<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 6 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:15.88
Celkom 1 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:08.21 7.00
2 8 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:19.38 5.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:04.85 11.00
2 9 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:06.93 9.00
3 11 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:08.22 8.00
4 21 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 030130 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:12.64 7.00
5 8 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:12.98 6.00
MS 14 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 030226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:15.77
7 13 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:16.16 5.00
MS 15 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.28
9 16 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:19.00 4.00
10 17 Čepilek LukášČepilek Lukáš 030414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:21.79 3.00
MS 20 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 2:22.34
12 49 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:23.03 2.00
13 19 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:25.86 1.00
Celkom 13 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 29.6.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:20.00 11.00
2 25 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:22.93 9.00
3 26 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:33.70 8.00
4 27 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:39.55 7.00
5 23 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:40.05 6.00
6 51 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:42.16 5.00
Celkom 6 pretekárov