<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 29.6.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 19 12.43 11.5012.2011.6112.2012.17x12.43 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 18 10.65 10.35x10.5710.5710.6210.6510.45 9.00
3 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020520 16 09.90 08.5508.2209.2409.2409.2209.5909.90 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 17 09.59 08.8709.0409.5909.59x09.5909.40 7.00
5 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 15 09.51 08.4508.1909.2209.2209.5009.3409.51 6.00
6 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 5 09.41 08.2807.3009.4109.4108.7408.1308.27 5.00
7 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 13 09.01 08.9509.0108.6309.0108.9008.5808.86 4.00
8 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 10 08.99 08.5008.7208.9908.9908.9208.8208.45 3.00
9 1 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040119 1 08.60 07.8008.6008.5508.60 2.00
10 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 4 08.57 07.4808.5708.2708.57 1.00
11 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 14 08.50 08.3608.0508.5008.50
12 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 11 08.45 07.9807.7508.4508.45
13 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 12 08.38 07.8508.38-08.38
14 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050206 9 08.33 07.3207.8608.3308.33
15 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
031117 8 08.28 08.2807.9808.0908.28
16 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040514 3 07.93 07.9306.9507.4307.93
17 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 7 07.83 07.4406.2807.8307.83
18 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050120 6 07.81 07.5907.8107.7107.81
19 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041121 2 07.47 06.5807.1107.4707.47
Celkom 19 pretekárov