<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
080823 19 437 -0.1 m/s 437  -0.1405  -0.9394  +0.6437402  -0.2-407  -0.1 11.00
2 155 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080815 5 401 -1.3 m/s 390  -0.9378  -1.1379  +0.9390369  -0.9364  -0.1401  -1.3 9.00
3 183 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 16 389 -0.1 m/s 383  -1.7389  -0.1359  +0.8389357  -0.9389  +0.2370  -1.8 8.00
4 9 Galovič MartinGalovič Martin
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080406 1 387 -0.1 m/s 368  +0.2384  -0.6372  +1.3384355  -0.6387  -0.1370  +0.2 7.00
5 11 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091106 17 377 -1.4 m/s 361  -1.8376  -0.1354  +0.2376363  -1.1377  -1.4361  +0.2 6.00
6 6 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 18 377 -1.0 m/s 366  -0.1377  -1.0369  +1.2377299  -0.8375  -1.0371  -0.1 5.00
7 52 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 15 360 +0.2 m/s 327  -0.9337  -0.1350  +0.2350356  -1.5338  +0.2360  +0.2 4.00
8 12 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 13 356 -0.4 m/s 351  -0.8356  -0.4349  -0.5356347  -1.8326  -0.1266  +0.2 3.00
9 229 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 14 348 -0.7 m/s 348  -0.7320  -1.3315  -0.2348 2.00
10 110 Lazorik JakubLazorik Jakub
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
090326 4 345 -0.5 m/s 332  -2.0334  -1.9345  -0.5345
11 190 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080613 12 342 -0.5 m/s 342  -0.5327  +2.2315  -1.5342 1.00
12 233 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 6 339 -1.1 m/s 335  -0.3323  -0.6339  -1.1339
13 189 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080612 9 336 -1.0 m/s 310  -1.5336  -1.0327  -0.1336
14 179 Hlaď OliverHlaď Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080826 2 331 +0.2 m/s 331  +0.2313  -0.1330  +0.2331
15 4 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
100722 10 320 -1.0 m/s 320  -1.0294  -1.3313  -0.9320
16 258 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100402 11 315 -0.7 m/s 306  -0.5315  -0.7314  -1.5315
17 10 Hlinka DávidHlinka Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090120 8 281 -1.0 m/s 273  -1.5281  -1.0275  -1.4281
18 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
111027 9 269 -1.4 m/s 269  -1.4257  -1.0249  -1.6269
19 80 Kočiš RichardKočiš Richard
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
101004 3 252 -0.5 m/s 223  -0.3243  +0.2252  -0.5252
20 260 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
120102 7 248 -1.7 m/s 188  -0.9218  -1.8248  -1.7248
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090829 25 395 +1.3 m/s 378  +0.2385  +3.5385395  +1.3392  +1.4380  +1.0 11.00
2 89 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090502 26 384 +0.4 m/s 383  +0.2381  +0.5383378  +2.4384  +0.4376  +1.0 9.00
3 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 23 382 +0.4 m/s 346  +0.3330  +0.2346373  -0.7382  +0.4353  -0.1 8.00
4 45 Grácová MonikaGrácová Monika
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
080213 24 373 +2.8 m/s 357 +1.2 m/s 338  +0.5347  +0.2347336  -0.1357  +1.2373  +2.8 7.00
5 49 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 7 368 +1.8 m/s 344  +0.2348  +0.2348368  +1.8349  +1.2354  +0.4 6.00
6 257 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110205 14 367 +1.6 m/s 348  +0.5340  +1.9348367  +1.6351  +1.2364  +1.6 5.00
7 209 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080227 3 360 -0.1 m/s x335  +1.2335320  -0.3356  +1.5360  -0.1 4.00
8 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 9 345 -0.1 m/s 344  +0.2310  +1.8344322  -0.7315  +1.5345  -0.1 3.00
9 18 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080717 18 328 +1.4 m/s 328  +1.4314  +1.3328 2.00
10 13 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 21 321 +1.2 m/s 311  +1.4321  +1.2321 1.00
11 241 Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100709 2 317 +1.5 m/s 314  +0.2317  +1.5317
12 68 Madejová DorotkaMadejová Dorotka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090626 4 305 +2.2 m/s 300 +0.5 m/s 305  +2.2300  +0.5305
13 199 Cingeľová NinaCingeľová Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080220 1 305 +1.6 m/s 295  +0.2305  +1.6305
14 15 Hlinková DanielaHlinková Daniela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
101002 16 304 +0.7 m/s 304  +0.7281  +1.7304
15 50 Potočná NikolaPotočná Nikola
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 19 301 +0.2 m/s 292  +2.5301  +0.2301
16 16 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 17 283 +1.6 m/s 283  +1.6246  +1.1283
17 7 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
120424 20 282 +1.5 m/s 282  +1.5258  +0.2282
18 223 Zajacová KatarínaZajacová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080503 15 277 +0.5 m/s 277  +0.5276  +1.7277
19 262 Penzešová PetraPenzešová Petra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080919 6 275 +1.0 m/s x275  +1.0275
20 252 Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100624 10 274 +0.2 m/s 274  +0.2273  +1.5274
21 21 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090731 22 268 +1.8 m/s 268  +1.8264  +0.2268
22 71 Serečunová EmmaSerečunová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
101026 8 267 +0.4 m/s 234  +0.2267  +0.4267
23 47 Matušeková AdelaMatušeková Adela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
100116 5 257 +0.3 m/s x257  +0.3257
24 264 Varga ChristinaVarga Christina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
130426 12 244 +0.2 m/s 244  +0.2233  +1.6244
25 75 Vatalová VandaVatalová Vanda
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
100507 13 242 +0.2 m/s 242  +0.2211  +1.3242
26 263 Varga BenettaVarga Benetta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
110508 11 237 +0.2 m/s 237  +0.2221  +1.9237
Celkom 26 pretekárov