<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 12 Sýkora JanSýkora Jan 920518 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:06.64 11.00
2 102 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17 4:11.16
3 71 Mazúch DavidMazúch David 960731 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:12.55 9.00
4 96 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 4:13.82
5 13 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:16.88 8.00
6 135 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 4:18.81 7.00
7 37 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 4:20.07 6.00
8 101 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 4:22.23
9 30 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 4:29.93 5.00
10 100 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 4:31.19
11 99 Henček EmilHenček Emil 920429 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 4:32.00
12 97 Čižmar FilipČižmar Filip 990120 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 4:32.87
13 54 Nemec MartinNemec Martin 970916 97 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 4:33.12
14 140 Pástor ImrichPástor Imrich 740926 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16 4:35.62
15 66 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:36.85
16 160 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 981003 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 4:53.40
17 98 Fabrici MilanFabrici Milan 010304 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 5:03.74
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 17.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:43.83 11.00
2 126 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:45.78 9.00
3 103 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 871010 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 4:48.41
4 43 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:49.28 8.00
5 181 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:51.93 7.00
6 87 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:56.33 6.00
7 127 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 5:00.08 5.00
8 153 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 5:21.23 4.00
9 125 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:29.06 3.00
10 128 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 5:33.80 2.00
Celkom 10 pretekárov