<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 29.6.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 13 617 -0.3 m/s 430  +0.8418  +0.4602  -1.1602596  +1.1612  +0.2617  -0.3 11.00
2 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020126 1 608 +0.0 m/s 608  +0.0578  +1.0578  +0.0608x594  +1.3x 9.00
3 53 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 15 594 +0.0 m/s x594  +0.0581  +0.0594562  +0.3558  +1.5x 8.00
4 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 14 581 +0.0 m/s 570  +0.1559  +0.0581  +0.0581--- 7.00
5 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030615 10 538 +1.9 m/s 493  +0.5x395  -1.4493538  +1.9x483  +1.3 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030213 8 537 +0.6 m/s 514  +1.4499  +0.4509  -0.9514530  +1.5516  +0.0537  +0.6 5.00
7 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 9 524 +1.8 m/s 501  +0.0524  +1.8491  +0.0524496  +0.9479  +0.0x 4.00
8 56 Hruška PeterHruška Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031008 2 500 +0.1 m/s xx500  +0.1500467  +2.1x486  +1.1 3.00
9 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 12 489 +0.0 m/s 489  +0.0x476  -1.1489 2.00
10 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040307 7 489 +0.2 m/s 489  +0.2467  +0.0462  -2.1489 1.00
11 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 5 486 +0.0 m/s 486  +0.0485  +0.4480  -1.3486
12 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 11 472 +0.0 m/s 472  +0.0472
13 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 4 467 +0.0 m/s 446  +0.3467  +0.0442  -1.6467
14 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 3 412 +1.0 m/s 393  +0.0412  +1.0409  +0.0412
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 6 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 21 542 +0.0 m/s 542  +0.0536  +1.2540  +0.3542540  -0.9535  -1.9x 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 20 526 +1.1 m/s x526  +1.1x526xxx 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 12 486 +0.0 m/s 486  +0.0x471  +0.0486461  +0.0450  -2.3460  +0.7 8.00
4 Vašková AdriánaVašková Adriána
ŠK JablonicaŠK Jablonica
051027 17 484 -2.0 m/s x440  +0.0448  +0.0448448  +0.0439  -0.9484  -2.0 7.00
5 61 Šarinová DanielaŠarinová Daniela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030307 3 467 +0.0 m/s 440  +1.4467  +0.0458  +1.7467438  -0.1422  -2.0447  -0.3 6.00
6 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 15 459 +0.3 m/s 459  +0.3x448  +0.0459447  +0.0438  -1.7446  -2.0 5.00
7 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040526 18 455 +0.0 m/s 448  +2.0430  +0.0455  +0.0455442  +0.0429  -2.4435  +0.0 4.00
8 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 19 454 +1.0 m/s xx454  +1.0454xxx 3.00
9 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 16 447 +2.5 m/s 447  +2.5xx447 2.00
10 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona
ŠK JablonicaŠK Jablonica
030722 1 446 +0.8 m/s 446  +0.8436  +0.8432  +2.0446 1.00
11 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 8 428 +2.4 m/s 394 +1.4 m/s x394  +1.4428  +2.4428
12 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
050917 2 417 +1.1 m/s 392  +0.0408  +1.3417  +1.1417
13 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050222 11 414 +0.0 m/s 414  +0.0408  +0.8406  +0.3414
14 64 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 6 404 +1.2 m/s xx404  +1.2404
15 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 9 388 +0.0 m/s 388  +0.0x386  +0.8388
16 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050909 7 380 +1.8 m/s 371  +0.0380  +1.8374  +2.1380
17 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050206 4 334 +0.0 m/s 334  +0.0xx334
18= Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030211 14 000 xxx0.0
18= Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030201 5 000 xxx0.0
18= Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 13 000 xxx0.0
Celkom 20 pretekárov