<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 04 18 11.02 10.7511.0210.3311.02x10.4310.14 11.00
2 28 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 05 16 09.83 08.6108.88x08.8809.6409.8309.13 9.00
3 19 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050530 05 17 09.81 09.8108.2109.2709.8109.3609.7309.80 8.00
4 200 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 15 08.77 07.8006.9508.5708.5708.7008.4508.77 7.00
5 250 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 05 13 07.63 07.6307.5406.8507.6307.45x06.91 6.00
6 104 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 06 14 07.62 07.2406.9606.4907.24x06.3407.62 5.00
7 222 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051125 05 9 07.29 07.29x07.1507.2907.0507.1307.04 4.00
8 201 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060508 06 11 07.05 07.05x07.0207.0506.63x06.09 3.00
9 139 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060326 06 12 06.94 06.1205.9406.9406.94 2.00
10 129 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041107 04 10 06.57 06.5706.3006.3206.57 1.00
11 140 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 07 8 06.23 05.7506.2306.1006.23
12 151 Halasová VeronikaHalasová Veronika
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051001 05 2 05.90 05.4105.7405.9005.90
13 141 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 07 7 05.82 05.8204.4105.2605.82
14 29 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060922 06 5 05.42 05.4005.3805.4205.42
15 131 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060913 06 6 05.34 05.0605.1105.3405.34
16 14 Trávničková KristínaTrávničková Kristína
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060319 06 4 03.88 x03.2603.8803.88
MS 150 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030924 03 1 07.95 07.6107.9507.3307.95
20 Kršňáková LíviaKršňáková Lívia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
040714 04 3 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov