<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 17.8.2019 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 14 667 -0.3 m/s 658  -0.1664  +0.3667  -0.3667x658  +0.6653  -1.5 11.00
2 121 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 2 637 -0.3 m/s 627  +0.0x637  -0.3637626  -1.5622  -0.6620  -1.4 9.00
3 137 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 13 626 -1.5 m/s xx604  -1.3604626  -1.5615  -1.2x 8.00
4 15 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 12 625 +0.3 m/s 595  +0.3625  +0.3601  -2.2625--- 7.00
5 6 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020819 1 607 -1.4 m/s 604  +0.2569  +0.4x604607  -1.4x- 6.00
6 11 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 10 604 +0.2 m/s 601  +0.1xx601604  +0.2-592  -2.9 5.00
7 110 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 11 590 +0.5 m/s 563  +0.3588  +1.2573  +0.0588570  +0.3-590  +0.5
8 26 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
770811 8 557 +0.4 m/s 557  +0.4500  +0.6531  -0.3557502  -1.1535  -3.2541  -0.3
9 20 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
740308 5 552 -0.2 m/s 524  -0.1552  -0.2536  -0.1552
10 75 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 6 535 +0.3 m/s 395  -0.7521  +1.0535  +0.3535 4.00
11 63 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 9 532 +0.1 m/s 530  -1.5532  +0.1520  -1.1532 3.00
12 136 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 4 525 -0.4 m/s 510  +0.1507  -1.1525  -0.4525 2.00
13 76 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030615 7 517 -0.3 m/s 517  -0.3-x517 1.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 17.8.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 7 586 -0.1 m/s x586  -0.1x586--- 11.00
2 50 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 8 576 -0.3 m/s 576  -0.3xx576x414  -0.6- 9.00
3 175 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 1 536 -1.3 m/s 535  -0.2x520  +0.9535536  -0.9536  -1.3518  +1.7 8.00
4 176 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970627 3 536 +0.2 m/s 536  +0.2507  -0.2x536505  -0.2526  -0.2x 7.00
5 82 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 5 528 -0.7 m/s 493  -1.3527  -0.2528  -0.7528513  -0.5x- 6.00
6 169 Poništová LenkaPoništová Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950925 4 526 +0.6 m/s 512  -0.7518  +0.1509  -0.8518517  +0.6526  +0.6510  +2.0 5.00
7 166 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 2 491 +0.6 m/s 477  -0.3463  -0.3481  +0.8481478  -0.5475  +0.5491  +0.6 4.00
8 147 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010522 6 489 -0.7 m/s 364  -3.3378  -0.7388  -0.6388489  -0.7x357  -0.6 3.00
Celkom 8 pretekárov