<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Lúža, Cidorík, Babulík, Lučanský Lúža, Cidorík, Babulík, Lučanský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:28.83 0.377 11.00
2 77 Vánovský, Borovka, Mrva, Dömötör Vánovský, Borovka, Mrva, Dömötör ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:35.24 0.376 9.00
3 10 Pavlovič, Šiko, Sýkora, Danáč Pavlovič, Šiko, Sýkora, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:39.72 0.323 8.00
4 34 Marček, Drugda, Timko, Kubovčík Marček, Drugda, Timko, Kubovčík ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:40.36 0.250 7.00
5 113 Bělák, Lapšanský, Drobný, Pavelka Bělák, Lapšanský, Drobný, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:46.58 0.469 6.00
6 141 Patarák, Jelínek, Čerevka, Váňa Patarák, Jelínek, Čerevka, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:48.18 0.288 5.00
7 55 Kislan, Olenočin, Jakubov, Basoš Kislan, Olenočin, Jakubov, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 3:55.95 0.192
8 136 Staš, Gonda, Fridmanský, Forrai Staš, Gonda, Fridmanský, Forrai AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:56.71 0.181
Celkom 8 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:53.99 0.245 11.00
2 48 Sirůčková, Putalová, Pavelicová, Malatincová Sirůčková, Putalová, Pavelicová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:57.02 0.258 9.00
3 84 Ištvánová, Nováková, Kutrová, Švecová Ištvánová, Nováková, Kutrová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:10.59 0.314 8.00
4 149 Géciová, Fotulová, Luptáková, Andrushchak Géciová, Fotulová, Luptáková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 4:20.89 0.233 7.00
5 131 Babiczová, Takáčová, Čermáková, Klepková Babiczová, Takáčová, Čermáková, Klepková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:33.44 0.290 6.00
Celkom 5 pretekárov