<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Košice (17. 8. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 17.8.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:00.51 0.444 11.00
2 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.48 0.224 9.00
3 94 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.71 0.211 8.00
4 129 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.288 7.00
5 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.41 0.498 6.00
6 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:07.76 0.452 5.00
7 89 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:12.18 0.271 2.00
17 Ilić KatarinaIlić Katarina 931009 AK Partizan BelehradAK Partizan Belehrad 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.8.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.20 0.366 4.00
2 92 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.20 0.288 3.00
3 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:15.89 0.270 1.00
4 81 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:20.25 0.406
5 78 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:23.91 0.316
6 104 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:27.72 0.211
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:00.51 0.444 11.00
2 44 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.48 0.224 9.00
3 94 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.71 0.211 8.00
4 129 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.288 7.00
5 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.41 0.498 6.00
6 86 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:07.76 0.452 5.00
7 109 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:08.20 0.366 4.00
8 92 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.20 0.288 3.00
9 89 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:12.18 0.271 2.00
10 146 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:15.89 0.270 1.00
11 81 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:20.25 0.406
12 78 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:23.91 0.316
13 104 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:27.72 0.211
17 Ilić KatarinaIlić Katarina 931009 AK Partizan BelehradAK Partizan Belehrad 5 DNS