<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 18 32.59 32.5930.25x32.59x24.64x 11.00
2 210 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 17 30.39 30.3928.6428.8730.3928.4828.00x 9.00
3 215 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 30.20 29.5330.2025.8330.2029.7628.7222.13 8.00
4 218 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 14 24.85 24.0223.9224.8524.85x23.3023.89 7.00
5 201 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 21.89 21.8920.6117.0121.8920.7118.80x 6.00
6 140 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 19.33 13.6115.8519.3319.3317.79x13.15 5.00
7 17 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 3 16.96 16.0815.7916.9616.96 4.00
8 203 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 15.88 12.9014.1314.1814.1814.7615.8815.74 3.00
9 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 13.92 xx13.9213.92 2.00
10 19 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 12 13.81 13.8111.09x13.81 1.00
11 20 Kršňáková LíviaKršňáková Lívia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 4 12.95 12.9510.9411.1112.95
12 250 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 12.44 08.6811.1212.4412.44
13 142 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 10 11.58 x11.5809.1811.58
14 138 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 5 10.77 09.3509.8110.7710.77
15 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 6 10.56 10.3110.2910.5610.56
16 29 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 11 09.92 09.92x09.4709.92
MS 150 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 19 26.89 xx26.8926.89
168 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 16 DNS 0.0
27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 13 NM xxx0.0
Celkom 19 pretekárov