<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.90 QA
2 99 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.14 qA
3 148 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.20 qA
4 34 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.32 qA
5 81 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.44 qB
6 83 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.92
7 120 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.01
8 145 Babjak MartinBabjak Martin 040624 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.47
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.74 QA
2 149 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.08 qA
3 153 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.32 qB
4 159 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46 qB
5 54 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.73 qB
6 187 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.86
7 85 Středa DanStředa Dan 070720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.43
MS 121 Novák DávidNovák Dávid 030518 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.70
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.01 QA
2 56 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.18 qA
3 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.38 qB
4 160 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.44 qB
5 31 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.73 qB
6 111 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.78 qB
7 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.30
MS 7 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.72
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.72
2 180 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.74 QA
3 234 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.90 QA
4 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.01 QA
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.08 qA
6 99 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.14 qA
7 56 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.18 qA
8 148 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.20 qA
9 34 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.32 qA
9 153 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.32 qB
11 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.38 qB
12 81 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.44 qB
12 160 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.44 qB
14 159 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.46 qB
15 121 Novák DávidNovák Dávid 030518 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.70
16 54 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.73 qB
16 31 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.73 qB
18 111 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.78 qB
19 187 Ondis ŠimonOndis Šimon 040915 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.86
20 83 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.92
21 120 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.01
22 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.30
23 85 Středa DanStředa Dan 070720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.43
24 145 Babjak MartinBabjak Martin 040624 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.47

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 12.5.2019 - 11:40) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.75 11.00
2 234 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.80 9.00
3 99 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.01 8.00
4 148 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.11 7.00
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.18 6.00
6 34 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.35 5.00
7 56 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.38 4.00
8 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.43 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.5.2019 - 11:40) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.22 2.00
2 153 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.29 1.00
3 159 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.32
4 160 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.38
5 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.49
6 111 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 08.70
7 54 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.78
8 31 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 08.96
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.5.2019 - 11:05) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.27 QA
2 88 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.28 qA
3 170 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.91 qB
4 218 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.02 qB
5 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.07
6 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.12
7 133 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.65
8 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.67
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.5.2019 - 11:05) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.44 QA
2 221 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.54 qA
3 217 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.96 qB
4 171 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 041002 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.15
5 165 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.34
6 254 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.45
7 142 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.36
MS 158 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.37
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.5.2019 - 11:05) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.32 QA
2 251 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.53 qA
3 242 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.74 qB
4 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.25
5 167 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.52
6 216 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.52
7 14 Trávničková KristínaTrávničková Kristína 060319 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.17
90 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.5.2019 - 11:05) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.43 QA
2 93 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.62 qB
3 48 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.73 qB
4 129 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.00 qB
5 138 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 050909 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.05
6 22 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 09.11
7 92 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.55
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 12.5.2019 - 11:05) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.60 QA
2 253 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.96 qB
3 108 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.07
4 72 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.74
5 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.76
6 213 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.48
256 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.27 QA
2 88 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.28 qA
3 143 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.32 QA
4 207 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.43 QA
5 215 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.44 QA
6 251 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.53 qA
7 221 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.54 qA
8 134 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.60 QA
9 93 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.62 qB
10 48 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.73 qB
11 242 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.74 qB
12 170 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.91 qB
13 217 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.96 qB
13 253 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.96 qB
15 129 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.00 qB
16 218 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.02 qB
17 138 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 050909 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.05
18 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.07
18 108 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.07
20 22 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 09.11
21 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.12
22 171 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 041002 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.15
23 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.25
24 165 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.34
25 158 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.37
26 254 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.45
27 167 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.52
27 216 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.52
29 92 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.55
30 133 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.65
31 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.67
32 72 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.74
33 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.76
34 14 Trávničková KristínaTrávničková Kristína 060319 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.17
35 142 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.36
36 213 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.48
90 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DQ
256 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 12.5.2019 - 11:50) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.14 11.00
2 88 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.33 9.00
3 215 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.33 8.00
4 143 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.40 7.00
5 207 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.43 6.00
6 221 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.44 5.00
7 134 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.57 4.00
8 251 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.59 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.5.2019 - 11:50) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.65 2.00
2 48 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.74 1.00
3 242 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.82
4 217 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.86
5 253 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.05
6 218 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.06
7 129 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.09
170 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 09.29 QA
2 11 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.45 qA
3 182 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.75 qB
4 110 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 09.77 qB
5 231 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.08 qB
6 260 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.52
7 57 Leško RichardLeško Richard 080407 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.67
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.21 QA
2 233 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.70 qA
3 51 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.83 qB
4 164 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.01 qB
5 258 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 100402 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.65
6 10 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.77
7 175 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno 080723 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.76
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.58 QA
2 95 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.71 qA
3 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 ABC HumennéABC Humenné 3 09.98 qB
4 59 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.15 qB
5 80 Kočiš RichardKočiš Richard 101004 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.93
6 5 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 7 12.11
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 4 09.60 QA
2 53 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.73 qA
3 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.28 qB
4 12 Paleček TobiasPaleček Tobias 090805 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.31
5 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 100722 ABC HumennéABC Humenné 6 10.61
6 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 ABC HumennéABC Humenné 2 11.92
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.21 QA
2 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 09.29 QA
3 11 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.45 qA
4 155 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.58 QA
5 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 4 09.60 QA
6 233 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.70 qA
7 95 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.71 qA
8 53 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.73 qA
9 182 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.75 qB
10 110 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 09.77 qB
11 51 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.83 qB
12 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 ABC HumennéABC Humenné 3 09.98 qB
13 164 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.01 qB
14 231 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.08 qB
15 59 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.15 qB
16 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.28 qB
17 12 Paleček TobiasPaleček Tobias 090805 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.31
18 4 Matta MiroslavMatta Miroslav 100722 ABC HumennéABC Humenné 6 10.61
19 258 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 100402 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.65
20 10 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.77
21 80 Kočiš RichardKočiš Richard 101004 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.93
22 260 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.52
23 57 Leško RichardLeško Richard 080407 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.67
24 175 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno 080723 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.76
25 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 ABC HumennéABC Humenné 2 11.92
26 5 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 7 12.11

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 12.5.2019 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.05 11.00
2 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.06 9.00
3 155 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.50 8.00
4 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 2 09.53 7.00
5 95 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.53 6.00
6 11 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.60 5.00
7 53 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.67 4.00
8 233 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.83 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.5.2019 - 11:20) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.85 2.00
2 164 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.86 1.00
3 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 ABC HumennéABC Humenné 6 09.90
4 182 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.96
5 110 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 10.02
6 59 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.11
7 231 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.21
8 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.29
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.5.2019 - 10:35) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.23 QA
2 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.61 qA
3 265 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.36 qB
4 70 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.84
5 68 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 090626 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.08
6 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 7 11.51
7 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela 100116 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 12.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.5.2019 - 10:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.43 QA
2 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 09.56 qA
3 26 Simanová SofiaSimanová Sofia 080209 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 10.18 qB
4 209 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.33 qB
5 199 Cingeľová NinaCingeľová Nina 080220 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.08
6 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.12
7 7 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 2 11.31
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.5.2019 - 10:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 QA
2 45 Grácová MonikaGrácová Monika 080213 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.05 qB
3 67 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.43 qB
4 21 Levická StellaLevická Stella 090731 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.94
5 252 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.14
6 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 080503 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.59
7 75 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.67
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.5.2019 - 10:35) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.69 QA
2 219 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.96 qA
3 49 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.31 qB
4 13 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 10.50 qB
5 15 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.96
6 262 Penzešová PetraPenzešová Petra 080919 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.10
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 12.5.2019 - 10:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.11 QA
2 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100709 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.21 qB
3 18 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.03
4 16 Hudecová PetraHudecová Petra 080928 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 11.11
5 71 Serečunová EmmaSerečunová Emma 101026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.59
6 24 Rojáková SabinaRojáková Sabina 090219 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.23 QA
2 69 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.43 QA
3 63 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 QA
4 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 09.56 qA
5 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.61 qA
6 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.69 QA
7 219 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.96 qA
8 45 Grácová MonikaGrácová Monika 080213 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.05 qB
9 257 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.11 QA
10 26 Simanová SofiaSimanová Sofia 080209 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 10.18 qB
11 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100709 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.21 qB
12 49 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.31 qB
13 209 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.33 qB
14 265 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.36 qB
15 67 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.43 qB
16 13 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 10.50 qB
17 70 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.84
18 21 Levická StellaLevická Stella 090731 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 10.94
19 15 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.96
20 18 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.03
21 68 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 090626 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.08
21 199 Cingeľová NinaCingeľová Nina 080220 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.08
23 262 Penzešová PetraPenzešová Petra 080919 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.10
24 16 Hudecová PetraHudecová Petra 080928 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 11.11
25 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.12
26 252 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.14
27 7 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 2 11.31
28 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 7 11.51
29 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 080503 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.59
29 71 Serečunová EmmaSerečunová Emma 101026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.59
31 24 Rojáková SabinaRojáková Sabina 090219 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.72
32 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela 100116 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 12.33
33 75 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.67

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 12.5.2019 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.17 11.00
2 63 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.46 9.00
3 69 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.47 8.00
4 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 09.65 7.00
5 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.67 6.00
6 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.75 5.00
7 257 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.86 4.00
8 219 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.92 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 12.5.2019 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.08 2.00
2 45 Grácová MonikaGrácová Monika 080213 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.10 1.00
3 26 Simanová SofiaSimanová Sofia 080209 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.28
4 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100709 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.31
5 49 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.34
6 265 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.45
7 67 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.46
8 13 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.55
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.53 11.00
2 180 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.77 9.00
3 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.82 8.00
4 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 19.40 7.00
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.52 6.00
6 99 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.58 4.00
7 41 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 20.06 1.00
8 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.35
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.52 5.00
2 153 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 19.77 3.00
3 34 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.12
4 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 050315 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.91
5 163 Varady TomášVarady Tomáš 050923 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 21.31
6 83 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.54
54 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 19.91 2.00
2 31 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 21.86
3 120 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.40
4 154 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.56
5 127 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.69
6 122 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.86
145 Babjak MartinBabjak Martin 040624 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.23
2 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.59
3 232 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.78
4 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.96
5 85 Středa DanStředa Dan 070720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.60
MS 78 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.41
156 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 18.53 11.00
2 180 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.77 9.00
3 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.82 8.00
4 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 19.40 7.00
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 19.52 6.00
5 225 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.52 5.00
7 99 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.58 4.00
8 153 Kudláček LukášKudláček Lukáš 050831 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 19.77 3.00
9 81 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 19.91 2.00
10 41 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 20.06 1.00
11 34 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.12
12 162 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.23
13 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.35
14 78 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 20.41
15 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 050315 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.91
16 163 Varady TomášVarady Tomáš 050923 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 21.31
17 83 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.54
18 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 21.59
19 232 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.78
20 31 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 21.86
21 120 Milas RobertMilas Robert 050426 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.40
22 154 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 22.56
23 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.96
24 85 Středa DanStředa Dan 070720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 23.60
25 127 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.69
26 122 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.86
54 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
145 Babjak MartinBabjak Martin 040624 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DQ
156 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.17 11.00
2 143 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.59 8.50
3 256 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.59 8.50
4 108 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.67 7.00
5 217 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.93 6.00
6 254 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.51
7 218 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.11 4.00
2 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.46 2.00
3 248 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.48 1.00
4 136 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.39
5 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.47
6 132 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22.62
2 172 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 041102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
3 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.51
4 203 Haneková TamaraHaneková Tamara 060816 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.03
5 72 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.68
6 139 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.10 5.00
2 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.42 3.00
3 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 23.49
4 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.96
5 140 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.62
6 213 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.31
Poznámky:
0,0
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.17 11.00
2 143 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 21.59 8.50
2 256 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.59 8.50
4 108 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.67 7.00
5 217 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.93 6.00
6 48 Petrášová MiaPetrášová Mia 040223 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 22.10 5.00
7 237 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.11 4.00
8 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.42 3.00
9 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 22.46 2.00
10 248 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.48 1.00
11 254 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.51
12 130 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22.62
13 218 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.91
14 172 Šantručeková DianaŠantručeková Diana 041102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.01
15 136 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23.39
16 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.47
17 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 23.49
18 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.51
19 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.96
20 203 Haneková TamaraHaneková Tamara 060816 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.03
21 140 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.62
22 72 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.68
23 213 Olčáková SarahOlčáková Sarah 060123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.31
24 132 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.56
25 139 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.73

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 22.72 11.00
2 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.03 9.00
3 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 4 23.42 8.00
4 51 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.63 7.00
5 11 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 23.76 6.00
6 155 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.64 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:30) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.82 5.00
2 233 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.39 3.00
3 164 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.95
4 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.16
5 58 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.44
6 190 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 080613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.18 4.00
2 152 Harman JánHarman Ján 080109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 24.87 1.00
3 231 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.19
4 147 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 080603 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.30
5 57 Leško RichardLeško Richard 080407 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 31.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 22.72 11.00
2 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.03 9.00
3 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 4 23.42 8.00
4 51 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.63 7.00
5 11 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 23.76 6.00
6 53 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.82 5.00
7 95 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 24.18 4.00
8 233 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.39 3.00
9 155 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.64 2.00
10 152 Harman JánHarman Ján 080109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 24.87 1.00
11 164 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 24.95
12 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.16
13 231 Kostík LukášKostík Lukáš 090425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.19
14 58 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.44
15 190 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 080613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.72
16 147 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 080603 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.30
17 57 Leško RichardLeško Richard 080407 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 31.66

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.57 11.00
2 63 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.25 9.00
3 69 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.38 8.00
4 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.59 7.00
5 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.44 6.00
6 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100709 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.63 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.51 5.00
2 73 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.58 4.00
3 67 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.81 1.00
4 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.92
5 252 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.95
6 244 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2019 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Guláková LianaGuláková Liana 080228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.67 2.00
2 70 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.15
3 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 080503 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.67
4 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela 100116 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.05
45 Grácová MonikaGrácová Monika 080213 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.57 11.00
2 63 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.25 9.00
3 69 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.38 8.00
4 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.59 7.00
5 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.44 6.00
6 257 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 25.51 5.00
7 73 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.58 4.00
8 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100709 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.63 3.00
9 202 Guláková LianaGuláková Liana 080228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.67 2.00
10 67 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.81 1.00
11 70 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.15
12 50 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 27.92
13 252 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 27.95
14 244 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.85
15 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína 080503 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.67
16 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela 100116 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 30.05
45 Grácová MonikaGrácová Monika 080213 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNS

300 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.07 11.00
2 234 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 40.46 9.00
3 41 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 42.65 8.00
4 42 Tóth MatejTóth Matej 040212 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 43.93 7.00
5 83 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 46.62 6.00
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 48.84 11.00
2 242 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 49.02 9.00
3 237 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 49.48 8.00
4 254 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 50.34 7.00
5 248 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 51.86 6.00
6 246 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 52.41 5.00
238 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 2:02.56 11.00
2 182 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.20 9.00
3 76 Berko EnricoBerko Enrico 090120 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 2:10.55 8.00
4 59 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:10.88 7.00
5 110 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 2:16.61
6 58 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:19.03 6.00
7 10 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:23.10 5.00
8 9 Galovič MartinGalovič Martin 080406 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 2:23.75 4.00
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 204 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:11.24 11.00
2 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 2:21.25 9.00
3 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 1 2:26.25 8.00
4 13 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 2:26.83 7.00
5 219 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:33.74 6.00
6 21 Levická StellaLevická Stella 090731 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 2:34.11 5.00
7 15 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:35.70 4.00
8 264 Varga ChristinaVarga Christina 130426 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 2:38.38 3.00
9 263 Varga BenettaVarga Benetta 110508 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:46.79 2.00
Celkom 9 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 2:19.20 11.00
2 34 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:19.71 9.00
3 159 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:22.68 8.00
4 42 Tóth MatejTóth Matej 040212 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 2:26.33 7.00
5 232 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:27.43 6.00
6 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:35.75 5.00
7 41 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 2:40.45 4.00
8 111 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 2:48.21
9 36 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:49.84 3.00
10 185 Nohovec JanNohovec Jan 050724 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:51.08 2.00
11 127 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:51.48 1.00
61 Vajda RichardVajda Richard 050111 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 DNS
Celkom 12 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 170 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:37.62 9.00
2 253 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 2:40.06 7.00
3 22 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:40.93 6.00
4 165 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:45.05 5.00
5 129 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:53.54 2.00
6 131 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 060913 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:57.45 1.00
7 92 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 2:59.98
8 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 9 3:01.46
9 171 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 041002 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 3:02.25
10 64 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 3:09.96
238 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:35.90 11.00
2 130 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:39.56 8.00
3 167 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 2:49.50 4.00
4 133 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:51.89 3.00
5 212 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:57.88
6 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 2:59.00
7 243 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:03.01
8 216 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 3:19.28
9 132 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 3:23.23
MS 268 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 2:31.77
247 Navarčíková NatáliaNavarčíková Natália 041215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 DNF
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 268 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 2:31.77
2 109 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:35.90 11.00
3 170 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:37.62 9.00
4 130 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:39.56 8.00
5 253 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 2:40.06 7.00
6 22 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:40.93 6.00
7 165 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:45.05 5.00
8 167 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 2:49.50 4.00
9 133 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:51.89 3.00
10 129 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:53.54 2.00
11 131 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 060913 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:57.45 1.00
12 212 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:57.88
13 266 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 2:59.00
14 92 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 2:59.98
15 267 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 9 3:01.46
16 171 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 041002 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 3:02.25
17 243 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:03.01
18 64 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 3:09.96
19 216 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 3:19.28
20 132 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 3:23.23
238 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
247 Navarčíková NatáliaNavarčíková Natália 041215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 DNF

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.32 11.00
2 176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.01 9.00
3 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.64 8.00
4 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.66 6.00
5 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.68 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 16.51 7.00
2 224 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.90 5.00
3 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 18.95 3.00
4 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.94 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.32 11.00
2 176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 15.01 9.00
3 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.64 8.00
4 117 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 16.51 7.00
5 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.66 6.00
6 224 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.90 5.00
7 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.68 4.00
8 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 18.95 3.00
9 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.94 2.00

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.03 11.00
2 43 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 15.57 9.00
3 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 16.54 8.00
4 17 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 18.49 7.00
5 251 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.60 6.00
6 166 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 20.45 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 47.02 9.00
2 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 49.40 8.00
3 31 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 54.00 5.00
4 119 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 57.83 3.00
5 192 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex 051016 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:10.66 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 44.13 11.00
2 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 49.56 7.00
3 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 51.07 6.00
4 197 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 55.52 4.00
5 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 58.39 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 44.13 11.00
2 198 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 47.02 9.00
3 38 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 49.40 8.00
4 178 Guth RichardGuth Richard 050107 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 49.56 7.00
5 195 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 51.07 6.00
6 31 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 54.00 5.00
7 197 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 55.52 4.00
8 119 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 57.83 3.00
9 118 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 58.39 2.00
10 192 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex 051016 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:10.66 1.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 51.68 11.00
2 143 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 52.00 9.00
3 220 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 52.29 8.00
4 46 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 56.99 7.00
5 136 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 59.87 6.00
MS 255 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 47.79
245 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
5 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 3 07:38.76
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 4 07:34.38 11.00
2 24 Rojáková SabinaRojáková Sabina 090219 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 08:37.07 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Mikita JurajMikita Juraj 040121 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 18:01.52 11.00
2 42 Tóth MatejTóth Matej 040212 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 19:23.36 9.00
3 39 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 20:09.46 8.00
4 122 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 20:22.35 7.00
5 35 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20:45.19 6.00
6 119 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 20:52.98 5.00
7 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 050315 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22:58.89 4.00
8 116 Hornáček JakubHornáček Jakub 050927 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22:58.89 3.00
9 124 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 22:58.92 2.00
10 40 Smutný ErikSmutný Erik 060108 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 23:32.02 1.00
11 125 Paľa MarekPaľa Marek 060215 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25:20.55
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 240 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19:24.37 11.00
2 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 19:58.72 9.00
3 142 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21:13.28 8.00
4 29 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 060922 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 23:13.52 7.00
5 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 050407 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 23:17.87 6.00
6 139 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23:34.29 5.00
MS 235 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15:56.28
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125130135140145150155160163166170175180 Body
1 186 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 2 175 --------o-ooxxx
121 Novák DávidNovák Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
030518 1 NM -----xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125130135140145150155160163 Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 5 160 ---oooxooxxx 11.00
2 230 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 6 155 ----oooxxx 9.00
3 225 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 4 150 ---oxooxxx 8.00
4 39 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 3 140 ooooxxx 7.00
5 35 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 1 135 ooxxoxx 6.00
162 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051218 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135140145148151155158 Body
1 220 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 10 155 ---o--ooxooxxx 11.00
2 43 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 12 145 o-o-ooo-xxx 9.00
3 91 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 11 145 ---ooxoxxo-xx 8.00
4 92 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 9 140 --oooxoxx 7.00
5 134 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 8 140 --oxooxoxxx 6.00
6 88 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 5 135 -oooxoxxx 5.00
7 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 6 130 -oooxxx 4.00
8 214 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 3 130 oooxoxxx 3.00
9 94 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 7 125 -ooxxx 2.00
MS 268 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
010111 1 148 --oooxxooxxoxxx
136 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 4 NM xxx
131 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060913 2 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 320340350360370380390 Body
1 84 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 2 370 ----o-x
2 82 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 1 350 ooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 190200220230 Body
1 93 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 2 220 -ooxx 11.00
251 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 1 NM xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 19 575 +0.2 m/s 575  +0.2x469  -0.3575x559  -0.1557  -0.1 11.00
2 228 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 15 550 -0.1 m/s 505  +0.2550  -0.1531  -0.7550535  +0.2539  +0.2539  +1.2 9.00
3 99 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
041118 16 548 -0.1 m/s 528  +0.3548  -0.1536  -1.4548526  +1.0542  +1.7536  +2.0 8.00
4 56 Klima JakubKlima Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
040811 1 540 +1.9 m/s 512  +2.3x540  +1.9540496  +1.0508  +0.7505  +0.2 7.00
5 149 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 18 535 +1.5 m/s 524  +0.5535  +1.5526  -1.4535504  -2.2463  +0.7x 6.00
6 102 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 14 515 -0.1 m/s 504  +0.2515  -0.1494  +0.2515489  -2.5510  +0.2410  +1.3 5.00
7 225 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 13 503 +0.2 m/s 482  -0.1501  +1.0501  +1.0501444  -1.7503  +0.2x 4.00
8 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050315 11 460 +2.7 m/s 448 +2.0 m/s 460  +2.7448  +2.0406  +1.6460x410  +0.2x 3.00
9 35 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 12 446 +1.8 m/s 446  +1.8436  +1.3x446 2.00
10 114 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050217 10 433 +2.5 m/s 433  +2.5xx433 1.00
11 156 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051224 5 432 +0.8 m/s 428  +1.5422  +2.1432  +0.8432
12 188 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050919 9 403 +0.3 m/s 396  +2.8403  +0.3x403
13 126 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 6 378 +2.2 m/s 371 +0.3 m/s x378  +2.2371  +0.3378
14 197 Vanta KevinVanta Kevin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051028 7 377 +1.9 m/s 335  +3.7377  +1.9369  -0.1377
15 185 Nohovec JanNohovec Jan
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050724 4 375 +0.8 m/s 375  +0.8358  +3.0365  +1.5375
MS 78 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 20 491 +0.2 m/s 491  +0.2491  +1.7472  -2.0491
MS 7 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 21 623 +0.2 m/s 623  +0.2x621  -0.8623
176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 17 DNS 0.0
192 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051016 8 NM xxx0.0
111 Lazorik JurajLazorik Juraj
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
070524 2 NM xxx0.0
120 Milas RobertMilas Robert
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050426 3 NM xxx0.0
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 249 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 19 554 +3.5 m/s 540 +0.4 m/s 530  +1.9-512  -0.1530540  +0.4548  +3.1554  +3.5 11.00
2 43 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 17 520 -1.3 m/s 388  +2.3399  +2.6520  -1.3520xx503  +0.2 9.00
3 236 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 14 515 +1.4 m/s 515  +1.4x485  +0.6515471  +0.2x506  +0.2 8.00
4 88 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 18 511 +0.6 m/s 487  +3.0495  +1.8498  +1.0498511  +0.6485  +1.5500  +0.7 7.00
5 93 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 15 490 +2.9 m/s 478 +0.2 m/s 447  +1.3470  +1.8478  +0.2478475  +0.6490  +2.9470  +2.0 6.00
6 221 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 12 472 +1.2 m/s 472  +1.2x391  -1.5472xxx 5.00
7 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 8 464 +0.7 m/s 464  +0.7427  +4.0436  +1.3464397  +1.2458  +1.0452  +0.4 4.00
8 215 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 13 460 -0.1 m/s x429  +1.4460  -0.1460424  -0.1437  -0.1444  +0.6 3.00
9 17 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 10 454 -0.1 m/s x454  -0.1426  +0.9454 2.00
10 94 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 11 453 +1.2 m/s 450  +2.7448  +0.2453  +1.2453 1.00
11 48 Petrášová MiaPetrášová Mia
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040223 2 450 +0.3 m/s 448  +1.0x450  +0.3450
12 90 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 16 450 +0.2 m/s 443  +1.3x450  +0.2450
13 134 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 6 448 +0.2 m/s x438  +0.9448  +0.2448
14 246 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 9 444 +1.3 m/s 444  +1.3x408  +0.5444
15 214 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 4 421 +0.2 m/s 410  +1.4401  +1.6421  +0.2421
16 172 Šantručeková DianaŠantručeková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
041102 7 414 +2.4 m/s 394 +0.4 m/s 376  +1.9414  +2.4394  +0.4414
17 22 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051116 5 406 +1.9 m/s 406  +1.9403  +1.7399  +0.9406
18 65 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 1 379 +2.8 m/s 356 +1.4 m/s x379  +2.8356  +1.4379
138 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050909 3 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
080823 19 437 -0.1 m/s 437  -0.1405  -0.9394  +0.6437402  -0.2-407  -0.1 11.00
2 155 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080815 5 401 -1.3 m/s 390  -0.9378  -1.1379  +0.9390369  -0.9364  -0.1401  -1.3 9.00
3 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 16 389 -0.1 m/s 383  -1.7389  -0.1359  +0.8389357  -0.9389  +0.2370  -1.8 8.00
4 9 Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080406 1 387 -0.1 m/s 368  +0.2384  -0.6372  +1.3384355  -0.6387  -0.1370  +0.2 7.00
5 11 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091106 17 377 -1.4 m/s 361  -1.8376  -0.1354  +0.2376363  -1.1377  -1.4361  +0.2 6.00
6 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 18 377 -1.0 m/s 366  -0.1377  -1.0369  +1.2377299  -0.8375  -1.0371  -0.1 5.00
7 52 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 15 360 +0.2 m/s 327  -0.9337  -0.1350  +0.2350356  -1.5338  +0.2360  +0.2 4.00
8 12 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 13 356 -0.4 m/s 351  -0.8356  -0.4349  -0.5356347  -1.8326  -0.1266  +0.2 3.00
9 229 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 14 348 -0.7 m/s 348  -0.7320  -1.3315  -0.2348 2.00
10 110 Lazorik JakubLazorik Jakub
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
090326 4 345 -0.5 m/s 332  -2.0334  -1.9345  -0.5345
11 190 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080613 12 342 -0.5 m/s 342  -0.5327  +2.2315  -1.5342 1.00
12 233 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 6 339 -1.1 m/s 335  -0.3323  -0.6339  -1.1339
13 189 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080612 9 336 -1.0 m/s 310  -1.5336  -1.0327  -0.1336
14 179 Hlaď OliverHlaď Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080826 2 331 +0.2 m/s 331  +0.2313  -0.1330  +0.2331
15 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
100722 10 320 -1.0 m/s 320  -1.0294  -1.3313  -0.9320
16 258 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100402 11 315 -0.7 m/s 306  -0.5315  -0.7314  -1.5315
17 10 Hlinka DávidHlinka Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090120 8 281 -1.0 m/s 273  -1.5281  -1.0275  -1.4281
18 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
111027 9 269 -1.4 m/s 269  -1.4257  -1.0249  -1.6269
19 80 Kočiš RichardKočiš Richard
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
101004 3 252 -0.5 m/s 223  -0.3243  +0.2252  -0.5252
20 260 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
120102 7 248 -1.7 m/s 188  -0.9218  -1.8248  -1.7248
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090829 25 395 +1.3 m/s 378  +0.2385  +3.5385395  +1.3392  +1.4380  +1.0 11.00
2 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090502 26 384 +0.4 m/s 383  +0.2381  +0.5383378  +2.4384  +0.4376  +1.0 9.00
3 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 23 382 +0.4 m/s 346  +0.3330  +0.2346373  -0.7382  +0.4353  -0.1 8.00
4 45 Grácová MonikaGrácová Monika
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
080213 24 373 +2.8 m/s 357 +1.2 m/s 338  +0.5347  +0.2347336  -0.1357  +1.2373  +2.8 7.00
5 49 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 7 368 +1.8 m/s 344  +0.2348  +0.2348368  +1.8349  +1.2354  +0.4 6.00
6 257 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110205 14 367 +1.6 m/s 348  +0.5340  +1.9348367  +1.6351  +1.2364  +1.6 5.00
7 209 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080227 3 360 -0.1 m/s x335  +1.2335320  -0.3356  +1.5360  -0.1 4.00
8 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 9 345 -0.1 m/s 344  +0.2310  +1.8344322  -0.7315  +1.5345  -0.1 3.00
9 18 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080717 18 328 +1.4 m/s 328  +1.4314  +1.3328 2.00
10 13 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 21 321 +1.2 m/s 311  +1.4321  +1.2321 1.00
11 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100709 2 317 +1.5 m/s 314  +0.2317  +1.5317
12 68 Madejová DorotkaMadejová Dorotka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090626 4 305 +2.2 m/s 300 +0.5 m/s 305  +2.2300  +0.5305
13 199 Cingeľová NinaCingeľová Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080220 1 305 +1.6 m/s 295  +0.2305  +1.6305
14 15 Hlinková DanielaHlinková Daniela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
101002 16 304 +0.7 m/s 304  +0.7281  +1.7304
15 50 Potočná NikolaPotočná Nikola
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 19 301 +0.2 m/s 292  +2.5301  +0.2301
16 16 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 17 283 +1.6 m/s 283  +1.6246  +1.1283
17 7 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
120424 20 282 +1.5 m/s 282  +1.5258  +0.2282
18 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080503 15 277 +0.5 m/s 277  +0.5276  +1.7277
19 262 Penzešová PetraPenzešová Petra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080919 6 275 +1.0 m/s x275  +1.0275
20 252 Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100624 10 274 +0.2 m/s 274  +0.2273  +1.5274
21 21 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090731 22 268 +1.8 m/s 268  +1.8264  +0.2268
22 71 Serečunová EmmaSerečunová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
101026 8 267 +0.4 m/s 234  +0.2267  +0.4267
23 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
100116 5 257 +0.3 m/s x257  +0.3257
24 264 Varga ChristinaVarga Christina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
130426 12 244 +0.2 m/s 244  +0.2233  +1.6244
25 75 Vatalová VandaVatalová Vanda
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
100507 13 242 +0.2 m/s 242  +0.2211  +1.3242
26 263 Varga BenettaVarga Benetta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
110508 11 237 +0.2 m/s 237  +0.2221  +1.9237
Celkom 26 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 18 11.02 10.7511.0210.3311.02x10.4310.14 11.00
2 28 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 16 09.83 08.6108.88x08.8809.6409.8309.13 9.00
3 19 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 17 09.81 09.8108.2109.2709.8109.3609.7309.80 8.00
4 200 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 15 08.77 07.8006.9508.5708.5708.7008.4508.77 7.00
5 250 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 13 07.63 07.6307.5406.8507.6307.45x06.91 6.00
6 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 14 07.62 07.2406.9606.4907.24x06.3407.62 5.00
7 222 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051125 9 07.29 07.29x07.1507.2907.0507.1307.04 4.00
8 201 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060508 11 07.05 07.05x07.0207.0506.63x06.09 3.00
9 139 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060326 12 06.94 06.1205.9406.9406.94 2.00
10 129 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041107 10 06.57 06.5706.3006.3206.57 1.00
11 140 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 8 06.23 05.7506.2306.1006.23
12 151 Halasová VeronikaHalasová Veronika
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051001 2 05.90 05.4105.7405.9005.90
13 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 7 05.82 05.8204.4105.2605.82
14 29 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060922 5 05.42 05.4005.3805.4205.42
15 131 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060913 6 05.34 05.0605.1105.3405.34
16 14 Trávničková KristínaTrávničková Kristína
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060319 4 03.88 x03.2603.8803.88
MS 150 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030924 1 07.95 07.6107.9507.3307.95
20 Kršňáková LíviaKršňáková Lívia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
040714 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 227 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 16 12.12 12.1211.2710.8412.1210.7211.3111.36 11.00
2 187 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 15 11.23 10.1910.7410.7410.7410.6911.2310.60 9.00
3 33 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 13 10.10 x09.60x09.6010.10x08.86 8.00
4 154 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051107 14 10.00 10.0009.5709.3710.0009.5609.50x 7.00
5 126 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 12 08.70 07.6607.3607.9207.9207.8508.1808.70 6.00
6 194 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 10 08.40 07.8908.2307.9208.2307.5608.1908.40 5.00
7 196 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050127 9 08.14 x06.8407.6907.6907.6207.4908.14 4.00
8 146 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051107 3 07.83 07.0907.1707.2907.2907.1407.8307.54 3.00
9 32 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050824 11 07.10 07.0007.1006.8107.10 2.00
10 161 Tertinský DominikTertinský Dominik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040401 8 06.90 06.7706.8506.9006.90 1.00
11 174 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050616 2 06.82 x06.8205.9606.82
12 173 Adamuščin AdamAdamuščin Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050531 1 06.33 05.5005.6606.3306.33
13 36 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 6 05.96 05.2205.9604.9005.96
14 116 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050927 7 05.84 05.5705.8405.7405.84
15 191 Roman LukášRoman Lukáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050728 4 05.61 05.4005.61x05.61
16 125 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060215 5 05.57 05.2505.5705.1105.57
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010605 1 08.65 x08.6008.6508.65xxx
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 227 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 13 37.29 34.9435.5336.3636.3633.4737.0937.29 11.00
2 187 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040915 12 36.32 30.0831.74x31.74x36.32x 9.00
3 194 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 11 24.54 x23.4823.8023.8022.5123.0124.54 8.00
4 174 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050616 2 23.73 x23.73x23.73xxx 7.00
5 230 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 4 23.52 23.2719.5623.5223.5221.13-- 6.00
6 33 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 8 23.02 17.79x20.6520.6522.4722.5023.02 5.00
7 224 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 9 22.36 xx18.8018.8020.0422.36- 4.00
8 188 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050919 10 20.03 15.8419.2420.0320.0316.8719.07 3.00
9 32 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050824 3 18.38 x18.38x18.38 2.00
10 117 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 5 16.74 13.4215.5516.7416.74 1.00
11 173 Adamuščin AdamAdamuščin Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050531 1 14.39 14.3913.8312.6014.39
12 36 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 7 10.91 10.9110.69x10.91
40 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 6 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 200 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 10 24.54 x18.5123.8123.8124.5422.51x 11.00
2 250 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 9 21.35 21.3518.62x21.3519.1216.0318.49 9.00
3 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060511 7 20.60 20.6016.6419.9520.6020.46x19.37 8.00
4 19 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 6 20.51 19.76x20.5120.5119.4618.25x 7.00
5 28 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 8 18.46 x17.67x17.6718.46xx 6.00
6 222 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051125 5 16.46 14.6816.4616.0416.4614.3813.5212.94 5.00
7 246 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 4 16.05 13.04x16.0516.05x15.84x 4.00
8 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050407 3 15.36 13.0614.0914.2814.2814.7715.2815.36 3.00
9 20 Kršňáková LíviaKršňáková Lívia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
040714 1 14.21 13.8112.7614.2114.21 2.00
14 Trávničková KristínaTrávničková Kristína
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060319 2 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 186 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 2 32.68 x29.8331.7931.79x31.9132.68
2 181 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010605 1 30.15 xx28.9828.98x29.7330.15
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 182 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 13 39.30 39.30x34.0039.3038.7137.5336.52 11.00
2 152 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 11 37.22 33.9331.1333.9133.9333.1637.2236.53 9.00
3 175 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080723 8 30.90 26.2826.8629.7229.7230.9027.6527.83 8.00
4 52 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 12 30.68 30.6827.13x30.68xxx 7.00
5 95 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
081107 9 29.53 27.2128.9329.5329.5327.3328.87x 6.00
6 9 Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080406 10 27.53 x27.5326.3327.5326.9226.6025.42 5.00
7 179 Hlaď OliverHlaď Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080826 3 27.10 26.2223.1224.2026.2227.10xx 4.00
8 76 Berko EnricoBerko Enrico
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090120 1 25.74 25.7423.0722.7325.7424.7020.6123.72 3.00
9 147 Borbeľ PeterBorbeľ Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080603 2 25.12 24.9524.0125.1225.12 2.00
10 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 7 25.00 25.0023.0923.0925.00 1.00
11 189 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080612 6 23.28 23.2814.4922.3423.28
12 12 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 5 23.27 22.2523.2721.7823.27
13 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
100722 4 10.70 08.2810.1010.7010.70
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 11 31.50 25.8731.5029.3031.5027.9029.4130.30 11.00
2 202 Guláková LianaGuláková Liana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080228 1 28.48 28.2625.6428.4828.4824.0024.9827.14 9.00
3 18 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080717 9 28.29 xx23.0323.0326.4528.2926.03 8.00
4 204 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080328 10 26.31 22.6620.52x22.6625.4422.1126.31 7.00
5 265 Matejová ClaudiaMatejová Claudia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080102 2 25.72 19.3221.2924.5024.5025.7224.2124.32 6.00
6 209 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080227 8 22.53 20.2915.9218.0020.2922.5316.7717.94 5.00
7 73 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090224 6 20.85 17.4417.7220.8520.8519.5320.6218.18 4.00
8 16 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 7 19.68 16.5616.6215.7716.6218.2818.5619.68 3.00
9 24 Rojáková SabinaRojáková Sabina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090219 3 15.30 12.6915.3012.1015.30 2.00
10 263 Varga BenettaVarga Benetta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
110508 4 12.27 11.6212.2711.7512.27 1.00
11 264 Varga ChristinaVarga Christina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
130426 5 07.22 x07.22x07.22
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 18 32.59 32.5930.25x32.59x24.64x 11.00
2 210 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 17 30.39 30.3928.6428.8730.3928.4828.00x 9.00
3 215 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 15 30.20 29.5330.2025.8330.2029.7628.7222.13 8.00
4 218 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050626 14 24.85 24.0223.9224.8524.85x23.3023.89 7.00
5 201 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060508 1 21.89 21.8920.6117.0121.8920.7118.80x 6.00
6 140 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 8 19.33 13.6115.8519.3319.3317.79x13.15 5.00
7 17 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 3 16.96 16.0815.7916.9616.96 4.00
8 203 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060816 2 15.88 12.9014.1314.1814.1814.7615.8815.74 3.00
9 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 9 13.92 xx13.9213.92 2.00
10 19 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 12 13.81 13.8111.09x13.81 1.00
11 20 Kršňáková LíviaKršňáková Lívia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
040714 4 12.95 12.9510.9411.1112.95
12 250 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 7 12.44 08.6811.1212.4412.44
13 142 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060405 10 11.58 x11.5809.1811.58
14 138 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050909 5 10.77 09.3509.8110.7710.77
15 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050407 6 10.56 10.3110.2910.5610.56
16 29 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060922 11 09.92 09.92x09.4709.92
MS 150 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030924 19 26.89 xx26.8926.89
168 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051022 16 DNS 0.0
27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060511 13 NM xxx0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš