<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)
Skok do výšky - Muži (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 210
2 171 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 175
3 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 160
Skok o žrdi - Muži (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 480
2 11 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 400
3 27 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 380
Skok o žrdi - Ženy (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 178 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 280
2 180 Režná PetraRežná Petra 90 90 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 240
Skok do diaľky - Muži (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 667
2 121 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 637
3 137 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 626
Skok do diaľky - Ženy (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 49 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 586
2 50 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 576
3 175 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 536
Trojskok - Muži (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.32
2 24 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.54
3 15 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.52
Trojskok - Ženy (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 49 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.99
2 175 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.91
3 50 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.85
Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Vargová LeonaVargová Leona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.04
2 85 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.23
3 41 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.12
Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 158 Gondor IgorGondor Igor 79 79 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 52.26
2 5 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.88
3 1 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 49.15
Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 41 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 68.01
2 42 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 62.63
3 174 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 91 91 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 40.03
Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 17.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 33 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.91
2 170 Koukal JiříKoukal Jiří 82 82 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 53.87
3 35 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.57