<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 19 12.43 11.5012.2011.6112.2012.17x12.43 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 18 10.65 10.35x10.5710.5710.6210.6510.45 9.00
3 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 16 09.90 08.5508.2209.2409.2409.2209.5909.90 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 17 09.59 08.8709.0409.5909.59x09.5909.40 7.00
5 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 15 09.51 08.4508.1909.2209.2209.5009.3409.51 6.00
6 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 09.41 08.2807.3009.4109.4108.7408.1308.27 5.00
7 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 13 09.01 08.9509.0108.6309.0108.9008.5808.86 4.00
8 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 10 08.99 08.5008.7208.9908.9908.9208.8208.45 3.00
9 1 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 08.60 07.8008.6008.5508.60 2.00
10 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 4 08.57 07.4808.5708.2708.57 1.00
11 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 14 08.50 08.3608.0508.5008.50
12 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 11 08.45 07.9807.7508.4508.45
13 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 12 08.38 07.8508.38-08.38
14 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 9 08.33 07.3207.8608.3308.33
15 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 8 08.28 08.2807.9808.0908.28
16 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 07.93 07.9306.9507.4307.93
17 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 07.83 07.4406.2807.8307.83
18 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 07.81 07.5907.8107.7107.81
19 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 07.47 06.5807.1107.4707.47
Celkom 19 pretekárov