<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.53 11.00
2 180 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.77 9.00
3 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.82 8.00
4 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 19.40 7.00
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.52 6.00
6 99 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.58 4.00
7 41 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 20.06 1.00
8 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.35
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.52 5.00
2 153 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 19.77 3.00
3 34 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.12
4 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.91
5 163 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 21.31
6 83 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.54
54 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 19.91 2.00
2 31 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 21.86
3 120 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.40
4 154 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.56
5 127 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.69
6 122 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.86
145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.23
2 178 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.59
3 232 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.78
4 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.96
5 85 Středa DanStředa Dan 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.60
MS 78 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.41
156 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.53 11.00
2 180 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.77 9.00
3 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.82 8.00
4 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 19.40 7.00
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.52 6.00
5 225 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.52 5.00
7 99 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.58 4.00
8 153 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 19.77 3.00
9 81 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 19.91 2.00
10 41 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 20.06 1.00
11 34 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.12
12 162 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.23
13 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.35
14 78 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.41
15 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.91
16 163 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 21.31
17 83 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.54
18 178 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.59
19 232 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.78
20 31 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 21.86
21 120 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.40
22 154 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.56
23 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.96
24 85 Středa DanStředa Dan 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.60
25 127 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.69
26 122 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.86
54 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
145 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DQ
156 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.17 11.00
2 143 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.59 8.50
3 256 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.59 8.50
4 108 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.67 7.00
5 217 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.93 6.00
6 254 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.51
7 218 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.11 4.00
2 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.46 2.00
3 248 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.48 1.00
4 136 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.39
5 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.47
6 132 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22.62
2 172 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
3 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.51
4 203 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.03
5 72 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.68
6 139 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Petrášová MiaPetrášová Mia 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.10 5.00
2 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.42 3.00
3 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 23.49
4 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.96
5 140 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.62
6 213 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.31
Poznámky:
0,0
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.17 11.00
2 143 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.59 8.50
2 256 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.59 8.50
4 108 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.67 7.00
5 217 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.93 6.00
6 48 Petrášová MiaPetrášová Mia 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.10 5.00
7 237 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.11 4.00
8 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.42 3.00
9 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.46 2.00
10 248 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.48 1.00
11 254 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.51
12 130 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22.62
13 218 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.91
14 172 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
15 136 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.39
16 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.47
17 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 23.49
18 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.51
19 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.96
20 203 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.03
21 140 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.62
22 72 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.68
23 213 Olčáková SarahOlčáková Sarah 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.31
24 132 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.56
25 139 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.73

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 22.72 11.00
2 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.03 9.00
3 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 4 23.42 8.00
4 51 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.63 7.00
5 11 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 23.76 6.00
6 155 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.64 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.82 5.00
2 233 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.39 3.00
3 164 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.95
4 229 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.16
5 58 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.44
6 190 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.18 4.00
2 152 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 24.87 1.00
3 231 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.19
4 147 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.30
5 57 Leško RichardLeško Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 31.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 22.72 11.00
2 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.03 9.00
3 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 4 23.42 8.00
4 51 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.63 7.00
5 11 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 23.76 6.00
6 53 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.82 5.00
7 95 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.18 4.00
8 233 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.39 3.00
9 155 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.64 2.00
10 152 Harman JánHarman Ján 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 24.87 1.00
11 164 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.95
12 229 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.16
13 231 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.19
14 58 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.44
15 190 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.72
16 147 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.30
17 57 Leško RichardLeško Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 31.66

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.57 11.00
2 63 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.25 9.00
3 69 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.38 8.00
4 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.59 7.00
5 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.44 6.00
6 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.63 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.51 5.00
2 73 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.58 4.00
3 67 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.81 1.00
4 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.92
5 252 Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.95
6 244 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Guláková LianaGuláková Liana 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.67 2.00
2 70 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.15
3 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.67
4 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.05
45 Grácová MonikaGrácová Monika 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.57 11.00
2 63 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.25 9.00
3 69 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.38 8.00
4 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.59 7.00
5 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.44 6.00
6 257 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.51 5.00
7 73 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.58 4.00
8 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.63 3.00
9 202 Guláková LianaGuláková Liana 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.67 2.00
10 67 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.81 1.00
11 70 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.15
12 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.92
13 252 Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.95
14 244 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.85
15 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.67
16 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.05
45 Grácová MonikaGrácová Monika 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS