<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 186
2 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 180
3 Šášik JakubŠášik Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 165

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
1= Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
3 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 150

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 380
2 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 260
3 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 240

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 240
2= Iglárová TamaraIglárová Tamara 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 200
2= Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 200

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 617
2 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 608
3 53 Očkay BranislavOčkay Branislav 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 594

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 542
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 526
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 486

Trojskok - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.58
2 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.53
3 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.83

Trojskok - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.00
2 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.59
3 26 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.99

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.43
2 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.65
3 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.90

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16.58
3 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.92

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.12
2 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.14
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.78

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46.67
3 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 39.04

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.38

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.77
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.75
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 30.12

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermák VladislavČermák Vladislav 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 42.59
2 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17.44
3 Čápek MárioČápek Mário 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.23

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 38.65
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34.97
3 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 02 02 ŠK JablonicaŠK Jablonica 32.68

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mokrá BarboraMokrá Barbora 96 96 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 37.92

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 29.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.14
2 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 37.90
3 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 36.29