<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:47.02 9.00
2 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:49.40 8.00
3 31 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:54.00 5.00
4 119 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:57.83 3.00
5 192 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex 051016 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:10.66 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:44.13 11.00
2 178 Guth RichardGuth Richard 050107 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:49.56 7.00
3 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:51.07 6.00
4 197 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:55.52 4.00
5 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:58.39 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:44.13 11.00
2 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:47.02 9.00
3 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:49.40 8.00
4 178 Guth RichardGuth Richard 050107 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:49.56 7.00
5 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:51.07 6.00
6 31 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:54.00 5.00
7 197 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:55.52 4.00
8 119 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:57.83 3.00
9 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:58.39 2.00
10 192 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex 051016 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:10.66 1.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:51.68 11.00
2 143 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:52.00 9.00
3 220 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:52.29 8.00
4 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:56.99 7.00
5 136 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:59.87 6.00
MS 255 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:47.79
245 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov