<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (29. 9. 2019)
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 166
2 Kminiak AdamKminiak Adam 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 150
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 150
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
2 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 125
2 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 125
3= 4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 120
3= 6 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 120
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 130
2 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 125
3 66 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 120
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 515
2 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 505
3 Néma JozefNéma Jozef 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 505
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 466
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 457
3 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 454
Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 446
2 5 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 439
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 435
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 425
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 417
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 398
Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kminiak JakubKminiak Jakub 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 08.99
2 Barantal AndrejBarantal Andrej 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.79
3 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.49
Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.57
2 Jančíková BarboraJančíková Barbora 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 06.34
3 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06.29
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.26
2 Sojka MartinSojka Martin 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.95
3 Felber MarekFelber Marek 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.85
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.00
2 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.92
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.47
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 51.56
2 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 49.86
3 Néma JozefNéma Jozef 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 48.89
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 47.59
2 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 41.71
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 41.56
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 41.62
2 1 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 40.44
3 Kminiak JakubKminiak Jakub 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 39.22
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.04
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 38.98
3 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.91