<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 01 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 4:48.99 7.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Granský DávidGranský Dávid 041007 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:43.57 11.00
2 50 Červený SamuelČervený Samuel 040715 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:45.86 9.00
3 35 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:52.59 8.00
4 29 Ďuriš MichalĎuriš Michal 030912 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:55.80 7.00
5 31 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:05.10 6.00
6 54 Šima AndrejŠima Andrej 030602 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 5:12.93 5.00
7 55 Kováč MarekKováč Marek 040105 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:20.22 4.00
8 32 Valent SimonValent Simon 040919 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:30.89 3.00
9 37 Žilka SamuelŽilka Samuel 020930 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 6:06.74 2.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:19.03 11.00
2 43 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:22.75 9.00
3 67 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:42.35 8.00
4 41 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 6:03.20 7.00
5 45 Černá NinaČerná Nina 030819 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 6:09.09 6.00
6 40 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 6:20.29 5.00
44 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov