<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160163166170175180 Body
1 186 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 2 175 --------o-ooxxx
121 Novák DávidNovák Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 1 NM -----xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160163 Body
1 44 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 5 160 ---oooxooxxx 11.00
2 230 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 155 ----oooxxx 9.00
3 225 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 150 ---oxooxxx 8.00
4 39 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 3 140 ooooxxx 7.00
5 35 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 1 135 ooxxoxx 6.00
162 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151155158 Body
1 220 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 10 155 ---o--ooxooxxx 11.00
2 43 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 12 145 o-o-ooo-xxx 9.00
3 91 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 145 ---ooxoxxo-xx 8.00
4 92 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 9 140 --oooxoxx 7.00
5 134 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 140 --oxooxoxxx 6.00
6 88 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 135 -oooxoxxx 5.00
7 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 6 130 -oooxxx 4.00
8 214 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 130 oooxoxxx 3.00
9 94 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 7 125 -ooxxx 2.00
MS 268 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 1 148 --oooxxooxxoxxx
136 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 NM xxx
131 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 NM xxx
Celkom 12 pretekárov