<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 04 19 575 +0.2 m/s 575  +0.2x469  -0.3575x559  -0.1557  -0.1 11.00
2 228 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 04 15 550 -0.1 m/s 505  +0.2550  -0.1531  -0.7550535  +0.2539  +0.2539  +1.2 9.00
3 99 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
041118 04 16 548 -0.1 m/s 528  +0.3548  -0.1536  -1.4548526  +1.0542  +1.7536  +2.0 8.00
4 56 Klima JakubKlima Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
040811 04 1 540 +1.9 m/s 512  +2.3x540  +1.9540496  +1.0508  +0.7505  +0.2 7.00
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 05 18 535 +1.5 m/s 524  +0.5535  +1.5526  -1.4535504  -2.2463  +0.7x 6.00
6 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 06 14 515 -0.1 m/s 504  +0.2515  -0.1494  +0.2515489  -2.5510  +0.2410  +1.3 5.00
7 225 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 13 503 +0.2 m/s 482  -0.1501  +1.0501  +1.0501444  -1.7503  +0.2x 4.00
8 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050315 05 11 460 +2.7 m/s 448 +2.0 m/s 460  +2.7448  +2.0406  +1.6460x410  +0.2x 3.00
9 35 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 08 12 446 +1.8 m/s 446  +1.8436  +1.3x446 2.00
10 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050217 05 10 433 +2.5 m/s 433  +2.5xx433 1.00
11 156 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051224 05 5 432 +0.8 m/s 428  +1.5422  +2.1432  +0.8432
12 188 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050919 05 9 403 +0.3 m/s 396  +2.8403  +0.3x403
13 126 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 05 6 378 +2.2 m/s 371 +0.3 m/s x378  +2.2371  +0.3378
14 197 Vanta KevinVanta Kevin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051028 05 7 377 +1.9 m/s 335  +3.7377  +1.9369  -0.1377
15 185 Nohovec JanNohovec Jan
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050724 05 4 375 +0.8 m/s 375  +0.8358  +3.0365  +1.5375
MS 78 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 03 20 491 +0.2 m/s 491  +0.2491  +1.7472  -2.0491
MS 7 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 00 21 623 +0.2 m/s 623  +0.2x621  -0.8623
176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 17 DNS 0.0
192 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051016 05 8 NM xxx0.0
111 Lazorik JurajLazorik Juraj
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
070524 07 2 NM xxx0.0
120 Milas RobertMilas Robert
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050426 05 3 NM xxx0.0
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 249 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 19 554 +3.5 m/s 540 +0.4 m/s 530  +1.9-512  -0.1530540  +0.4548  +3.1554  +3.5 11.00
2 43 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 17 520 -1.3 m/s 388  +2.3399  +2.6520  -1.3520xx503  +0.2 9.00
3 236 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 14 515 +1.4 m/s 515  +1.4x485  +0.6515471  +0.2x506  +0.2 8.00
4 88 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 18 511 +0.6 m/s 487  +3.0495  +1.8498  +1.0498511  +0.6485  +1.5500  +0.7 7.00
5 93 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 15 490 +2.9 m/s 478 +0.2 m/s 447  +1.3470  +1.8478  +0.2478475  +0.6490  +2.9470  +2.0 6.00
6 221 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 06 12 472 +1.2 m/s 472  +1.2x391  -1.5472xxx 5.00
7 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 8 464 +0.7 m/s 464  +0.7427  +4.0436  +1.3464397  +1.2458  +1.0452  +0.4 4.00
8 215 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 04 13 460 -0.1 m/s x429  +1.4460  -0.1460424  -0.1437  -0.1444  +0.6 3.00
9 17 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 05 10 454 -0.1 m/s x454  -0.1426  +0.9454 2.00
10 94 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 11 453 +1.2 m/s 450  +2.7448  +0.2453  +1.2453 1.00
11 48 Petrášová MiaPetrášová Mia
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040223 04 2 450 +0.3 m/s 448  +1.0x450  +0.3450
12 90 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 16 450 +0.2 m/s 443  +1.3x450  +0.2450
13 134 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 07 6 448 +0.2 m/s x438  +0.9448  +0.2448
14 246 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 05 9 444 +1.3 m/s 444  +1.3x408  +0.5444
15 214 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 05 4 421 +0.2 m/s 410  +1.4401  +1.6421  +0.2421
16 172 Šantručeková DianaŠantručeková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
041102 04 7 414 +2.4 m/s 394 +0.4 m/s 376  +1.9414  +2.4394  +0.4414
17 22 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051116 05 5 406 +1.9 m/s 406  +1.9403  +1.7399  +0.9406
18 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 07 1 379 +2.8 m/s 356 +1.4 m/s x379  +2.8356  +1.4379
138 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050909 05 3 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov