<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci

Košice (12. 5. 2019)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 12.5.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 19 41.75 34.4029.1935.9035.9032.1437.8841.75 11.00
2 224 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 20 33.84 32.52x31.2832.5233.84xx 9.00
3 163 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050923 05 18 31.37 27.9130.5425.0430.5425.6231.37x 8.00
4 227 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 13 29.54 25.8625.60x25.86x29.3529.54 7.00
5 160 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040319 04 16 29.24 28.7429.24x29.2427.40xx 6.00
6 194 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050601 05 11 27.46 x26.0523.8826.0524.8925.3327.46 5.00
7 39 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 05 14 27.29 23.8524.1727.2927.29x25.3823.84 4.00
8 33 Chovanec TomášChovanec Tomáš
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
040721 04 17 23.72 23.72x22.3523.7221.7821.7321.50 3.00
9 32 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050824 05 15 22.28 21.1518.5322.2822.28 2.00
10 161 Tertinský DominikTertinský Dominik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040401 04 10 21.94 21.9421.2521.0721.94 1.00
11 196 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050127 05 12 21.46 17.6021.4620.3621.46
12 40 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060108 06 9 17.96 17.96xx17.96
13 126 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 05 8 17.80 xx17.8017.80
14 117 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 05 3 15.83 11.3315.8314.3115.83
15 191 Roman LukášRoman Lukáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050728 05 7 12.22 12.2212.22
16 124 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060217 06 6 12.16 xx12.1612.16
17 116 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050927 05 1 10.65 x10.6510.3910.65
18 119 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
051214 05 4 10.40 x10.4008.0810.40
230 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 2 DNS 0.0
146 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051107 05 5 NM xx0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
990215 99 2 39.19 34.8035.3639.1939.19-38.42x
268 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
010111 01 1 NM xxx0.0
Celkom 2 pretekárov