<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 14:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:10.67 0.152 11.00
2 132 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:10.74 0.167 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:10.99 0.155 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:11.10 0.156 7.00
5 70 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:11.11 0.174 6.00
6 74 Schnek RichardSchnek Richard 000502 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:11.21 0.198 5.00
7 137 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:11.22 0.162 4.00
8 73 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:11.30 0.184 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 14:42) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:11.26 0.156
2 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:11.42 0.166 2.00
3 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:11.45 0.156 1.00
4 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:11.62 0.162
5 111 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:11.74 0.168
6 67 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:11.82 0.177
7 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:11.84 0.162
8 76 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:11.87 0.158
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 14:44) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:12.02 0.177
2 162 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:12.09 0.155
3 27 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 0:12.17 0.162
4 51 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:12.22 0.253
5 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 0:12.29 0.156
6 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:12.35 0.165
7 39 Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:12.43 0.182
8 26 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 0:12.47 0.242
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 17.8.2019 - 14:46) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:12.05 0.219
2 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:12.61 0.244
3 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 0:12.70 0.177
4 20 Coma RomanComa Roman 740308 74 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:12.80 0.158
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 950709 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:10.67 0.152 11.00
2 132 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:10.74 0.167 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:10.99 0.155 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:11.10 0.156 7.00
5 70 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:11.11 0.174 6.00
6 74 Schnek RichardSchnek Richard 000502 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:11.21 0.198 5.00
7 137 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:11.22 0.162 4.00
8 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:11.26 0.156
9 73 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:11.30 0.184 3.00
10 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:11.42 0.166 2.00
11 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:11.45 0.156 1.00
12 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:11.62 0.162
13 111 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:11.74 0.168
14 67 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:11.82 0.177
15 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:11.84 0.162
16 76 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:11.87 0.158
17 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:12.02 0.177
18 134 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:12.05 0.219
19 162 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:12.09 0.155
20 27 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 0:12.17 0.162
21 51 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:12.22 0.253
22 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 0:12.29 0.156
23 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:12.35 0.165
24 39 Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:12.43 0.182
25 26 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 0:12.47 0.242
26 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:12.61 0.244
27 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 0:12.70 0.177
28 20 Coma RomanComa Roman 740308 74 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:12.80 0.158

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 14:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.91 0.117 11.00
2 80 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.98 0.170 9.00
3 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:12.24 0.158 8.00
4 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 930403 93 PolandPoland 7 0:12.43 0.186
5 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:12.50 0.182 7.00
6 164 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:12.64 0.159 6.00
7 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:12.78 0.177 5.00
8 105 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 0:13.17 0.231 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 14:57) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:12.96 0.198 4.00
2 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:13.06 0.227 3.00
3 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:13.21 0.172 1.00
4 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:13.27 0.191
5 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:13.29 0.193
6 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:13.38 0.200
7 147 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:13.51 0.153
8 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:13.57 0.246
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 14:59) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:13.25 0.224
2 91 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:13.28 0.298
3 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:13.67 0.177
4 106 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:13.94 0.176
5 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:14.03 0.199
6 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:14.09 0.246
7 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 0:14.18 0.198
8 168 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:14.59 0.206
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.91 0.117 11.00
2 80 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.98 0.170 9.00
3 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:12.24 0.158 8.00
4 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 930403 93 PolandPoland 7 0:12.43 0.186
5 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:12.50 0.182 7.00
6 164 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:12.64 0.159 6.00
7 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:12.78 0.177 5.00
8 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:12.96 0.198 4.00
9 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:13.06 0.227 3.00
10 105 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 0:13.17 0.231 2.00
11 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:13.21 0.172 1.00
12 108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:13.25 0.224
13 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:13.27 0.191
14 91 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:13.28 0.298
15 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:13.29 0.193
16 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:13.38 0.200
17 147 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:13.51 0.153
18 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:13.57 0.246
19 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:13.67 0.177
20 106 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:13.94 0.176
21 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:14.03 0.199
22 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:14.09 0.246
23 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 0:14.18 0.198
24 168 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:14.59 0.206

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 16:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:21.72 0.222 11.00
2 62 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:21.92 0.247 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:22.02 0.214 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:22.08 0.263 7.00
5 8 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:22.31 0.231 6.00
6 163 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:22.72 0.247 5.00
7 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:22.77 0.158
8 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:23.77 0.262
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 16:12) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:22.77 0.178 4.00
2 74 Schnek RichardSchnek Richard 000502 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:23.12 0.282 3.00
3 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:23.16 0.199 2.00
4 119 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:23.78 0.820
5 111 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:24.01 0.222
6 67 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:24.27 0.208
7 76 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:24.52 0.265
73 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF 0.286
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 16:14) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:23.30 0.223 1.00
2 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:23.48 0.236
3 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:23.90 0.248
4 162 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:23.96 0.244
5 110 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:24.24 0.222
6 39 Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:24.84 0.301
7 51 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:24.90 0.308
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 17.8.2019 - 16:16) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Krška PeterKrška Peter 020819 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:23.90 0.177
2 134 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:24.61 0.211
3 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:24.80 0.271
4 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:25.69 0.306
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:21.72 0.222 11.00
2 62 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:21.92 0.247 9.00
3 4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:22.02 0.214 8.00
4 34 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:22.08 0.263 7.00
5 8 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:22.31 0.231 6.00
6 163 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:22.72 0.247 5.00
7 23 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 0:22.77 0.158
7 118 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:22.77 0.178 4.00
9 74 Schnek RichardSchnek Richard 000502 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:23.12 0.282 3.00
10 38 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:23.16 0.199 2.00
11 157 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:23.30 0.223 1.00
12 133 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:23.48 0.236
13 10 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:23.77 0.262
14 119 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:23.78 0.820
15 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:23.90 0.248
15 6 Krška PeterKrška Peter 020819 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:23.90 0.177
17 162 Mizner MartinMizner Martin 011101 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:23.96 0.244
18 111 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:24.01 0.222
19 110 Olejár MarekOlejár Marek 000704 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:24.24 0.222
20 67 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:24.27 0.208
21 76 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:24.52 0.265
22 134 Forrai KristiánForrai Kristián 001219 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:24.61 0.211
23 53 Kislan MatejKislan Matej 031227 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:24.80 0.271
24 39 Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:24.84 0.301
25 51 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:24.90 0.308
26 55 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:25.69 0.306
73 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF 0.286

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 16:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:24.25 0.222 11.00
2 47 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:24.48 0.241 9.00
3 80 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:25.02 0.241 8.00
4 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:25.10 0.286 7.00
5 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 930403 93 PolandPoland 2 0:25.51 0.247
6 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:25.95 0.236 6.00
7 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:26.71 0.214 2.00
8 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:27.30 0.255
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 16:32) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:26.01 0.318 5.00
2 48 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:26.28 0.222 4.00
3 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:26.79 0.241 1.00
4 91 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:27.02 0.235
5 147 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:27.42 0.251
6 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:27.45 0.215
7 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:27.45 0.255
108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.268
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.8.2019 - 16:34) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:26.63 0.244 3.00
2 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:27.19 0.289
3 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:28.42 0.263
4 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:28.80 0.278
5 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:29.17 0.265
6 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 0:29.75 0.215
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:24.25 0.222 11.00
2 47 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:24.48 0.241 9.00
3 80 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:25.02 0.241 8.00
4 124 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:25.10 0.286 7.00
5 16 Orlowska MartaOrlowska Marta 930403 93 PolandPoland 2 0:25.51 0.247
6 93 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:25.95 0.236 6.00
7 177 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:26.01 0.318 5.00
8 48 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 870508 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:26.28 0.222 4.00
9 123 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:26.63 0.244 3.00
10 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:26.71 0.214 2.00
11 84 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:26.79 0.241 1.00
12 91 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:27.02 0.235
13 165 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:27.19 0.289
14 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:27.30 0.255
15 147 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:27.42 0.251
16 46 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:27.45 0.215
16 122 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:27.45 0.255
18 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:28.42 0.263
19 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:28.80 0.278
20 145 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:29.17 0.265
21 58 Škapcová NinaŠkapcová Nina 031107 03 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 0:29.75 0.215
108 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNF 0.268

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:54.06 11.00
2 12 Sýkora JanSýkora Jan 920518 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:55.47 9.00
3 60 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:56.21 8.00
4 29 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:56.87 7.00
5 159 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.02 6.00
6 116 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:01.03 5.00
7 13 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:03.14 4.00
8 120 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.34 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Labaš JakubLabaš Jakub 911105 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:06.13 3.00
2 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:07.11
3 21 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:10.16
4 143 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:10.55 1.00
5 117 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:12.32
6 57 Kalina AdamKalina Adam 011121 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 2:13.12
7 141 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:15.74
8 37 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.64
9 77 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.51
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:54.06 11.00
2 12 Sýkora JanSýkora Jan 920518 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:55.47 9.00
3 60 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:56.21 8.00
4 29 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:56.87 7.00
5 159 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.02 6.00
6 116 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:01.03 5.00
7 13 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:03.14 4.00
8 139 Labaš JakubLabaš Jakub 911105 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:06.13 3.00
9 18 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:07.11
10 120 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.34 2.00
11 21 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:10.16
12 143 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:10.55 1.00
13 117 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:12.32
14 57 Kalina AdamKalina Adam 011121 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 2:13.12
15 141 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:15.74
16 37 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:16.64
17 77 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.51

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 2:13.07
2 87 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:18.10 11.00
3 126 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:19.22 9.00
4 181 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:21.12 8.00
5 45 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:22.06 7.00
6 56 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:24.97
7 106 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:26.52 6.00
8 131 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:34.92 5.00
9 83 Húsková NinaHúsková Nina 020924 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:41.16 4.00
10 152 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:47.38
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 12 Sýkora JanSýkora Jan 920518 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:06.64 11.00
2 102 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17 4:11.16
3 71 Mazúch DavidMazúch David 960731 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:12.55 9.00
4 96 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:13.82
5 13 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:16.88 8.00
6 135 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 4:18.81 7.00
7 37 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 4:20.07 6.00
8 101 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 4:22.23
9 30 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 4:29.93 5.00
10 100 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 4:31.19
11 99 Henček EmilHenček Emil 920429 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 4:32.00
12 97 Čižmar FilipČižmar Filip 990120 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 4:32.87
13 54 Nemec MartinNemec Martin 970916 97 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 4:33.12
14 140 Pástor ImrichPástor Imrich 740926 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16 4:35.62
15 66 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:36.85
16 160 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 981003 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 4:53.40
17 98 Fabrici MilanFabrici Milan 010304 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 5:03.74
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:43.83 11.00
2 126 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:45.78 9.00
3 103 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 871010 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 4:48.41
4 43 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:49.28 8.00
5 181 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:51.93 7.00
6 87 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:56.33 6.00
7 127 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 5:00.08 5.00
8 153 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 5:21.23 4.00
9 125 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:29.06 3.00
10 128 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 5:33.80 2.00
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 13:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.22 0.156 11.00
2 94 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.42 0.156 9.00
3 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.67 0.172 8.00
4 149 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.75 0.158 7.00
5 82 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.07 0.191 6.00
6 89 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.31 0.263 5.00
7 22 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 16.33 0.215
8 155 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 17.02 0.208 4.00
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 13:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:14.86 0.166 11.00
2 132 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:14.90 0.157 9.00
3 121 Pokorný MartinPokorný Martin 880922 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:15.00 0.196 8.00
4 14 Šuba JánŠuba Ján 940906 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:16.05 0.206 7.00
5 64 Halmo MarekHalmo Marek 940121 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:16.57 0.242 6.00
6 11 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:17.35 0.209 5.00
7 75 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:18.89 0.247
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:51.10 0.297 11.00
2 62 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:52.78 0.293 9.00
3 156 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:52.84 0.263 8.00
4 118 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.45 0.234 7.00
5 115 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.59 0.226 6.00
6 71 Mazúch DavidMazúch David 960731 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:57.00 0.280 5.00
7 72 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:00.37 0.311 4.00
8 144 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:02.86 0.181 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:00.51 0.444 11.00
2 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.48 0.224 9.00
3 94 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.71 0.211 8.00
4 129 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.288 7.00
5 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.41 0.498 6.00
6 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:07.76 0.452 5.00
7 89 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:12.18 0.271 2.00
17 Ilić KatarinaIlić Katarina 931009 93 AK Partizan BelehradAK Partizan Belehrad 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.20 0.366 4.00
2 92 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.20 0.288 3.00
3 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:15.89 0.270 1.00
4 81 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:20.25 0.406
5 78 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:23.91 0.316
6 104 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:27.72 0.211
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:00.51 0.444 11.00
2 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.48 0.224 9.00
3 94 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.71 0.211 8.00
4 129 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.288 7.00
5 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.41 0.498 6.00
6 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:07.76 0.452 5.00
7 109 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.20 0.366 4.00
8 92 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.20 0.288 3.00
9 89 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:12.18 0.271 2.00
10 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:15.89 0.270 1.00
11 81 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:20.25 0.406
12 78 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:23.91 0.316
13 104 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:27.72 0.211
17 Ilić KatarinaIlić Katarina 931009 93 AK Partizan BelehradAK Partizan Belehrad 5 DNS

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Mazúch DavidMazúch David 960731 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10:20.50 11.00
2 66 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:54.39 9.00
Celkom 2 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11:33.12 11.00
2 90 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11:51.09 9.00
3 179 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12:43.86 8.00
4 78 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14:53.72 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Morvay MichalMorvay Michal 960819 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 21:39.90 11.00
2 68 Kováč DanielKováč Daniel 010701 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23:18.80 9.00
3 65 Hamzič AlanHamzič Alan 000621 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26:09.43 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26:09.20 11.00
2 148 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26:53.50 9.00
3 151 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27:30.32 8.00
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175180190200210215 Body
1 2 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 89 3 210 -----ooxoxoxxx
2 171 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 03 2 175 oooxoxxoxxx
3 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 00 1 160 ooxx-x
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Muži (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260280300320340360380400420430440450460470480490500 Body
1 69 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 89 9 480 --------o-o-o-xo-xxx 11.00
2 11 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 78 7 400 ------oxxoxxx 9.00
3 27 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 01 5 380 -----ooxxx
4 63 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 00 4 380 -----xoxxoxxx 8.00
5 25 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 03 3 340 ---xoxoxxx
6 110 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 00 2 320 oxoooxxx
7 7 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
730303 73 1 300 ooox-- 7.00
31 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 01 8 NM ------xxx
9 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 03 6 NM -------xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 17.8.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240260280300 Body
1 178 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 98 3 280 ---xxooxxx 11.00
2 180 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 90 2 240 ooxoxxx 9.00
154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 03 1 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 17.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 94 14 667 -0.3 m/s 658  -0.1664  +0.3667  -0.3667x658  +0.6653  -1.5 11.00
2 121 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 88 2 637 -0.3 m/s 627  +0.0x637  -0.3637626  -1.5622  -0.6620  -1.4 9.00
3 137 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 01 13 626 -1.5 m/s xx604  -1.3604626  -1.5615  -1.2x 8.00
4 15 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 97 12 625 +0.3 m/s 595  +0.3625  +0.3601  -2.2625--- 7.00
5 6 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020819 02 1 607 -1.4 m/s 604  +0.2569  +0.4x604607  -1.4x- 6.00
6 11 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 78 10 604 +0.2 m/s 601  +0.1xx601604  +0.2-592  -2.9 5.00
7 110 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 00 11 590 +0.5 m/s 563  +0.3588  +1.2573  +0.0588570  +0.3-590  +0.5
8 26 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
770811 77 8 557 +0.4 m/s 557  +0.4500  +0.6531  -0.3557502  -1.1535  -3.2541  -0.3
9 20 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
740308 74 5 552 -0.2 m/s 524  -0.1552  -0.2536  -0.1552
10 75 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 80 6 535 +0.3 m/s 395  -0.7521  +1.0535  +0.3535 4.00
11 63 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 00 9 532 +0.1 m/s 530  -1.5532  +0.1520  -1.1532 3.00
12 136 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 4 525 -0.4 m/s 510  +0.1507  -1.1525  -0.4525 2.00
13 76 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030615 03 7 517 -0.3 m/s 517  -0.3-x517 1.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 17.8.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 81 7 586 -0.1 m/s x586  -0.1x586--- 11.00
2 50 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 81 8 576 -0.3 m/s 576  -0.3xx576x414  -0.6- 9.00
3 175 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 97 1 536 -1.3 m/s 535  -0.2x520  +0.9535536  -0.9536  -1.3518  +1.7 8.00
4 176 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 97 3 536 +0.2 m/s 536  +0.2507  -0.2x536505  -0.2526  -0.2x 7.00
5 82 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 00 5 528 -0.7 m/s 493  -1.3527  -0.2528  -0.7528513  -0.5x- 6.00
6 169 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950925 95 4 526 +0.6 m/s 512  -0.7518  +0.1509  -0.8518517  +0.6526  +0.6510  +2.0 5.00
7 166 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 88 2 491 +0.6 m/s 477  -0.3463  -0.3481  +0.8481478  -0.5475  +0.5491  +0.6 4.00
8 147 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010522 01 6 489 -0.7 m/s 364  -3.3378  -0.7388  -0.6388489  -0.7x357  -0.6 3.00
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 17.8.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 94 6 14.32 -0.1 m/s 13.93  +1.613.25  -0.314.20  -1.614.2014.32  -0.114.22  -1.3- 11.00
2 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 00 4 13.54 -0.1 m/s 13.43  -0.613.18  -0.713.35  -0.813.43x11.52  -0.713.54  -0.1
3 15 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 97 5 13.52 -0.2 m/s 13.35  +0.313.52  -0.2-13.52--- 9.00
4 121 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 88 3 11.88 -2.9 m/s 11.69  -0.111.88  -2.911.80  -0.311.8811.79  -0.4x- 8.00
5 136 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 1 11.66 -0.3 m/s xx11.66  -0.311.66xx11.49  -1.6 7.00
6 75 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 80 2 11.56 -0.6 m/s 11.56  -0.6--11.56--- 6.00
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 17.8.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 81 8 12.99 -0.1 m/s 11.92  -1.412.64  -1.312.84  -0.212.8412.99  -0.1-- 11.00
2 175 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 97 7 12.91 -0.1 m/s 12.47  -1.812.71  -1.012.84  -0.512.8412.78  -1.112.91  -0.112.86  -2.5 9.00
3 50 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 81 3 11.85 -1.8 m/s 11.64  -2.8x11.85  -1.811.8511.58  -0.5xx 8.00
4 82 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 00 6 11.60 -0.7 m/s 10.82  -1.4x11.46  +0.511.4611.60  -0.7x11.32  -0.1 7.00
5 176 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 97 5 11.34 +0.5 m/s 10.67  -2.310.58  -1.111.34  +0.511.3411.01  -1.6xx 6.00
6 149 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 03 4 11.24 -0.5 m/s 11.24  -0.511.04  -1.111.08  -1.211.2411.01  -1.3x10.99  -1.5 5.00
7 89 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020628 02 1 09.77 -1.3 m/s 09.77  -1.3x-09.77--- 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 17.8.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991217 99 6 43.04 43.04x41.8543.04x41.3534.89 11.00
2 85 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 89 7 40.23 38.9540.23x40.23x39.20x 9.00
3 41 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 83 1 39.12 24.8226.3136.1236.1233.1739.1237.33 8.00
MS 79 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980211 98 5 35.80 35.7235.00x35.7234.4634.5435.80
5 166 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 88 2 25.56 25.56xx25.5622.93xx
6 174 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 91 4 23.69 20.0523.6922.3323.6923.27x22.17
7 169 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950925 95 3 22.88 22.4821.7520.6022.4821.6022.2722.88
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 17.8.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 79 5 52.26 x51.3452.2652.2650.05xx 11.00
2 5 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 99 6 50.88 50.0147.05x50.01x50.8849.24 9.00
3 1 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 99 3 49.15 47.6549.1547.0549.1548.7546.7749.10 8.00
4 61 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 96 4 48.77 48.7747.97x48.77x47.4748.64 7.00
5 35 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 99 2 30.27 xx26.6826.6826.8429.0030.27 6.00
6 142 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
961029 96 1 29.18 29.18xx29.1828.5528.12x
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 17.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
830321 83 6 68.01 xx68.0168.01xr 11.00
2 42 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
930419 93 5 62.63 x58.5360.1260.1261.9061.9562.63 9.00
3 174 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 91 4 40.03 x39.30x39.3036.9140.03x 8.00
4 85 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890904 89 3 39.17 36.4035.4936.0836.4039.17r 7.00
5 167 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
980708 98 2 28.17 27.30x28.1728.1727.62xr
MS 79 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
980211 98 1 21.90 21.90r21.90
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 17.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
870706 87 8 72.91 xx72.1072.10x71.0672.91 11.00
2 170 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
820623 82 7 53.87 53.1352.6253.8753.8753.7850.9552.96
3 35 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
990909 99 6 47.57 46.3245.69x46.3246.9544.6047.57 9.00
4 138 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
000630 00 4 46.43 44.3444.88x44.8846.43x44.28 8.00
5 1 Baran AdriánBaran Adrián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
991214 99 5 45.70 x44.3345.7045.70xx44.10 7.00
6 61 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 96 3 43.62 37.34x38.8438.8443.03x43.62 6.00
7 158 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
790301 79 1 40.82 35.9438.3039.8839.8840.8239.7539.64 5.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Lúža, Cidorík, Babulík, Lučanský Lúža, Cidorík, Babulík, Lučanský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:28.83 0.377 11.00
2 77 Vánovský, Borovka, Mrva, Dömötör Vánovský, Borovka, Mrva, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:35.24 0.376 9.00
3 10 Pavlovič, Šiko, Sýkora, Danáč Pavlovič, Šiko, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:39.72 0.323 8.00
4 34 Marček, Drugda, Timko, Kubovčík Marček, Drugda, Timko, Kubovčík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:40.36 0.250 7.00
5 113 Bělák, Lapšanský, Drobný, Pavelka Bělák, Lapšanský, Drobný, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:46.58 0.469 6.00
6 141 Patarák, Jelínek, Čerevka, Váňa Patarák, Jelínek, Čerevka, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:48.18 0.288 5.00
7 55 Kislan, Olenočin, Jakubov, Basoš Kislan, Olenočin, Jakubov, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 3:55.95 0.192
8 136 Staš, Gonda, Fridmanský, Forrai Staš, Gonda, Fridmanský, Forrai AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:56.71 0.181
Celkom 8 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:53.99 0.245 11.00
2 48 Sirůčková, Putalová, Pavelicová, Malatincová Sirůčková, Putalová, Pavelicová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:57.02 0.258 9.00
3 84 Ištvánová, Nováková, Kutrová, Švecová Ištvánová, Nováková, Kutrová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:10.59 0.314 8.00
4 149 Géciová, Fotulová, Luptáková, Andrushchak Géciová, Fotulová, Luptáková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 4:20.89 0.233 7.00
5 131 Babiczová, Takáčová, Čermáková, Klepková Babiczová, Takáčová, Čermáková, Klepková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:33.44 0.290 6.00
Celkom 5 pretekárov