<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 58.37 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 51.66 11.00
2 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 55.45 9.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 56.28 7.00
10 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ
Poznámky:
DQ Podľa pravidla 162/8
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šášik JakubŠášik Jakub 031118 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 56.14 8.00
2 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 56.82 6.00
3 37 Žilka SamuelŽilka Samuel 020930 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 58.62 5.00
4 21 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 030130 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:02.64 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 51.66 11.00
2 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 55.45 9.00
3 Šášik JakubŠášik Jakub 031118 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 56.14 8.00
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 56.28 7.00
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 56.82 6.00
6 37 Žilka SamuelŽilka Samuel 020930 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 58.62 5.00
7 21 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 030130 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:02.64 4.00
10 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 57.63 11.00
2 25 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 59.74 9.00
3 24 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:00.01 8.00
4 61 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:01.43 7.00
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 1:01.56 6.00
6 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:06.98 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:03.34 5.00
2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:04.42 4.00
3 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:07.49 2.00
4 63 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:08.12 1.00
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 57.63 11.00
2 25 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 59.74 9.00
3 24 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:00.01 8.00
4 61 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:01.43 7.00
5 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 1:01.56 6.00
6 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:03.34 5.00
7 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:04.42 4.00
8 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:06.98 3.00
9 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:07.49 2.00
10 63 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:08.12 1.00
11 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:10.66