<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 7.00
2 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.76 5.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.26 7.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.54 11.00
MS Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.63
MS Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.77
4 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.83 8.00
5 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 6.00
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.95 4.00
7 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.06 1.00
8 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.97 3.00
2 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.10
3 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.19
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 12.30
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Bihercz ÁdámBihercz Ádám 03 03 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.92 5.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.01 2.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.22
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 12.25
5 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.72
MS Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.76
7 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.83
8 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.59 9.00
2 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.91 7.00
MS Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.16
4 Čaládi SamuelČaládi Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.30
5 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.43
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.91
7 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 13.19
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.54 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.59 9.00
3 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.63
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.77
5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.83 8.00
6 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.91 7.00
7 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 6.00
7 52 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.92 5.00
9 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.95 4.00
10 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.97 3.00
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.01 2.00
12 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.06 1.00
13 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.07
14 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.10
15 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 12.16
16 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.19
17 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.22
18 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 12.25
19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 12.30
19 Čaládi SamuelČaládi Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.30
21 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.43
22 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.72
23 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.76
24 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.83
25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.91
26 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.03
27 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 13.19
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Bihercz ÁdámBihercz Ádám 03 03 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.12
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.16
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 11.41
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.53
5 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.61
6 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.64
Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.84 11.00
2 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.85 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.13 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.20 7.00
5 60 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.49 4.00
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.57 3.00
7 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.73 2.00
Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.39 6.00
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.80 1.00
3 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.02
4 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.09
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.37
6 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 14.40
7 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.53
8 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 14.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 14.34
2 64 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.52
3 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.78
4 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.53
5 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.67
6 Hudecová EvaHudecová Eva 02 02 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 16.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 29.6.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.44 5.00
2 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 14.41
3 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 14.72
4 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.84 11.00
2 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.85 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.13 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 13.20 7.00
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.39 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.44 5.00
7 60 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.49 4.00
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.57 3.00
9 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 13.73 2.00
10 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.80 1.00
11 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.02
12 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.09
13 65 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 14.34
14 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.37
15 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 14.40
16 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 14.41
17 64 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 14.52
18 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.53
19 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 14.72
20 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 14.77
21 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.78
22 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.92
23 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.53
24 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.67
25 Hudecová EvaHudecová Eva 02 02 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 16.39
Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.45
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.52
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.88
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.95
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.21
6 60 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.26
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.27
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 13.54
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.81 7.00
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.81 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.62 7.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 12:45) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 23.21 11.00
2 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.38 9.00
3 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.42 8.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.50 6.00
5 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.67 5.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 23.89 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 12:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.24 3.00
MS Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.53
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.62 2.00
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.76 1.00
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 24.89
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.16
7 13 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 29.6.2019 - 12:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.02
2 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.84
3 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.76
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 29.6.2019 - 12:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.42 7.00
2 Čaládi SamuelČaládi Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.47
3 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.74
MS Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.31
5 16 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.48
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 23.21 11.00
2 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.38 9.00
3 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.42 8.00
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.42 7.00
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.50 6.00
6 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.67 5.00
7 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 23.89 4.00
8 52 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.24 3.00
9 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.53
10 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.62 2.00
11 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.76 1.00
12 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 24.89
13 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.02
14 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.16
15 Čaládi SamuelČaládi Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.47
16 13 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.50
17 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.74
18 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.84
19 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.31
20 16 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.48
21 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.76
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNF

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.84 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.12 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.33 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.65 7.00
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.76 6.00
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.07 5.00
7 60 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.52 4.00
8 66 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.97 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.82 3.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.28 1.00
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.07
4 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 29.17
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.35
6 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 29.47
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.50
Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 29.79
2 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 30.44
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.84
4 Hudecová EvaHudecová Eva 02 02 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 34.54
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 30.31
2 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 30.45
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.65
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 34.22
Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.84 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.12 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.33 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.65 7.00
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.76 6.00
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.07 5.00
7 60 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.52 4.00
8 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.82 3.00
9 66 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.97 2.00
10 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.28 1.00
11 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.07
12 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 29.17
13 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.35
14 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 29.47
15 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.50
16 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 29.79
17 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 30.31
18 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 30.44
19 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 30.45
20 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.65
21 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.84
22 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 34.22
23 Hudecová EvaHudecová Eva 02 02 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 34.54
Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:58.37 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:51.66 11.00
2 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.45 9.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:56.28 7.00
10 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ
Poznámky:
DQ Podľa pravidla 162/8
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šášik JakubŠášik Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:56.14 8.00
2 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:56.82 6.00
3 37 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:58.62 5.00
4 21 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:02.64 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 0:51.66 11.00
2 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:55.45 9.00
3 Šášik JakubŠášik Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:56.14 8.00
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:56.28 7.00
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:56.82 6.00
6 37 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:58.62 5.00
7 21 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:02.64 4.00
10 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.63 11.00
2 25 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:59.74 9.00
3 24 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:00.01 8.00
4 61 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:01.43 7.00
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 1:01.56 6.00
6 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:06.98 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:03.34 5.00
2 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:04.42 4.00
3 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:07.49 2.00
4 63 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:08.12 1.00
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.63 11.00
2 25 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:59.74 9.00
3 24 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:00.01 8.00
4 61 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:01.43 7.00
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 1:01.56 6.00
6 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:03.34 5.00
7 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:04.42 4.00
8 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:06.98 3.00
9 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:07.49 2.00
10 63 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:08.12 1.00
11 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.66

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 6 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:15.88
Celkom 1 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:08.21 7.00
2 8 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:19.38 5.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:04.85 11.00
2 9 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:06.93 9.00
3 11 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:08.22 8.00
4 21 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:12.64 7.00
5 8 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:12.98 6.00
MS 14 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:15.77
7 13 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:16.16 5.00
MS 15 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.28
9 16 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:19.00 4.00
10 17 Čepilek LukášČepilek Lukáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:21.79 3.00
MS 20 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 2:22.34
12 49 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:23.03 2.00
13 19 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:25.86 1.00
Celkom 13 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:20.00 11.00
2 25 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:22.93 9.00
3 26 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:33.70 8.00
4 27 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:39.55 7.00
5 23 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:40.05 6.00
6 51 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:42.16 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 4:48.99 7.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:43.57 11.00
2 50 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:45.86 9.00
3 35 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:52.59 8.00
4 29 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:55.80 7.00
5 31 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:05.10 6.00
6 54 Šima AndrejŠima Andrej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 5:12.93 5.00
7 55 Kováč MarekKováč Marek 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:20.22 4.00
8 32 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:30.89 3.00
9 37 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 6:06.74 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:19.03 11.00
2 43 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:22.75 9.00
3 67 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:42.35 8.00
4 41 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 6:03.20 7.00
5 45 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 6:09.09 6.00
6 40 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 6:20.29 5.00
44 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 10:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.37 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.53 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.18 7.00
4 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 15.20 6.00
5 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 15.25 5.00
Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ Podľa pravidla 162/8
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 15.05 8.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.79 4.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.15 3.00
4 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.18 2.00
5 66 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.72 1.00
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 17.83
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.37 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.53 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 15.05 8.00
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.18 7.00
5 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 15.20 6.00
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 15.25 5.00
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.79 4.00
8 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.15 3.00
9 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.18 2.00
10 66 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.72 1.00
11 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 17.83
Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DQ

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 10:20) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.45
MS Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 14.88
3 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.65 11.00
4 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 17.15 9.00
5 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.93 8.00
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:57.22 11.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:58.69 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:02.40 8.00
4 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:02.73 7.00
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 1:07.41 6.00
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:07.32 9.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.61 8.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:09.09 7.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:09.89 6.00
5 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:10.98 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:06.09 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:11.01 4.00
3 62 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:21.39 3.00
4 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:27.18 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:06.09 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:07.32 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.61 8.00
4 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:09.09 7.00
5 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:09.89 6.00
6 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:10.98 5.00
7 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:11.01 4.00
8 62 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:21.39 3.00
9 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:27.18 2.00

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 7:15.94 11.00
2 46 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 7:44.08 9.00
3 48 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10:01.29 8.00
Celkom 3 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 8:08.33 11.00
2 63 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 9:00.86 9.00
3 62 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:14.85 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 18:28.89 11.00
2 2 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20:01.70 9.00
3 1 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21:23.58 8.00
4 4 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21:40.28 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 165 170 175 180 183 186 189 Body
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 186 - - - - o o o o xo xo o xxx 11.00
2 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 9 180 - - - - - - - xo xxo xxx 9.00
3 Šášik JakubŠášik Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 165 o o xo o o xxo xxx 8.00
4 Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 155 o o o o xxx 7.00
5 17 Čepilek LukášČepilek Lukáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 155 xo o xo o xxx 6.00
6 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 145 o xxo xxx 5.00
7 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 140 o x- 4.00
Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 163 166 169 172 175 178 181 184 Body
1= Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 155 o o o o o xo xxx 10.00
1= Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 155 - - o - o xo xxx 10.00
3 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 5 150 o o o o xo xxx 8.00
4 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 150 - - - xo xo xxx 7.00
5 4 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 145 o o xo o xxx 6.00
6 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 145 - - xxo o xxx 5.00
7 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 135 - o xxx 4.00
8 Iglárová TamaraIglárová Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 135 xo xo xxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 360 370 380 390 400 Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 7 380 - - - - - xxo - o - xxx 11.00
2 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 260 o - xo xo x 9.00
3 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 240 o o xo xxx 8.00
4= Böhm AdriánBöhm Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 220 o o xxx 6.50
4= Pavlovič MatejPavlovič Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 220 o o xxx 6.50
6 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 2 200 xo xxx 5.00
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 200 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 Body
1 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 5 240 xo o o xo xxx 11.00
2= Iglárová TamaraIglárová Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 200 o o r 8.50
2= Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 4 200 o o xxx 8.50
4= Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 180 o xxx 6.50
4= Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 2 180 o xxx 6.50
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 13 617 -0.3 m/s 430  0,80 418  0,40 602  -1,10 602 596  1,10 612  0,20 617  -0,30 11.00
2 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 608 +0.0 m/s 608  0,00 578  1,00 578  0,00 608 x 594  1,30 x 9.00
3 53 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 15 594 +0.0 m/s x 594  0,00 581  0,00 594 562  0,30 558  1,50 x 8.00
4 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 14 581 +0.0 m/s 570  0,10 559  0,00 581  0,00 581 - - - 7.00
5 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 538 +1.9 m/s 493  0,50 x 395  -1,40 493 538  1,90 x 483  1,30 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 537 +0.6 m/s 514  1,40 499  0,40 509  -0,90 514 530  1,50 516  0,00 537  0,60 5.00
7 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 524 +1.8 m/s 501  0,00 524  1,80 491  0,00 524 496  0,90 479  0,00 x 4.00
8 56 Hruška PeterHruška Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 500 +0.1 m/s x x 500  0,10 500 467  2,10 x 486  1,10 3.00
9 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 12 489 +0.0 m/s 489  0,00 x 476  -1,10 489 2.00
10 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 7 489 +0.2 m/s 489  0,20 467  0,00 462  -2,10 489 1.00
11 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 5 486 +0.0 m/s 486  0,00 485  0,40 480  -1,30 486
12 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 11 472 +0.0 m/s 472  0,00 472
13 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 4 467 +0.0 m/s 446  0,30 467  0,00 442  -1,60 467
14 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 3 412 +1.0 m/s 393  0,00 412  1,00 409  0,00 412
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 DNS
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 21 542 +0.0 m/s 542  0,00 536  1,20 540  0,30 542 540  -0,90 535  -1,90 x 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 20 526 +1.1 m/s x 526  1,10 x 526 x x x 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 12 486 +0.0 m/s 486  0,00 x 471  0,00 486 461  0,00 450  -2,30 460  0,70 8.00
4 Vašková AdriánaVašková Adriána
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 17 484 -2.0 m/s x 440  0,00 448  0,00 448 448  0,00 439  -0,90 484  -2,00 7.00
5 61 Šarinová DanielaŠarinová Daniela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 467 +0.0 m/s 440  1,40 467  0,00 458  1,70 467 438  -0,10 422  -2,00 447  -0,30 6.00
6 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 15 459 +0.3 m/s 459  0,30 x 448  0,00 459 447  0,00 438  -1,70 446  -2,00 5.00
7 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 18 455 +0.0 m/s 448  2,00 430  0,00 455  0,00 455 442  0,00 429  -2,40 435  0,00 4.00
8 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 19 454 +1.0 m/s x x 454  1,00 454 x x x 3.00
9 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 16 447 +2.5 m/s 447  2,50 x x 447 2.00
10 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona
ŠK JablonicaŠK Jablonica
03 03 1 446 +0.8 m/s 446  0,80 436  0,80 432  2,00 446 1.00
11 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 8 428 +2.4 m/s 394 +1.4 m/s x 394  1,40 428  2,40 428
12 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 2 417 +1.1 m/s 392  0,00 408  1,30 417  1,10 417
13 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 11 414 +0.0 m/s 414  0,00 408  0,80 406  0,30 414
14 64 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 404 +1.2 m/s x x 404  1,20 404
15 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 9 388 +0.0 m/s 388  0,00 x 386  0,80 388
16 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 7 380 +1.8 m/s 371  0,00 380  1,80 374  2,10 380
17 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 334 +0.0 m/s 334  0,00 x x 334
18= Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 14 000 x x x -
18= Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 000 x x x -
18= Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 13 000 x x x -
Celkom 20 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 11.58 +0.1 m/s 10.85  0,00 11.51  1,60 11.44  0,40 11.51 11.33  2,80 11.53  1,70 11.58  0,10 11.00
2 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 11.53 +2.3 m/s 11.52 +0.1 m/s 10.76  -0,20 11.39  2,20 11.18  0,00 11.39 11.07  2,40 11.52  0,10 11.53  2,30 9.00
3 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 3 10.83 +2.2 m/s 10.80 +0.0 m/s 10.80  0,00 10.70  1,30 10.28  1,70 10.80 10.83  2,20 10.65  0,00 10.52  1,10 8.00
4 53 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 4 10.82 +1.7 m/s 10.65  0,00 10.68  0,00 10.69  0,00 10.69 10.82  1,70 10.71  0,50 09.84  0,10 7.00
5 17 Čepilek LukášČepilek Lukáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 10.22 +0.0 m/s 10.22  0,00 x 09.78  0,00 10.22 - - - 6.00
6 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 09.91 +0.1 m/s 09.77  0,00 x 09.91  0,10 9.91 09.87  1,50 - 5.00
7 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 8 00.00 -
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 6 11.00 +1.7 m/s 10.73  0,00 10.70  0,00 11.00  1,70 11.00 10.38  1,70 10.65  0,10 10.62  1,00 11.00
2 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 10.59 +2.2 m/s 10.35 +0.0 m/s 10.35  0,00 x 10.27  1,20 10.35 10.59  2,20 x x 9.00
3 26 Bučeková RáchelBučeková Ráchel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 09.99 +0.0 m/s 09.99  0,00 09.67  0,00 09.65  1,10 9.99 09.47  1,10 09.37  1,90 09.59  0,00 8.00
4 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 4 09.70 +0.8 m/s x x 09.24  0,90 9.24 09.00  0,10 09.54  2,10 09.70  0,80 7.00
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 2 09.64 +0.0 m/s 09.15  0,00 09.64  0,00 x 9.64 x 09.36  0,90 09.60  1,40 6.00
6 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 3 09.01 +0.0 m/s 09.01  0,00 08.64  0,90 x 9.01 08.78  1,30 - - 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 19 12.43 11.50 12.20 11.61 12.20 12.17 x 12.43 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 18 10.65 10.35 x 10.57 10.57 10.62 10.65 10.45 9.00
3 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 16 09.90 08.55 08.22 09.24 9.24 09.22 09.59 09.90 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 17 09.59 08.87 09.04 09.59 9.59 x 09.59 09.40 7.00
5 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 15 09.51 08.45 08.19 09.22 9.22 09.50 09.34 09.51 6.00
6 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 09.41 08.28 07.30 09.41 9.41 08.74 08.13 08.27 5.00
7 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 13 09.01 08.95 09.01 08.63 9.01 08.90 08.58 08.86 4.00
8 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 10 08.99 08.50 08.72 08.99 8.99 08.92 08.82 08.45 3.00
9 1 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 08.60 07.80 08.60 08.55 8.60 2.00
10 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 4 08.57 07.48 08.57 08.27 8.57 1.00
11 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 14 08.50 08.36 08.05 08.50 8.50
12 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 11 08.45 07.98 07.75 08.45 8.45
13 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 12 08.38 07.85 08.38 - 8.38
14 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 9 08.33 07.32 07.86 08.33 8.33
15 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 8 08.28 08.28 07.98 08.09 8.28
16 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 07.93 07.93 06.95 07.43 7.93
17 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 07.83 07.44 06.28 07.83 7.83
18 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 07.81 07.59 07.81 07.71 7.81
19 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 07.47 06.58 07.11 07.47 7.47
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 9 17.15 16.13 16.79 x 16.79 16.90 16.71 17.15
2 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 10 16.58 15.93 x 15.35 15.93 16.58 16.44 x 11.00
3 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 7 13.92 12.84 12.81 12.88 12.88 x 13.92 x 9.00
4 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 8 13.41 13.41 13.14 12.47 13.41 12.96 11.98 x 8.00
5 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 6 12.18 11.10 x 11.67 11.67 12.18 11.15 11.90 7.00
6 Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 11.81 10.82 10.96 10.93 10.96 10.90 11.32 11.81 6.00
7 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 5 11.18 10.78 x 11.18 11.18 x x x 5.00
8 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 10.71 10.43 10.68 10.71 10.71 10.51 10.16 x 4.00
9 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 10.47 10.45 10.47 10.35 10.47 10.24 10.26 10.14 3.00
10 Straňák OskarStraňák Oskar
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 09.03 09.03 07.85 08.84 9.03 - - - 2.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 17 30.12 x 30.12 x 30.12 x x x 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 15 27.14 x 24.18 x 24.18 x 27.14 26.85 9.00
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 14 24.78 24.44 24.78 24.28 24.78 24.76 x 22.05 8.00
4 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 16 24.69 x 20.06 24.00 24.00 24.04 24.69 x 7.00
5 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 6 24.34 x x 23.09 23.09 24.34 23.12 23.43 6.00
6 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 12 24.02 20.03 23.19 x 23.19 24.02 21.47 22.73 5.00
7 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 13 23.36 x 22.73 23.36 23.36 x - - 4.00
8 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 10 21.25 21.25 x 21.13 21.25 21.25 15.10 x 3.00
9 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 20.91 x x 20.91 20.91 2.00
10 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 19.72 x x 19.72 19.72 1.00
11 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 19.61 18.00 19.61 x 19.61
12 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 19.48 17.52 19.13 19.48 19.48
13 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 9 19.19 19.19 x 17.77 19.19
14 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 3 17.62 17.34 17.62 16.28 17.62
15 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 16.93 x 16.93 x 16.93
16 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 15.23 13.47 15.23 x 15.23
17 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 15.16 x 14.29 15.16 15.16
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 10 46.67 x 43.02 36.77 43.02 45.16 46.67 x 11.00
MS Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 9 43.45 x 43.45 x 43.45 41.87 42.03 41.84
3 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 7 39.04 36.06 x 34.52 36.06 35.23 x 39.04 9.00
4 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 8 36.73 36.73 x x 36.73 x 33.73 33.50 8.00
5 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 5 35.81 x 31.76 26.26 31.76 x x 35.81 7.00
6 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 33.74 27.64 28.06 32.10 32.10 31.65 33.74 x 6.00
7 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 6 33.60 33.60 x x 33.60 x 31.57 x 5.00
8 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 2 31.70 26.73 x 28.03 28.03 x 28.14 31.70 4.00
9 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 28.69 x x 26.60 26.60 28.69 27.72 27.40 3.00
10 Branderský SebastianBranderský Sebastian
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 26.53 26.53 x 25.64 26.53 - - - 2.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 29.6.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 1 48.38 46.79 x 45.29 46.79 47.86 48.00 48.38 7.00
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 41.77 - 11.00
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 33.75 - 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 6 30.12 - 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 4 27.85 - 7.00
5 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 27.09 - 6.00
6 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 3 25.65 - 5.00
7 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 22.99 - 4.00
8 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 21.20 - 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čermák VladislavČermák Vladislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 3 42.59 - 11.00
2 Vojtek JakubVojtek Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 17.44 - 9.00
3 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 13.23 - 8.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 12 38.65 38.65 x x 38.65 38.30 x 37.72 11.00
2 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 10 34.97 x 34.97 - 34.97 30.36 - x 9.00
3 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
02 02 9 32.68 x 32.68 30.17 32.68 32.28 x 26.04 8.00
4 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 8 32.26 29.41 29.03 29.81 29.81 27.90 28.10 32.26 7.00
5 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
03 03 6 32.10 32.10 27.37 27.48 32.10 30.89 31.43 29.92 6.00
6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 31.50 31.50 27.28 - 31.50 - - - 5.00
7 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 7 30.60 - 25.70 x 25.70 27.73 30.60 x 4.00
8 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 25.65 23.60 24.24 19.73 24.24 22.13 25.65 24.93 3.00
9 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 3 23.99 21.66 23.62 23.99 23.99 2.00
10 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 1 23.59 20.98 21.35 23.59 23.59 1.00
11 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 2 21.17 x x 21.17 21.17
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 29.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
96 96 1 37.92 37.92 x 37.21 37.92 35.05 35.70 34.77 7.00
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 42.14 42.14 x 38.19 42.14 40.15 37.00 38.55 11.00
2 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 13 37.90 32.22 36.94 37.90 37.90 35.93 x x 9.00
3 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 2 36.29 33.02 x x 33.02 29.46 36.29 x 8.00
4 Straňák OskarStraňák Oskar
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 5 36.17 x 36.17 x 36.17 30.85 x 31.37 7.00
5 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 6 33.41 33.08 24.90 x 33.08 30.31 33.41 28.89 6.00
6 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 12 32.23 32.23 29.93 x 32.23 x x x 5.00
7 Vojtek JakubVojtek Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 31.85 31.85 30.00 x 31.85 29.04 x x 4.00
8 Čaládi SamuelČaládi Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 29.23 x 27.22 27.57 27.57 29.02 29.23 29.22 3.00
9 Branderský SebastianBranderský Sebastian
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 10 27.19 23.41 27.19 25.49 27.19 2.00
10 19 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 9 27.17 26.12 27.17 27.05 27.17 1.00
11 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 11 26.97 x 26.97 26.64 26.97
12 Böhm AdriánBöhm Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 7 24.54 x 24.54 23.46 24.54
13 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 23.14 17.34 23.14 - 23.14
Celkom 13 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pifko, Ostrovský, Žiačik, Tóth Pifko, Ostrovský, Žiačik, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:11.91 11.00
2 Kročka, Bírošík, Hlaváček, Blšták Kročka, Bírošík, Hlaváček, Blšták AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:14.28 9.00
3 Lopúch, Kopček, Šášik, Novák Lopúch, Kopček, Šášik, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:18.39 8.00
4 Svoreň, Čery, Seko, Ďuriš Svoreň, Čery, Seko, Ďuriš AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:19.41 7.00
5 Dániel, Peregrín, Muránsky, Očkay Dániel, Peregrín, Muránsky, Očkay Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:22.27 6.00
6 Čápek, Vanko, Žilka, Hruška Čápek, Vanko, Žilka, Hruška ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:29.71 5.00
7 Moosch, Mehager, Kožík, Kováč Moosch, Mehager, Kožík, Kováč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:32.99 4.00
8 Nduka, Štefák, Laca, Šima Nduka, Štefák, Laca, Šima AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:33.49 3.00
Celkom 8 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšková, Bučeková, Zavřelová, Šarinová Plšková, Bučeková, Zavřelová, Šarinová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:33.27 11.00
2 Janeková, Zelenáková, Geseová, Štrpková Janeková, Zelenáková, Geseová, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:35.46 9.00
3 1 Šubová, Broďániová, Luptáková, Dunajská Šubová, Broďániová, Luptáková, Dunajská ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:35.85 8.00
4 Flajžíková, Mixová, Petrovičová, Srholcová Flajžíková, Mixová, Petrovičová, Srholcová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:35.91 7.00
5 Turčanová, Sviteková, Fančovičová, Ďurišová Turčanová, Sviteková, Fančovičová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:37.13 6.00
6 25 Puha, Ursíny, Tomanová, Prohácková Puha, Ursíny, Tomanová, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:38.53 5.00
7 Húsková, Holešová, Šuleková, Gavalovičová Húsková, Holešová, Šuleková, Gavalovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:41.27 4.00
8 Jančíková, Vrablecová, Matulová, Ravasová Jančíková, Vrablecová, Matulová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.45 3.00
Celkom 8 pretekárov