10 2:14.85
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 23 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:06.63
2 18 Filo TobiasFilo Tobias 101117 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:12.12
3 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:12.13
4 11 Martiš PeterMartiš Peter 100410 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:13.37
5 22 Grúber RichardGrúber Richard 100703 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:18.52
6 16 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:20.42
7 17 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:21.61
8 15 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.61
9 19 Malík FilipMalík Filip 100104 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:23.55
10 14 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:30.63
11 13 Buček AlexBuček Alex 090815 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:36.72
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:47.76
2 3 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:52.47
3 4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.40
4 5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 1:54.96
5 2 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:55.16
6 7 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 1:59.54
7 6 Čík TristanČík Tristan 081006 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:00.48
8 7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.20
9 9 Németh FilipNémeth Filip 091024 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:04.22
10 23 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:06.63
11 18 Filo TobiasFilo Tobias 101117 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:12.12
12 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:12.13
13 11 Martiš PeterMartiš Peter 100410 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:13.37
14 10 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 10 2:14.85
15 22 Grúber RichardGrúber Richard 100703 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:18.52
16 16 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:20.42
17 17 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:21.61
17 15 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:21.61
19 19 Malík FilipMalík Filip 100104 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:23.55
20 14 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:30.63
21 13 Buček AlexBuček Alex 090815 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:36.72

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:01.64
2 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:08.61
3 28 Titková NatáliaTitková Natália 080509 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.58
4 27 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:11.65
5 29 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.98
6 34 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:17.77
7 32 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:18.79
8 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:19.40
9 30 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:19.45
10 31 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:21.15
11 33 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:22.46
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:13.52
2 38 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:18.12
3 37 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:18.58
4 41 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:21.99
5 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:22.41
6 39 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.01
7 44 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 100401 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:26.07
8 40 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.03
9 43 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 2:27.79
10 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:29.24
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:04.19
2 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 100129 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:10.20
3 48 Brišková VandaBrišková Vanda 100917 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 2:10.97
4 103 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 2:10.99
5 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 091223 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:25.55
6 46 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:32.34
7 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:39.68
8 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:45.43
9 106 Tongeľová SofiaTongeľová Sofia 091215 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:55.28
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:01.64
2 50 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:04.19
3 26 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:08.61
4 105 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 100129 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:10.20
5 48 Brišková VandaBrišková Vanda 100917 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 2:10.97
6 103 Jančia LuciaJančia Lucia 081001 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 2:10.99
7 28 Titková NatáliaTitková Natália 080509 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.58
8 27 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:11.65
9 36 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:13.52
10 29 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.98
11 34 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:17.77
12 38 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:18.12
13 37 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:18.58
14 32 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:18.79
15 49 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:19.40
16 30 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:19.45
17 31 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:21.15
18 41 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:21.99
19 35 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:22.41
20 33 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:22.46
21 39 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:25.01
22 104 Kovačičová ChiaraKovačičová Chiara 091223 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 2:25.55
23 44 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 100401 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:26.07
24 40 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:27.03
25 43 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 2:27.79
26 42 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:29.24
27 46 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:32.34
28 47 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:39.68
29 45 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:45.43
30 106 Tongeľová SofiaTongeľová Sofia 091215 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:55.28

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 29.9.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 3:27.96
2 50 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 3:27.98
3 61 Jankových MichalJankových Michal 080808 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14 3:32.00
4 59 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 3:34.88
5 52 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 3:36.32
6 51 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:37.05
7 54 Valášek JakubValášek Jakub 080804 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 3:45.32
8 57 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:45.93
9 49 Brežný MatejBrežný Matej 100908 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 3:46.81
10 58 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 3:58.19
11 53 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 4:06.81
12 60 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 4:15.46
13 55 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:18.95
Celkom 13 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 3:47.35
2 65 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 3:49.51
3 63 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 3:50.81
4 66 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:54.31
5 67 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza 090529 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 3:55.72
6 72 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 4:18.80
7 70 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 4:31.87
8 68 Sedláčková AdelaSedláčková Adela 110114 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:32.36
9 69 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:37.32
10 71 Marková MarkétaMarková Markéta 090620 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 4:45.12
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 107 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 5:14.33
2 108 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:22.33
3 109 Buday PeterBuday Peter 070905 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:39.28
4 115 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 5:39.39
5 112 Melo MichalMelo Michal 061003 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 5:41.83
6 110 Janota EduardJanota Eduard 070924 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 5:55.34
7 117 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 070502 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 5:55.68
8 111 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 5:59.02
9 116 Kordoš MatúšKordoš Matúš 071218 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 6:06.82
10 113 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 6:08.23
11 114 Bilanič JánBilanič Ján 070511 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 7:05.03
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 5:21.54
2 5 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:24.94
3 7 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 5:37.00
4 6 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 5:40.74
5 11 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 5:53.11
6 8 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 5:53.57
7 9 Sárazová EvaSárazová Eva 071115 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:54.17
8 10 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 5:59.33
9 14 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 6:18.96
10 15 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 6:20.64
11 12