<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 182 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 13 39.30 39.30x34.0039.3038.7137.5336.52 11.00
2 152 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 11 37.22 33.9331.1333.9133.9333.1637.2236.53 9.00
3 175 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 8 30.90 26.2826.8629.7229.7230.9027.6527.83 8.00
4 52 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 12 30.68 30.6827.13x30.68xxx 7.00
5 95 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 9 29.53 27.2128.9329.5329.5327.3328.87x 6.00
6 9 Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 10 27.53 x27.5326.3327.5326.9226.6025.42 5.00
7 179 Hlaď OliverHlaď Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 3 27.10 26.2223.1224.2026.2227.10xx 4.00
8 76 Berko EnricoBerko Enrico
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 1 25.74 25.7423.0722.7325.7424.7020.6123.72 3.00
9 147 Borbeľ PeterBorbeľ Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 2 25.12 24.9524.0125.1225.12 2.00
10 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 7 25.00 25.0023.0923.0925.00 1.00
11 189 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 6 23.28 23.2814.4922.3423.28
12 12 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 5 23.27 22.2523.2721.7823.27
13 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 4 10.70 08.2810.1010.7010.70
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 11 31.50 25.8731.5029.3031.5027.9029.4130.30 11.00
2 202 Guláková LianaGuláková Liana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 1 28.48 28.2625.6428.4828.4824.0024.9827.14 9.00
3 18 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 9 28.29 xx23.0323.0326.4528.2926.03 8.00
4 204 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 26.31 22.6620.52x22.6625.4422.1126.31 7.00
5 265 Matejová ClaudiaMatejová Claudia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 2 25.72 19.3221.2924.5024.5025.7224.2124.32 6.00
6 209 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 8 22.53 20.2915.9218.0020.2922.5316.7717.94 5.00
7 73 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 6 20.85 17.4417.7220.8520.8519.5320.6218.18 4.00
8 16 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 7 19.68 16.5616.6215.7716.6218.2818.5619.68 3.00
9 24 Rojáková SabinaRojáková Sabina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 3 15.30 12.6915.3012.1015.30 2.00
10 263 Varga BenettaVarga Benetta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 4 12.27 11.6212.2711.7512.27 1.00
11 264 Varga ChristinaVarga Christina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 5 07.22 x07.22x07.22
Celkom 11 pretekárov