<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých

Trnava (29. 6. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.6.2019 - 10:30) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.37 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.53 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.18 7.00
4 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 15.20 6.00
5 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 15.25 5.00
Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ Podľa pravidla 162/8
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 29.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 15.05 8.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.79 4.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.15 3.00
4 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.18 2.00
5 66 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.72 1.00
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 17.83
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.37 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.53 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 15.05 8.00
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.18 7.00
5 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 15.20 6.00
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 15.25 5.00
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.79 4.00
8 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.15 3.00
9 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 16.18 2.00
10 66 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.72 1.00
11 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 17.83
Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DQ