<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.32 11.00
2 176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.01 9.00
3 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.64 8.00
4 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.66 6.00
5 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.68 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 16.51 7.00
2 224 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.90 5.00
3 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 18.95 3.00
4 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.94 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.32 11.00
2 176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.01 9.00
3 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.64 8.00
4 117 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 16.51 7.00
5 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.66 6.00
6 224 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.90 5.00
7 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.68 4.00
8 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 18.95 3.00
9 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.94 2.00