<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Mikita JurajMikita Juraj 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 18:01.52 11.00
2 42 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 19:23.36 9.00
3 39 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 20:09.46 8.00
4 122 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 20:22.35 7.00
5 35 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20:45.19 6.00
6 119 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 20:52.98 5.00
7 177 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22:58.89 4.00
8 116 Hornáček JakubHornáček Jakub 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22:58.89 3.00
9 124 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 22:58.92 2.00
10 40 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 23:32.02 1.00
11 125 Paľa MarekPaľa Marek 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25:20.55
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 12.5.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 240 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19:24.37 11.00
2 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 19:58.72 9.00
3 142 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21:13.28 8.00
4 29 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 23:13.52 7.00
5 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 23:17.87 6.00
6 139 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23:34.29 5.00
MS 235 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15:56.28
Celkom 7 pretekárov