<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
08 08 19 437 -0.1 m/s 437  -0,10 405  -0,90 394  0,60 437 402  -0,20 - 407  -0,10 11.00
2 155 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 5 401 -1.3 m/s 390  -0,90 378  -1,10 379  0,90 390 369  -0,90 364  -0,10 401  -1,30 9.00
3 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 16 389 -0.1 m/s 383  -1,70 389  -0,10 359  0,80 389 357  -0,90 389  0,20 370  -1,80 8.00
4 9 Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 1 387 -0.1 m/s 368  0,20 384  -0,60 372  1,30 384 355  -0,60 387  -0,10 370  0,20 7.00
5 11 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 17 377 -1.4 m/s 361  -1,80 376  -0,10 354  0,20 376 363  -1,10 377  -1,40 361  0,20 6.00
6 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 18 377 -1.0 m/s 366  -0,10 377  -1,00 369  1,20 377 299  -0,80 375  -1,00 371  -0,10 5.00
7 52 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 15 360 +0.2 m/s 327  -0,90 337  -0,10 350  0,20 350 356  -1,50 338  0,20 360  0,20 4.00
8 12 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 13 356 -0.4 m/s 351  -0,80 356  -0,40 349  -0,50 356 347  -1,80 326  -0,10 266  0,20 3.00
9 229 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 14 348 -0.7 m/s 348  -0,70 320  -1,30 315  -0,20 348 2.00
10 110 Lazorik JakubLazorik Jakub
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
09 09 4 345 -0.5 m/s 332  -2,00 334  -1,90 345  -0,50 345
11 190 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 12 342 -0.5 m/s 342  -0,50 327  2,20 315  -1,50 342 1.00
12 233 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 6 339 -1.1 m/s 335  -0,30 323  -0,60 339  -1,10 339
13 189 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 9 336 -1.0 m/s 310  -1,50 336  -1,00 327  -0,10 336
14 179 Hlaď OliverHlaď Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 2 331 +0.2 m/s 331  0,20 313  -0,10 330  0,20 331
15 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 10 320 -1.0 m/s 320  -1,00 294  -1,30 313  -0,90 320
16 258 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 11 315 -0.7 m/s 306  -0,50 315  -0,70 314  -1,50 315
17 10 Hlinka DávidHlinka Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 8 281 -1.0 m/s 273  -1,50 281  -1,00 275  -1,40 281
18 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
11 11 9 269 -1.4 m/s 269  -1,40 257  -1,00 249  -1,60 269
19 80 Kočiš RichardKočiš Richard
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
10 10 3 252 -0.5 m/s 223  -0,30 243  0,20 252  -0,50 252
20 260 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 7 248 -1.7 m/s 188  -0,90 218  -1,80 248  -1,70 248
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 25 395 +1.3 m/s 378  0,20 385  3,50 385 395  1,30 392  1,40 380  1,00 11.00
2 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 26 384 +0.4 m/s 383  0,20 381  0,50 383 378  2,40 384  0,40 376  1,00 9.00
3 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 23 382 +0.4 m/s 346  0,30 330  0,20 346 373  -0,70 382  0,40 353  -0,10 8.00
4 45 Grácová MonikaGrácová Monika
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
08 08 24 373 +2.8 m/s 357 +1.2 m/s 338  0,50 347  0,20 347 336  -0,10 357  1,20 373  2,80 7.00
5 49 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 7 368 +1.8 m/s 344  0,20 348  0,20 348 368  1,80 349  1,20 354  0,40 6.00
6 257 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 14 367 +1.6 m/s 348  0,50 340  1,90 348 367  1,60 351  1,20 364  1,60 5.00
7 209 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 3 360 -0.1 m/s x 335  1,20 335 320  -0,30 356  1,50 360  -0,10 4.00
8 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 9 345 -0.1 m/s 344  0,20 310  1,80 344 322  -0,70 315  1,50 345  -0,10 3.00
9 18 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 18 328 +1.4 m/s 328  1,40 314  1,30 328 2.00
10 13 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 21 321 +1.2 m/s 311  1,40 321  1,20 321 1.00
11 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 2 317 +1.5 m/s 314  0,20 317  1,50 317
12 68 Madejová DorotkaMadejová Dorotka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 4 305 +2.2 m/s 300 +0.5 m/s 305  2,20 300  0,50 305
13 199 Cingeľová NinaCingeľová Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 1 305 +1.6 m/s 295  0,20 305  1,60 305
14 15 Hlinková DanielaHlinková Daniela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 16 304 +0.7 m/s 304  0,70 281  1,70 304
15 50 Potočná NikolaPotočná Nikola
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 19 301 +0.2 m/s 292  2,50 301  0,20 301
16 16 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 17 283 +1.6 m/s 283  1,60 246  1,10 283
17 7 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
12 12 20 282 +1.5 m/s 282  1,50 258  0,20 282
18 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 15 277 +0.5 m/s 277  0,50 276  1,70 277
19 262 Penzešová PetraPenzešová Petra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 6 275 +1.0 m/s x 275  1,00 275
20 252 Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 10 274 +0.2 m/s 274  0,20 273  1,50 274
21 21 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 22 268 +1.8 m/s 268  1,80 264  0,20 268
22 71 Serečunová EmmaSerečunová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 8 267 +0.4 m/s 234  0,20 267  0,40 267
23 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
10 10 5 257 +0.3 m/s x 257  0,30 257
24 264 Varga ChristinaVarga Christina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 12 244 +0.2 m/s 244  0,20 233  1,60 244
25 75 Vatalová VandaVatalová Vanda
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 13 242 +0.2 m/s 242  0,20 211  1,30 242
26 263 Varga BenettaVarga Benetta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 11 237 +0.2 m/s 237  0,20 221  1,90 237
Celkom 26 pretekárov